3:6
    Josef VIKTOŘÍK
    (Rýpar)

FbK Svitavy - 1. FBK Rožnov p/R 3:6
branky: 2. Aleš König, 8. Aleš König, 21. Martin Junek - 12. Lukáš Bártek, 17. Josef Čejpa, 31. Petr Krhut, 40. Josef Rýpar, 57. Josef Rýpar, 60. Josef Viktořík; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 313; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 22 - Roman Ciompa 22; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:2
60:00 Od nás je to pro dnešek a vlastně i pro tento rok vše, děkujeme za přízeň a podporu v tomto roce a doufáme, že s námi budete i v tom následujícím a uvidíme se hned 17. ledna od osmi hodin zde, v hale Na Střelnici. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků ať už s florbalem, nebo bez a ještě lepší vstup do Nového roku :) Vaše FbK Svitavy
60:00 Střely ve třetí třetině: Svitavy: 9 Rožnov: 8
60:00 Střely celkem: Svitavy: 25 Rožnov 27
60:00 Komentář trenéra hostí, Zbyňka Macury:Dneska jsme vyhráli pro naše věrné fanoušky, siréna byla slyšet až na Mohelničák
60:00 Komentář trenéra domácích, Lubomíra Kocourka: Děkujeme soupeřům za doubrou hru a hlavně všechno nejlepší do Nového roku všem
59:44 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #8 Josef Viktořík, asistoval #15 Josef Rýpar (3:6)
59:44 A Svitavy už tento zápas ztrácí úplně, do prázdné brány se trefuje Viktořík
59:22 Štancl dostal ránu do zad při Rýparově přehazování hokejky
58:54 Svitavy v šesti
58:13 Naděje Svitav na dorovnání se postupně ztrácí, tempo ale zůstává stejné a bojuje se pořád
57:32 Šmarda sražen na zem a s bolestnou grimasou odchází střídat
56:51 Timeout FbK Svitavy
56:51 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #15 Josef Rýpar, asistoval #18 Jan Doležel (3:5)
56:51 Skácelík vyráží míček nad sebe a zmateně se rozhlíží, kde je. Míček spadl přímo pod něj a jedním pohybem se pak dostal až za brankovou čáru a Rožnov odskakuje do dvoubrankového vedení
56:25 König - Doseděl - Richter, poslední jmenovaný však nestačil sklepnout míček do brány
56:01 Říha vrací Doležalovi faul na Junka a zprostředkovává mu bližší prohlídku mantinelu
55:54 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
55:32 Junek strčen loktem na dalšího z hráčů, z rozehry však žádné sklizené ovoce v podobě gólu
54:55 Říha z otočky těsně mimo, König už nestačil dorazit
54:03 Štancl zachránil Skácelíka a odklízí mu balonek z pole působnosti
52:53 Čejpa vyrazil sám na bránu a z velké vzdálenosti střílí, Šmarda střelu zbrzdil a Skácelík tak neměl problém zkrotit si míček
51:57 Říha se snažil dorážet, tentokrát však skončil jako náplň sendviče on a padá na zem, kde se praštil do hlavy. Svitavy rozehrávají před velkým brankovištěm, i přes dorážky však skóre beze změny
51:37 Doležel shodil a dolehl na Junka, hra pokračuje, tak to samé udělal i Šmarda a hosté rozehrávají
51:08 Napětí a hluk se s každou další minutou stupňují
49:54 Junek v samostatném úniku na branku, míček však odlétá za mantinel
47:40 Mikel kromě ztráty balonku přišel i o hokejku, která se láme a část odlétá za devatero hor a devatero řek. Prostě za mantinel
46:40 Klusák lehce nabyl, lehce pozbyl držení míčku
46:28 Oby týmy v pěti
45:53 Rožnov v pěti
44:28 Mladičký hostující hráč Svitav, Martin Junek sice vypadá jako neviňátko, ale odsedí si dvě minuty za vskutku tvrdý zákrok
43:53 Svitavští sami před Ciompovou bránou a Velech se oháněl hokejkou na všechny strany, až trefil první pevný bod a tím byl hráč Svitav
41:45 Obvykle Vám píši, že kdo nepřišel, musí litovat. Dnes je tomu naopak.Ti, kteří zůstali doma mohou být vážně rádi, siréna je ještě horší, než si myslíte a dokážete představit
41:05 A zase se hraje tak, jako celý zápas, ve vysokém tempu. A zase s Rožnovskou sirénou.
40:00 Střely ve druhé třetině: Svitavy: 5 Rožnov: 12
39:46 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #15 Josef Rýpar, asistoval #8 Josef Viktořík (3:4)
39:30 Na závěr třetiny je tu překvapivé vyloučení Königa, které je ještě v této třetině trestáno a Rožnov se dostává do vedení
38:18 Domácí v plném počtu
37:58 Narovinu, rožnovští hrají jako nejmenovaní domácí živočichové
36:18 Kalhaus zbrzdil Rýpara na svojí polovině a poprávu je potrestán na dvě minuty
35:56 Rožnov zřejmě dostal úkol 'Co nejvíc vyválet Doseděla' a stále jej posílají do mantinelů
35:38 Rožnov vypískává a znervozňuje svitavské hráče, tato metoda působí a už druhá dělovka letí ven z hřiště
35:00 Toto utkání sleduje 313 fanoušků, děkujeme!!
34:29 Bártek sekl Doseděla při samostatném výběhu k brance a odsedí si dvě minuty na trestné lavici
33:35 Domácí se po dlouhé době dostávají za polovinu
32:54 Köng s Kalhausem vytvořili sendvič s maličkým Poláškem jako náplní
32:21 Na Winterovi je znát nervozita z prvního prvoligového startu a poněkolikáte v tomto zápase ztrácí balon
31:43 Rožnov drží domácí na jejich polovině
30:43 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #8 Josef Viktořík (3:3)
30:43 A hráči jim toto přání plní a po dvou přesných nahrávkách srovnávají skóre
30:42 Standartní situace Rožnova a jejich fanklub si žádá gól
30:31 A halou zní rožnovská siréna. Zase.
28:29 Mikel se srazil s Ondřejem Macků a simuluje na zemi (vážně, po příchodu zdravotnice je zase mrštný jako rybka) a získává tím rozehrávku svého týmu na velkém brankovišti Svitav
27:25 Skácelík chňapl po míčku, ten odskakuje za branku
26:14 Ciompa zase brečí rozhodčím, že jej sekli do prstů, Svitavští však byli na míle daleko
24:25 Skácelík doskakuje k volnému míčku v malém brankovišti
23:48 Mikel tvrdě srazil Doseděla a rozherávka Svitav, Brýdlova dělová rána zastavena hokejkou neznámého sršně
22:49 Hra je tak dramatická až z toho zapisovatelka spadla ze židle
20:48 GÓL FbK Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #24 Martin Junek, asistoval #21 David Říha (3:2)
20:48 Ciompa si nepohlídal pomalu plachtící střelu a Svitavy si zvyšují úspěšnost přesilových her (už bylo na čase) a mění skóre na 3:2!
20:00 Střely v první třetině: Svitavy: 11 Rožnov: 7
18:57 Rožnov má úspěšnost oslabení 64,3% a Svitavy úspěšnost přesilových her pouze 34,3%
18:20 Další odložené vyloučení, nyní na vrub Rožnova
16:47 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #11 Josef Čejpa, asistoval #17 Petr Krhut (2:2)
16:47 Situace která většinu diváků nudí a je nezáživná, ale přeci jen se z ní něco vyklubalo a Čejpa svým překvapivým gólem probouzí celou halu
15:26 Barabáš posílá Doseděla za mantinel přesně v místě, kde má Rožnov svého kameramana a kazí si tím film
13:46 Čejpa naletěl na záda Dosedělovi a následně se odráží od hrudi Königa, ani jeden ze svitavských hráčů však nehrál proti pravidlům a hra pokračuje dál, i za protestů Rožnovských ultras
11:59 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #55 Lukáš Bártek, asistoval #17 Petr Krhut (2:1)
11:59 A zatímco Svitavská úspěšnost oslabení klesá, Rožnovská procenta se zvyšují. Bártek střílí do prázdné brány a byla by ostuda, kdyby netrefil
11:01 Svitavská úspěšnost oslabení je 51,9% a úspěšnost Rožnovských přesilovek 48%, takže můžete uzavírat sázky, jestli tyto minuty skončí gólem a zmaří Skácelíkovi nulu
09:50 Rožnov v šesti a Svitavy si vyzkouší poprvé v tomto zápase oslabení. Pokud tedy nepadne gól během odloženého vyloučení
09:16 Krásná souhra König - Doseděl - König, poslední jmenovaný pak dobíhá sám před branku ale trefuje pouze boční síť
07:16 GÓL FbK Svitavy! 2:0
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #17 Vladislav Richter (2:0)
07:16 König chytře poslal míček za mantinel, míček se však dotkl hráček Rožnova a Svitavy rozehrávaly asi metr od křížku v rohu hostí, Doseděl přihrává na bránu Richterovi, ten nachází volného Königa před bránou, který z první zavěšuje
06:57 Další rožnovská střela za mantinelem
06:15 První výraznější šance hostí mizí za mantinelem
05:46 Říha přihrál z vlastního velkého brankoviště osamocenému Dosedělovi, ten má však problémy se zpracováním míčku
04:52 Doseděl před brankou dostává dvě sekery během pěti sekund ale hra plyne dál
03:45 Kalhaus blízko stolku časoměřičů poslán za mantinel, standartní situace pro domácí, promarněna
02:45 Štancl střílí od poloviny, Ciompa zkusil míček zalehnout, Nejedlý zkouší dorážet ale Ciompa zalehl i hokejku a rozhodčí posuzují zákrok jako sekání
01:56 GÓL FbK Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #66 Vladislav Doseděl (1:0)
01:56 A skóré otevírá Aleš König, který v chumelenici před brankou nalézá skulinu, kterou míček protlačit
01:21 Na tribunách stejná situace jako na hřišti, hra ze strany na stranu
01:05 První minuta bez přerušení a ve vysokém tempu
00:01 Úvodní buly vyhrávají za hřmění obou fanklubů hosté
00:00 Kromě zápasu na hřišti bude i souboj v ochozech, Rožnov si přivezl autobus s fanoušky a ti již teď začínají s 'povzbuzující' sirénou
00:00 V posledním vzájemném zápase vyhrály Svitavy v prodloužení po přesné střele Doseděla, do prodloužení se však dostaly po zaváhání ve třetí třetině, kdy bylo skore třetiny 0:6 z pohledu Svitav
00:00 V minulém, 14. kole první ligy dostaly Svitavy gólovou nálož od Litvínova a neodnesly si ani bod. Rožnov naopak naděloval a získal tři body, když vyhrál nad Pelhřimovem 9:5
00:00 Dobré odpoledne Vážení diváci, nyní budou soutěžit dva štramáci, domácí FbK Svitavy & tým hostí 1. FBK Rožnov p/R