• 60 59:26
    7:6
    (Opluštil)

Z.F.K. AQM Petrovice - FbC Aligators Klobouky 7:6
branky: 6. Vítězslav Růžička, 11. Karel Šamonil, 16. Marek Cihelka, 28. Roman Ochodek, 43. Marek Cihelka, 48. Marek Cihelka, 51. Jan Mieszek - 21. Jakub Gremmel, 22. Michal Koláček, 23. Michal Koláček, 24. Jan Komínek, 56. Marek Bábíček, 60. Jakub Gremmel; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Karel Marek 31 - Stanislav Damborský 26; po třetinách: 3:0, 1:4, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích: -; Komentář trenéra hostí: -
60:00 Střely na bránu: Petr. 12:14 Kl.
59:26 GÓL FbC Aligators Klobouky! 7:6
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #24 Tomáš Opluštil (7:6)
57:40 Klobouky v 6 a tudíž bez brankáře.
55:58 GÓL FbC Aligators Klobouky! 7:5
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #10 Marek Bábíček bez asistence (7:5)
50:45 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #7 Jan Mieszek, asistoval #33 Marek Porosz (7:4)
50:43 V posledních minutách je situace na hřišti opravdu vyostřená.
47:09 Timeout FbC Aligators Klobouky
47:09 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #13 Marek Cihelka, asistoval #11 Jakub Kantor (6:4)
42:11 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #13 Marek Cihelka, asistoval #32 Roman Ochodek (5:4)
41:00 Ve třetí třetině se konečně začali ozývat i fanoušci domácího týmu v čele se skupinou, která si říká Sufurki komando. V té druhé to domácím hráčům evidentně chybělo.
40:00 Střely na bránu: P 12:15 K
27:52 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #13 Marek Cihelka (4:4)
23:00 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
23:00 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:4
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #68 Jan Komínek, asistoval #7 Tomáš Líznar (3:4)
22:27 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:3
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #36 Michal Koláček, asistoval #8 Lukáš Kulla (3:3)
22:27 Klobouky vstoupily do druhé třetiny opravdu aktivně a stav srovnává svým druhým gólem Koláček.
21:22 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #36 Michal Koláček, asistoval #10 Marek Bábíček (3:2)
21:22 Domácí obránci špatně pokryli Koláčka stojícího před bránou a ten tak mohl vystřelit po přihrávce Babíčka z levé strany.
20:43 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #99 Pavel Volek (3:1)
20:00 Střely na bránu: Petr. 9:8 Klobouky.
15:30 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #13 Marek Cihelka, asistoval #44 Martin Schulhauser (3:0)
15:30 Shulhauser z levé strany přihrál před bránou osamoceně stojícímu Cihelkovi, který už neměl problém zakončit do odkryté brány.
12:54 Se střelou Porosze teď měl problémy Damborský, ale nakonec ji lapil.
11:25 V dobré pozici sám před Markem byl Drška, ale překonat gólmana se mu nepovedlo.
10:14 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #33 Marek Porosz (2:0)
10:14 Petrovice rozehrávaly standartku ze střední částo poloviny Klobouk. Porosz rozehrál na Šamonila jehož střela obloučkem zapadla za záda Damborského.
05:41 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #8 Lukáš Gorgol (1:0)
05:41 Míček drželi od začátku na holích více petrovičtí, ale nedokázali se dostat k pořádné střele až po zmatku vzniklém před brankou Damborského se dokázal prosadit Růžička po přihrávce Gorgola.
00:00 Zahajovací sestavy: Petrovice Marek - Kantor, Porosz - Gorgol, Růžička, Šamonil; Klobouky Damborský - Gremmel, Komínek, Líznar, Hos, Volek