3:4
    Karel STEJSKAL
    (Mrázek)

FBC Spartak Lija Bílovec - Sivý Sokol Ostrava Poruba B 3:4
branky: 19. Pavel Čechovský, 30. Vojtěch Vavrečka, 32. Lukáš Richtár - 22. Vladimír Novotný, 22. Vladimír Novotný, 24. Vladimír Novotný, 36. Karel Stejskal; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alexandr Dresler ? - Martin Hrabáček ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:1
35:34 GÓL Sivý Sokol Ostrava Poruba B! 3:4
Branku družstva Sivý Sokol Ostrava Poruba B vstřelil #10 Karel Stejskal, asistoval #6 Jan Mrázek (3:4)
31:12 GÓL FBC Spartak Lija Bílovec! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Lija Bílovec vstřelil #4 Lukáš Richtár bez asistence (3:3)
29:14 GÓL FBC Spartak Lija Bílovec! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Lija Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka bez asistence (2:3)
23:03 GÓL Sivý Sokol Ostrava Poruba B! 1:3
Branku družstva Sivý Sokol Ostrava Poruba B vstřelil #3 Vladimír Novotný bez asistence (1:3)
21:38 GÓL Sivý Sokol Ostrava Poruba B! 1:2
Branku družstva Sivý Sokol Ostrava Poruba B vstřelil #3 Vladimír Novotný, asistoval #14 Jozef Pizúr (1:2)
21:13 GÓL Sivý Sokol Ostrava Poruba B! 1:1
Branku družstva Sivý Sokol Ostrava Poruba B vstřelil #3 Vladimír Novotný, asistoval #6 Jan Mrázek (1:1)
18:46 GÓL FBC Spartak Lija Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Lija Bílovec vstřelil #8 Pavel Čechovský, asistoval #22 Tomáš Zbořil (1:0)
13:48 Hráč Pavel Čechovský střílel z otočky na bránu hostí, ale bohužel gól nepadl.
12:00 Bohužel jsme měli menší technické problémy v první třetině, ale už je snad vše v pořádku. V první třetině diváci mnoho šancí neviděli a hra se spíše přelívala z jedné strany na druhou.
00:00 Vítáme Vás u online přenosu dnešního florbalového utkání v Bílovci.