• 45 44:33
    11:1
    (Němeček)

FBC Plzeň - FBC Autodrom Česká Lípa 11:1
branky: 3. Jan Vadinský, 17. Vladimír Hodan, 26. Jakub Voborský, 31. Jakub Voborský, 33. Daniel Nicklas, 35. Vladimír Hodan, 36. Vladimír Hodan, 37. Daniel Nicklas, 43. Tomáš Němeček, 44. Daniel Nicklas, 45. Vladimír Hodan - 24. Jan Moravec; rozhodčí: Miroslav Duda - Václav John; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 20 - Lukáš Chyna 31; po třetinách: 1:0, 2:1, 8:0
44:33 GÓL FBC Plzeň! 11:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #29 Vladimír Hodan, asistoval #77 Tomáš Němeček (11:1)
43:39 GÓL FBC Plzeň! 10:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas bez asistence (10:1)
42:44 GÓL FBC Plzeň! 9:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #77 Tomáš Němeček bez asistence (9:1)
36:32 GÓL FBC Plzeň! 8:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #96 Jakub Voborský (8:1)
36:32 Hraje se krásný nahoru a dolu, avšak Nicklas je dnes bezchybný.
35:45 GÓL FBC Plzeň! 7:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #29 Vladimír Hodan bez asistence (7:1)
34:58 Timeout FBC Plzeň
34:58 GÓL FBC Plzeň! 6:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #29 Vladimír Hodan, asistoval #10 Daniel Nicklas (6:1)
34:20 Nicklas sobecky vystřelil v pozici 2 na brankáře a neproměnil.
32:19 GÓL FBC Plzeň! 5:1
32:19 Nicklas s Voborským si dnes opravdu rozumí.
30:25 GÓL FBC Plzeň! 4:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #96 Jakub Voborský, asistoval #97 Patrik Kouřík (4:1)
30:25 Skvělý výhoz Kouříka a přesné zakončení Voborského. Gól v oslabení.
29:08 Plzeň pod tlakem fauluje.
25:36 GÓL FBC Plzeň! 3:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #96 Jakub Voborský, asistoval #10 Daniel Nicklas (3:1)
25:36 Plzeň vrací svou dominanci a vstřeluje branku.
25:04 Lípa vstává z mrtvých a opět bojuje. Zápas se vyrovnává.
23:50 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #69 Jan Moravec, asistoval #36 Radek Matějíček (2:1)
23:50 Míček se odráží od tyčky do Kouříka a poté do brány. Smolný okamžik gólmana
22:46 Kouřík v težké situaci. Udrží čísté konto? Nebo bude inkasovat na svém rodném hřišti?
21:41 Hráč Kněžour si ustlal před Kouříkem a šanci neproměnil.
19:31 Plzeň dominuje svojí dobrou kombinací. Kouřík dnes nemá příliš práce.
16:41 GÓL FBC Plzeň! 2:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #29 Vladimír Hodan bez asistence (2:0)
16:02 Krásná přihrávka Nicklase přes celou polovinu soupeře, ale Voborský pouze do boční sítě.
12:10 Skvělá střela k tyči Vadinského. Plzeň se ujímá vedení.
10:56 Česká Lípa ve velké šanci, kdy hráč Kněžour proti Kouříkovi shořel jako papír v souboji 1 na 1.
08:32 Česká Lípa má velký problém s rozehrávkou na útočnou polovinu.
06:45 Opravdu skvělý zákrok Kouříka po nešťastné teči jednoho z obránců Plzně. Kouřík se dnes vrací na domácí půdu, proto se chce dnes předvést.
05:45 Plzeňští hráči kombinují na útočné polovině a zdá se, že 1. třetina bude v jejich režii.
04:01 Hráč Voborský s Nicklasem v breaku, ale Nikclas neprostřelil brankáře soupeře.
02:10 GÓL FBC Plzeň! 1:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #88 Jan Vadinský, asistoval #10 Daniel Nicklas (1:0)