60
  • 60 59:24
    Future

TJ JM Chodov - x3m team SSK Future 4:9
branky: 11. Jan Hradil, 18. Jakub Brejcha, 24. Robert Brož, 25. Filip Chmelíček - 5. Jan Severa, 10. Marian Jelínek, 12. Vojtěch Duchoslav, 17. Jan Zavadil, 20. Tomáš Kyndl, 22. Vojtěch Duchoslav, 32. Vojtěch Duchoslav, 36. Vojtěch Duchoslav, 43. Aleš Hőffer; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Jiří Němec; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Jindřich Bitnar 9, Kryštof Sunkovský 22 - Jakub Výtisk 38; po třetinách: 2:5, 2:3, 0:1
60:00 Komentář domácího trenéra Lukáše Procházky k utkání: 'Rozhodlo to, že jsme ze spousty jasných příležitostí nedokázali dát branky, a naopak na druhé straně je až úsměvné z čeho jsme schopni branku dostat.'
60:00 Komentář hostujícího trenéra Jana Pazdery k utkání: 'Utkání jsme rozhodli už v 1. třetině, pak jsme ho kontrolovali a výsledek hovoří jasně. Klobouk dolů před našimi hráči za jejich výkon. S tak jasnou výhrou jsem nepočítal, protože nám chybělo 8 hráčů ze základní sestavy. Děkujeme Chodovu za zápas.'
60:00 Střely ve 3. třetině: Chodov 14 - Future 14. Střely celkem: Chodov 42 - Future 40.
59:24 Timeout x3m team SSK Future
56:02 Hosté dokazují že si z dnešního utkání s přehledem odvezou 3 body.
53:33 Zápas sleduje v hale i hokejový trenér Marian Jelínek, jehož syn hraje v týmu Future.
51:20 Brožova sražená střela nad branku hostí.
50:00 Hra se přelévá ze strany na stranu a tempo se výrazně zvýšilo.
48:45 Vypadá to že utkání se dohrává jen z povinnosti.
46:35 Hoffer střílí těsně nad.
45:26 Myslím že o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto.
42:08 GÓL x3m team SSK Future! 4:9
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #71 Aleš Hőffer, asistoval #23 Jan Zavadil (4:9)
42:08 Hoffer se otáčí okolo branky domácích a zvyšuje na 9:4.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Chodov 16 - Future 12. Střely celkem: Chodov 28 - Future 26.
39:05 Chmelíček nastřeluje břevno Výtiskovy branky.
36:00 Dnešní utkání sleduje 32 diváků.
35:08 GÓL x3m team SSK Future! 4:8
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #66 Vojtěch Duchoslav, asistoval #8 Radim Šelmeci (4:8)
32:51 Future opět přežili oslabení a ještě při něm stihli zvýšit vedení.
31:28 GÓL x3m team SSK Future! 4:7
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #66 Vojtěch Duchoslav bez asistence (4:7)
31:28 Duchoslav uníká v oslabení a v pohodě přehazuje Sunkovského.
29:43 Hosté přečkali trestné střílení Chodova, včetně přesilovky 5 na 3.
27:43 Trestné střílení družstva TJ JM Chodov neproměnil #98 Filip Chmelíček.
24:50 GÓL TJ JM Chodov! 4:6
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #98 Filip Chmelíček, asistoval #22 Vojtěch Procházka (4:6)
23:21 GÓL TJ JM Chodov! 3:6
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #94 Robert Brož, asistoval #22 Vojtěch Procházka (3:6)
21:11 GÓL x3m team SSK Future! 2:6
21:11 Duchoslav pod rukou Sunkovského procpal míček do branky.
20:01 Do druhé třetiny nastoupil v Chodovské brance Kryštof Sunkovský.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Kryštof Sunkovský družstva TJ JM Chodov
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov 12 - Future 14.
19:56 GÓL x3m team SSK Future! 2:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #88 Tomáš Kyndl bez asistence (2:5)
17:09 GÓL TJ JM Chodov! 2:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #17 Jakub Brejcha, asistoval #22 Vojtěch Procházka (2:4)
17:09 Brejcha se prosazuje proti svého bývalému klubu a snižuje na 2:4.
16:40 GÓL x3m team SSK Future! 1:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #8 Radim Šelmeci (1:4)
15:06 Domácí dobře ubránili hostující přesilovku.
12:49 Nadějná standartní situace pro Chodov, ale Procházka střílí vedle.
11:53 GÓL x3m team SSK Future! 1:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #66 Vojtěch Duchoslav, asistoval #44 Lukáš Chvátal (1:3)
11:53 Duchoslav se také prosazuje z brankoviště a hosté opět vedou o 2 branky.
10:18 GÓL TJ JM Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #7 Jan Hradil, asistoval #21 Matouš Doubek (1:2)
10:18 Chodov se zvedá a Hradil snižuje dorážkou z brankoviště.
09:40 GÓL x3m team SSK Future! 0:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Marian Jelínek, asistoval #44 Lukáš Chvátal (0:2)
09:40 Jelínkova zblokovaná střela skočila obloukem za Bitnarova záda.
09:20 Bitnar pěkně zasahuje proti Jelínkově střele.
08:30 Hosté si aktivní hrou vynutili přesilovou hru a jsou usazeni před brankou Chodova.
04:26 GÓL x3m team SSK Future! 0:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Jan Severa, asistoval #71 Aleš Hőffer (0:1)
04:26 Hoffer nádherně našel před před brankou osamoceného Severu, který pověšil míček do šibenice Bitnarovy branky.
03:12 Vidíme klasické úvodní oťukávání bez výraznějších šancí.
00:27 První střelu zápasu si připisuje Šelmeci vysoko nad.
00:00 Line-up x3m team SSK Future: 11 Výtisk - 13 Jelínek, 88 Kyndl - 44 Chvátal, 8 Šelmeci, 66 Duchoslav.
00:00 Line-up TJ JM Chodov: 85 Bitnar - 51 Kramel, 81 Rossi - 22 Procházka, 17 Brejcha, 98 Chmelíček.
00:00 Vítejte na utkání 15.kola G2 ligy juniorů. Dnes se utkají domácí tým TJ JM Chodov a vedoucí tým soutěže x3m team SSK Future.