• 60 59:14
    2:9
    (Dřevěný)

Paskov Saurians - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:9
branky: 41. Patrik Bonczek, 57. Viktor Bőhm - 1. Lukáš Demek, 6. Adam Konečný, 12. Adam Konečný, 23. Adam Konečný, 30. Václav Černoch, 43. Adam Konečný, 45. Radim Fila, 57. Jiří Bořecký, 60. Jiří Bořecký; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Michal Klučár 17 - Filip Kuhn 20; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:4
59:59 Vyjádření trenéra hostů Martina Andrle: Zasloužené 3 body, hlavně jsme byli herně lepší, škoda výpadků v 2. třetině když jsme se přizpůsobili hře soupeře. Vyjádření trenéra domácích Radima Volka: 1. třetinu jsme spali a koukali jak se hraje florbal, ve 2. třetině jsme se vzbudili ale naše střelecká nemohoucnost nás stala výsledek. Gratuluji soupeři k vítěství a přeji jim šťastnou cestu domů.
59:59 Nejlepším hráčem hostů byl hráč s číslem 66 Adam Konečný a nejlepší hráč Paskova byl hráč s číslem 20 Karola Martin.
59:59 Počet střel Paskova: 12 a Brna: 10
59:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #17 Jiří Bořecký, asistoval #14 Radek Dřevěný (2:9)
58:00 Právě probíhají poslední 2. minuty 3. třetiny.
56:58 GÓL Paskov Saurians! 2:8
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #4 Patrik Bonczek (2:8)
56:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #17 Jiří Bořecký, asistoval #18 Václav Černoch (1:8)
53:15 Bonczek získal míček, běžel na bránu a nahrál Kurečkovi, který vystřelil a netrefil bránu.
49:10 Lukáš Kurečka zboural branku hostujících.
47:14 Čechal Petr vystřelil, naštěstí netrefil bránu.
46:17 Výborný zákrok domácího gólmana zabránila gólu.
44:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #92 Radim Fila, asistoval #66 Adam Konečný (1:7)
43:22 Útok Klegy zastavil kapitán hostů.
42:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #92 Radim Fila (1:6)
41:10 Střela Pepy Šobicha letěla do pravého horního růžku, ale gólman hostů vychytal.
40:42 GÓL Paskov Saurians! 1:5
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #4 Patrik Bonczek, asistoval #6 Josef Šobich (1:5)
39:59 Počet střel Paskova: 6 a Brna: 8
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:11 Radim Pecek vystřelil a trefil gólmana.
36:36 Fila Radim vystřelil a střela letěla těsně nad bránou.
34:44 Kurečka vystřelil, Kuhn Filip byl připraven a střelu vyrazil.
32:15 Dnešní utkání sleduje 57 diváků.
30:25 Kapitán hostů běžel sám na bránu, vystřelil, naštěstí Klučar Michal byl připraven.
29:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #18 Václav Černoch, asistoval #11 Milan Hnízdil (0:5)
27:22 Lukáš Kurečka běžel sám na bránu, vystřelil , ale netrefil bránu.
26:46 Střela Radima Pecka letěla mimo bránu.
25:27 Viktor Šodek zakopl o mantinel a spadl na hostující střídačku, naštěstí zdravotnice neměla žádnou práci.
24:36 Střela Adama Konečného nenašla cíl.
22:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #80 Aleš Pokorný (0:4)
21:57 Dřevěný Radek vystřelil a domácí gólman střelu srazil do rohu.
20:50 Začíná nám 2. třetina. Doufám že bude stejně zajímavá jak ta předchozí.
19:59 Počet střel Paskova: 4 a Brna: 8
19:38 Rozhodčí zvedl ruku takže se bude vylučovat.
18:00 Poslední 2. minuty do konce první třetiny.
17:40 Hosté čekají na půlce, na chybu domácího týmu.
16:22 Lukáš Kurečka se pokusil vystřelit ale míček mu sjel z lopaty.
15:22 Hosté hrají v plném počtu.
14:46 Střelu Matěje Kožušníka hostující gólman viděl a vyrazil hlavou.
11:48 Václav Černý vystřelil zpoza hráče, domácí gólman střelu chytil.
11:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #94 Michal Fila (0:3)
10:35 Domácí jsou v plném počtu.
09:21 Vancl Lukáš vystřelil a střela letěla vysoko nad bránou.
08:34 Pavel Růžička vystřelil a míček skončil v rohu.
05:44 Střela Lukáše Kurečky byla sražena Michalem Fialou za mantinel.
05:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
03:21 Zatím měli míček na čepeli častěji hosté než domácí.
01:28 Václav Černoch vystřelil, naštěstí domácí gólman střelu viděl a vyrazil do rohu.
00:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Lukáš Demek bez asistence (0:1)
00:01 Vítám vás u 11. kola národní ligy.