60
  • 60 59:16
    Česko WU19

Česko WU19 - Švýcarsko WU19 3:2
branky: 5. Tereza Pilíková, 17. Magdalena Klímová, 25. Leona Müllerová - 25. Andrea Gämperli, 58. Julia Rindisbacher; rozhodčí: Gergely Kovács - György Liebe; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Hana Ranochová 22 - Janina Limacher 21; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1
60:00 Oba týmy se ještě domluvily na pěti cvičných trestných stříleních. Za Českou Republiku skorovala Ratajová, za hostující tým se neprosadila ani jedna z hráček.
60:00 Zápas je u konce. Stejně jako včera Švýcarky ve třetí třetině přidaly a dokázaly vývoj utkání zdramatizovat. Na vyrovnání to ale nestačilo. Český tým ovládl první dvě třetiny a tím pádem se raduje již z druhého vítězství o jednu branku. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a doufám, že si najdete cestu i k poslednímu zápasu, který se hraje zítra od 10:00 v Králově Dvoře. Nashledanou.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - Česká Republika 6, Švýcarsko 10
59:30 Obrovský závar před domácí brankou nakonec řeší bránící hráčky.
59:16 Timeout Česko WU19
57:19 GÓL Švýcarsko WU19! 3:2
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #10 Julia Rindisbacher, asistoval #21 Vera Meer (3:2)
57:19 Tak závěr bude zajímavý, protože Švýcarky snižují na rozdíl jediné branky. Rindisbacherová dostala přihrávku na střed do postavení zády k brance. Rychle se otočila a trefila tyčku, po které se míček svezl do branky.
55:30 Klímová s Tožičkovou se vydaly do protiútoku, a druhá jmenovaná obešla poslední bránící hráčku, jenže střelu měla na bekhend a proto trefila jen dobře vyjetou golmanku.
54:00 Kuchařová střílela z pozice obránce tahem po zemi. K teči bylo připraveno hned duo hráček, jenže žádná z nich balonek netrefila a tak si pro něj sahla hostující golmanka.
52:20 Řepoková je v poslední třetině celkem aktivní. Teď se snažila rohodit hostující bránící hráčku a povedlo se jí to, jen míček nestačila doběhnout. Limacherová u něj byla dřív.
50:35 Tožičková natahla na polovině ke střele, která jen o kousek minula horní tyčku.
49:37 Rychlý přechod Českého týmu do protiútoku nezakončila Klímová. Přihrávka na ní byla moc nepřesná.
47:20 Sledujeme trochu hluchou mezihru, které dominují obrany na obou stranách.
45:00 Pěkný pokus Nemravové z levé strany efektně zneškodnila Limacherová.
43:10 Švýcarky teď měly obrovskou šanci, kdy po střele z levé strany dorážela odražený balonek jedna z útočnic, ale branku netrefila.
41:00 Švýcarky vysunuly napadání a Češkám to dělá problémy. Vyměňují si balonek za brankou, ale neví jak do útoku.
40:00 Druhá třetina je za námi a nabídla nám podstatně vyrovnanější obrázek hry, než ta první. Český tým výborně brání, ale i Švýcarky zlepšily obranu a není se tedy čemu divit, že počet střel na branku je v porovnání s první třetinou nižší - 6:6
39:00 Další pokus o protiútok z hostující strany Češky ubránily a vypadá to, že dohrají třetinu s balonkem na svých hokejkách.
37:30 Ke konci třetiny tlačí trochu více český tým, jenže kombinace vázne ve finální fázi a tak se Švýcaryk dostávají do rychlých protioků. S těmi si ale domácí defenziva zatím ví rady.
35:00 Ve druhé třetině se nestřílí zrovna ve velkém. Všechno končí na zlepšených obranách. Hledat opravdovou golovou příležitost je složité.
32:30 Švýcarky zapnuly vyšší rychlostní stupeň, ale Češky hrají obětavě a všechny střely na branku blokují vlastním tělem.
30:00 Do útoku se dostaly také Švýcarky. Konkrétně jejich první lajna dělá domácím hráčkám problémy, zejména díky Gämperliové, která má, jako nejvyšší hráčka na hřišti, nejdelší ruce a rozhodně jedny z nejšikovnějších.
28:00 Švýcarky se dostaly v přesilovce do dvou zajímavých příležitostí. Pokaždé pálily z jedné strany do poloodkryté branky, kterou ale netrefily.
24:36 GÓL Česko WU19! 3:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #9 Leona Müllerová bez asistence (3:1)
24:24 GÓL Švýcarsko WU19! 2:1
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #5 Andrea Gämperli bez asistence (2:1)
24:24 Gämperliová si vybojovala balonek na pravé straně hřiště v útočném pásmu. Zamířila na střed a obšla dvě hráčky, přes které zakončila nechytatelnou střelou do křižné šibenice.
21:30 Švýcarky kombinují, ale češky jim rozehru kazí dobrým vykrýváním prostoru a přihrávek. Do brejku se dokonce dostala Zabavská, ale míček jí sklouzl a tak nezakončila přesně.
20:00 Máme za sebou první třetinu zápasu, který zatím ovládají domácí reprezentantky nejen po výsledkové stránce, ale hlavně po té herní. Dá se říci, že zatím dovolily Švýcarkám minimum šancí a skóre mohlo být o něco vyšší. Počet střel v první třetině 12:8.
19:00 Klímová na levé straně zpracovala balonek a jedném dotekem prohodila vracející hráčku. Druhým dotekem hledala na středu Mlejnkovou, která branku ale netrefila.
16:12 GÓL Česko WU19! 2:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #12 Magdalena Klímová, asistoval #9 Leona Müllerová (2:0)
16:12 Češky kombinovaly v útočném deštníku až do doby, kdy dostala Klímová míček na levou stranu a rozhodla se z výběhu zakončit. Tři kroky stačily k tomu aby natáhla k nechytatelné střele do šibenice.
15:23 Český tým se nyní dostal k trestnému střílení, které bylo vrcholem aktivity domácích hráček. K exekuci se postavila Tereza Pilíková, kterou ale vychytala hostující golmanka výborným výpadem proti balonku.
11:00 Zajímavá střela Tožičkové z dálky měla jak razanci, tak přesnost. Hostující golmanka na ni ale dobře viděla.
09:00 Češky mají zatím rozhodně více ze hry. Švýcarky se nemohou najít recept na přechod přes střední pásmo.
07:30 Fantastický zákrok Ranochové. Švýcarky šly 2 na 1, přihrávka prošla a chybělo jen zakončit do prázdné branky, jenže Česká golmanka efektním skokem střelu zneškodnila.
06:00 Češky se poprvé na delší dobu usadily v útočném pásmu a svírají Švýcarky.
04:56 GÓL Česko WU19! 1:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #23 Tereza Pilíková bez asistence (1:0)
04:56 Tentokrát se důraz při dorážení a dohrávání Českým hráčkám vyplatil. Pilíková vystřelila a vyraženou střelu také dorazila za hostující golmanku.
04:20 Sturzeneggerová našla skulinku ve zdi, kterou poslal míček na branku. Ač měla Ranochová zakrytý výhled, dokázala reflexním zákrokem míček vytáhnout.
02:40 Švýcarky se také ukázaly. Z pravé strany se drala do šance Niessnerová, ale trefila jen dobře vyjetou golmanku.
01:30 Opět zahrozil první útok domácícch, kdy Klímová prohodila bránící hráčky a našla před brankou Mlejnkovou. Ta už pro zakončení neměla dost prostoru.
00:30 První šanci zápasu měla hned v první minutě Klímová, která pohotově vystřelila ze středu hřiště. Hostující golmanka její pokus vykryla nohou.
00:00 Zahajovací sestava Švýcarska. V brance Limacherová, v obraně - Sturzeneggerová, Walterová, útok Baumgartnerová, Gämperliová, Naherová.
00:00 Zahajovací sestava České republiky. V brance Ranochová, obrana - Ratajová, Tožičková, útok - Klímová, Mlejnková, Müllerová
00:00 Týmy se ještě rozcvičují na hrací ploše a do zahájení zápasu zbývá zhruba 10 minut. V obou sestavách si můžete povšimnout drobných změn oproti včerejšímu zápasu, který zvládly lépe domácí reprezentantky a vyhrály 5:4.
00:00 Dobrý večer Vážení diváci. vítejte u dnešního online přenosu v pořadí již druhého přátelského zápasu mezi týmy České republiky a Švýcarska reprezentantek do jedenadvaceti let.