• 59 58:17
    13:6
    (Hocelík)

SK Bivoj Litvínov - BLACK ANGELS 13:6
branky: 3. Petr Řeháček, 5. Michal Plomer, 12. Viktor Hocelík, 15. Filip Skořepa, 16. Daniel Hulič, 20. Petr Řeháček, 27. Petr Řeháček, 32. Petr Řeháček, 38. Václav Khek, 45. Ondřej Kašpárek, 51. Jaroslav Kropáček, 54. Petr Řeháček, 59. Petr Řeháček - 1. Michael Bohin, 27. Lukáš Nekola, 40. Michael Bohin, 55. Lukáš Nekola, 56. Pavel Vlasák, 57. Jan Kopecký; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Hruška 5, Jindřich Hejkal 4 - Jan Hejný 12, Jan Vašák 0; po třetinách: 6:1, 3:2, 4:3
59:59 Vyjádření trenéra hostí Pavlíka: Dnes to nebyl náš zápas. Vyjádření trenéra domácích Daniela Huliče: Dneska to bylo docela snadný. Tah s druhym 'gólmanem nám uplně nevyšel, škoda. Možná nám ale do play-off dorazí i Rotoped z Baku, to bychom pak byli silnější asi.
59:59 Střely na branku ve 3.třetině dle zápisu 4:3, v zápase celkem potom 37:27.
59:35 Litvínov si už míček pokrývá a pražské hráče nepouští ke hře.
58:49 Příkladným obramnným zákrokem se nyní blýskl Lukáš Černý.
58:17 GÓL SK Bivoj Litvínov! 13:6
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #18 Petr Řeháček, asistoval #25 Viktor Hocelík (13:6)
58:17 Tvrdá střela prosvištila za záda pražského golmana.
57:10 Litvínovští se probouzejí a opět dostávají pražské pod tlak.
56:36 Po nepřehledných střelách, které skončily v brance litvínovského Hejkala dochází opět ke střídání golmanů.
56:07 GÓL BLACK ANGELS! 12:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #49 Jakub Mucha (12:6)
55:25 GÓL BLACK ANGELS! 12:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #20 Dalibor Michálek (12:5)
54:34 GÓL BLACK ANGELS! 12:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #22 Jan Kopecký (12:4)
53:22 Dochází ke střídání golmanů domácích.
53:20 Po přečkání domácího oslabení se technickou střelou prosazuje Řeháček.
53:18 GÓL SK Bivoj Litvínov! 12:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #18 Petr Řeháček, asistoval #10 Jan Werner (12:3)
53:18 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jindřich Hejkal družstva SK Bivoj Litvínov
52:10 Bivoj nyní čelí mnoha střelám vycházejících z tvrdých ran pražských hráčů.
51:30 Po prosazení litvínovských si hráči pražského celku opět zahrají přesilovku.
50:43 GÓL SK Bivoj Litvínov! 11:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #46 Ondřej Krejčí (11:3)
49:48 Do samovolného úniku se dostal litvínovský Skořepa a jeho střelu pokryl pražský golman.
49:00 Bivoj předvádí na pohled pěkné akce, které se jim ovšem nedaří patřičně využít.
48:35 Několik výborných zákroků teď vytáhl golman BLACK ANGLES.
47:40 Po skončení litvínovského oslabení se domácí vracejí aktivně do hry.
47:26 Za bránou si míček podržel Daniel Hulič.
46:12 Litvínov zatím statečně brání vlastní oslabení.
45:08 Hra je na obou stranách vyrovnaná.
44:32 GÓL SK Bivoj Litvínov! 10:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #11 Ondřej Kašpárek, asistoval #31 David Procházka (10:3)
44:00 Na hřišti se hra začíná přitvrzovat.
43:12 Pokus o brejk domácích skončil v rukách golmana.
42:35 Litvínov nyní prověřuje odolnost pražského golmana.
41:36 Přímou střelou z rozehrávky pálil nad litvínovský Procházka.
41:00 Hned po zahájení 3. třetiny se do několika šancí dostává tým BLACK ANGLES. Žádnou ale prozatím nedotáhl do úspěšného konce.
39:59 Po druhé třetině je stav 9:3. Střely na branku ve 2.třetině dle zápisu 8:5.
39:56 V situaci tři na jednoho se prosazuje Michael Bohin.
39:50 GÓL BLACK ANGELS! 9:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #38 Michael Bohin, asistoval #23 Michal Plecitý (9:3)
37:55 Litvínov opět navyšuje tlak a rozchytává tak nového golmana.
37:37 GÓL SK Bivoj Litvínov! 9:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #91 Václav Khek, asistoval #33 Michal Plomer (9:2)
37:37 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Vašák družstva BLACK ANGELS
36:36 Litvínov zakládá bezchybný útok a prochází až před golmana.
35:55 Když už litvínovská obrana propustí střelu, v zádech má vynikajícího golmana, který ji zatim drží.
35:00 Situace na hřišti jsou mezi hráči lehce přiostřené.
34:30 Dnešnímu utkání přihlíží 45 diváíků. Děkujeme za podporu.
33:57 Šanci můžeme vidět i u pražského celku.
33:10 Litvínov si udržuje svůj tlak, ale pražská defenziva mu prozatím čelí.
32:00 Po přesné přihrávce Plomera byl pro Řeháčka jednoduchý úkol trefit odkryté levé víko branky.
31:57 GÓL SK Bivoj Litvínov! 8:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #18 Petr Řeháček, asistoval #33 Michal Plomer (8:2)
30:36 Litvínov dostává pražský celek pod tlak.
29:29 Na obou stranách můžeme vidět zajímavé šance, které čaastěji využívá Litvínov.
28:35 Hruška opět vychytal tvrdou soupeřovic střelu.
27:00 Litvínovští hráči si gól od soupeře nenechali líbit. Na oplátku jim do branky také dali tvrdou střelu.
26:58 GÓL SK Bivoj Litvínov! 7:2
26:25 Po dlouhé pauze spoluhráčů se prosazuje svou střelou Nekola. Hruška zákrok nevychytal.
26:19 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
24:25 Zatím hra na obou stranách probíhá bezchybně.
23:58 Daniel Hulič se snažil dostat před soupeřovic branku, ale míček mu byl vyražen. Získali ho soupeři, kteří toho moc nevyužili.
23:14 Přestože pražští hráči stále prohrávají,snaží se alespoň bránit tvrdé střely soupeřů.
22:35 Litvínov se snaží tlačit na soupeře, aby se dostal do útočného pásma.
21:48 Kropáček se propracoval až k bráně hostí, ale střela letěla mimo.
21:00 Obě družstva nastupují do 2. třetiny s velkým nasazením.
19:59 Po 1. třetině je stav utkání 6:1. Střely na branku v 1.třetině dle zápisu 13:7.
19:56 V posledních vteřinách se Řeháček prosadil svou ostrou střelou a padl gól.
19:54 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #18 Petr Řeháček, asistoval #46 Ondřej Krejčí (6:1)
18:35 Na poslední chvíli se snaží soupeři dostat k brance Litvínova, ale Skořepa s Krejčím bezchybně brání.
18:00 Skuhrovec se snažil prosadit k brance hostí,ale bohužel bez závěru.
17:10 Soupeři se snažili dostat do útočné pozice, ale Krejčí jim v tom zabránil.
16:36 Hruška dnes opět předvádí skvělé zákroky.
15:20 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #25 Viktor Hocelík (5:1)
14:30 Velkou šanci neuplatnil v gól Ondřej Krejčí, ale jeho nepovedený útok na bránu napravil Skořepa Filip.
14:13 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #60 Filip Skořepa, asistoval #46 Ondřej Krejčí (4:1)
12:35 Hra se převrací ze strany na stranu. Soupeři často odevzdávájí litvínovštím míček.
11:50 Litvínovštím se opět podařilo a tentokrát se svou střelou prosadil Hocelík. Soupeři se ale přesto nevzdávají a bojují dál.
11:39 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #37 Lukáš Černý (3:1)
09:47 Pražští hráči se stále snaží prosazovat přes soupeře do útočného pásma,ale zatím se jim nedaří.
08:35 Litvínov své přesilovky nevyužil a soupeři již hrají v plném počtu.
07:00 Litvínov se snaží udržet soupeře v obranném pásmu. Zatím se jim to daří.
05:15 Hra se začíná lehce přiostřovat.
04:25 Litvínov po nezadařeném začátku obrací skóre na 2:1 díky tvrdé střele Plomera.
04:15 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #33 Michal Plomer, asistoval #46 Ondřej Krejčí (2:1)
02:49 Litvínov krásně rozehrává a dostává se do útočné pozice. Řeháčček uplatnil svůj první gól v dnešním zápase.
02:48 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #18 Petr Řeháček, asistoval #91 Václav Khek (1:1)
01:00 Než se litvínovští hráči stihli rozkoukat,padl od spoluhráčů první gól.
00:29 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #38 Michael Bohin, asistoval #21 Pavel Vlasák (0:1)