7:8
    Daniel OPATŘIL
    (Uvíra)

Sanasport Gullivers Sokol Brno I - FBC Vikings Kopřivnice 7:8p
branky: 4. Martin Sláma, 19. Radek Dřevěný, 20. Tomáš Čejka, 30. Tomáš Čejka, 43. Lukáš Demek, 44. Tomáš Čejka, 57. Petr Fait - 7. Jan Matúš, 10. Jan Křižan, 17. Jiří Bolom, 27. Martin Nehera, 38. Ondřej Sláma, 44. Jan Matúš, 47. Jan Matúš, 63. Daniel Opatřil; rozhodčí: Dominik Kovář - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Radek Jandák 23 - Martin Pinďák 16; po třetinách: 3:3, 1:2, 3:2, 0:1
65:00 Ale z ojedinělé šance v prodložení skórují hosté a je tu konec zápasu. Gulliveři získali z tohoto klání jeden bod, Kopřivnice se odváží na sever body dva. Družstvo domácích si vysloužilo ovace ve stoje všech 80 DIVÁKU! Další utkání čeká Gullivery zítra s Rožnovem pdo Radhoštěm 13:30. Děkujeme za podporu!
65:00 Ukončení prodloužení
62:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #16 Milan Uvíra (7:8)
62:07 Kopřivnice, suverén letošní sezóny, zažívá málo známou situaci, Gulliveři jsou aktivnějš, lepší a přehrávají Kopřivnici.
61:14 Další obrovská šance Gullivers. Sekaniny přihrával křižnou Dřevěnému, jehož podseknutí letělo nad bránu. Hala jen zahučela...
60:27 Nejprve si Drahomír Mach prohodil obránce mezi nohama a řítil se sám na brankáře. Každý už viděl Gullivery s druhým bodem z tohoto utkání ale není tomu tak. Mach míjí bránu.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Po dvou minutové přestávce bude následovat 5 minutové prodložení. Pokud v něm nepadne gól, budou následovat samotatné nájezdy
59:55 Jakub Kovařík se obětovat a vykryl střelu ze středu před bránou.
59:00 Začal poslední minuta třetí třetiny. Gulliveři jsou teď aktivnějším týmem. Snaží se rozhodnout v základní hrací době!
57:50 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:52 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 7:7
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #8 Petr Fait, asistoval #14 Radek Dřevěný (7:7)
56:52 Ve změti hráčů v brankovišti se nejrychleji zorientovat Petr Fait. Ještě nás čeká drama!
54:08 Poslední 3 minuty jsou nahoru, dolů. Velké šance však nevidíme. Doufejme, že domácí ještě zaberou a pokusí se s výsledkem něco udělat.
49:53 Vikingové drží míček déle jak minutu, v poklidu kombinují na obranné polovině Gullivers. Čas je rozhodně netlačí, vedou o gól a tento stav jim vyhovuje.
47:30 Velká šance Gullivers, Mach ani Fait nedokázali poskakující míček v brankovišti dopravit do sítě Pinďáka.
46:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Jan Matúš bez asistence (6:7)
43:53 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Jan Matúš, asistoval #15 Jiří Bolom (6:6)
43:53 Úvod třetí třetiny nabízí velice pohledný florbal. Nejprve Gullivers zvrátili skóre, následně srovnává Jan Matúš na 6:6. Závěrečná třetina nabídne ještě drama. Seberou Gulliveři Kopřivnici jako druzí v sezóně body?
43:03 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 6:5
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #40 Tomáš Čejka, asistoval #20 Marek Havliček (6:5)
42:07 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 5:5
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #10 Lukáš Demek, asistoval #8 Petr Fait (5:5)
42:07 Petr Fait vyslal do úniku Lukáše Demka, který se štěstím tváří v tvář brankáři proměňuje.
37:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:5
Vlastní branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #9 Ondřej Sláma (4:5)
37:03 Smolná situace. Kopřivnivci se nedaří prostřelit Radka Jandáka. Zastoupil je v dresu domácím Ondřej Sláma, který srazil balón do brány po nahození zpoza brány.
35:02 Jandák nejprve krásně vychytal obrovskou šanci Kopřivnice, poté Martin Sláma střílel ze středu hřiště před bránou, brankář hostí jeho střelu vyrazil.
33:19 Teď střela od pravého mantinelu na Jandáka, ten opět kryje.
30:40 Hráči Kopřivnice zamknuli domácí v pásmu a ostřelují bránu. Krásný zákrok předvedl Radek Jandák. Ten dnes naprosto udržuje domácí ve hře, chytá skvěle!
29:15 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 4:4
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #40 Tomáš Čejka bez asistence (4:4)
29:15 Další akce bratrského dua z L.A. - gól střílé téměř z poloviny hřiště Tomáš Čejka.
26:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Martin Nehera, asistoval #15 Jiří Bolom (3:4)
26:09 Po přiihrávce ze středu hřiště od Jiřího Boloma skóruje Martin Nehera od pravého mantinelu k pravé tyčce.
24:53 Hra Gulliverů v přesilové hře je velice kostrbatá, plná nepřesností.Teď se znovu dostali Vikingové z Kopřivnice do úniku, ale neproměňují.
24:07 Po chybě Martina Jakeše se dostali hosté do úniku na brankáře. Radek 'Dalibor Janda' Jandák předvedl výtečný zákrok.
22:44 Ve druhé třetině jsme svědky velké bitvy o každý metr hřiště. Teď rozhodčí přerušil hru z důvodu zranění brankéře domácích Jandáka. Ten nakonec pokračuje v zápase.
20:58 Hned v úvodu obrovský závar před bránou hostí. Kovařík vychytal za Jandáka.
20:00 Většinu třetiny Kopřivnice tlačila Gullivery a vytvořila si dvou gólový náskok.V závěru utkání snad trenér domácích polil své hráče živou vodou. Stav je tedy 3:3 a pokračovat se bude za 10 minut.
19:22 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 3:3
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #40 Tomáš Čejka, asistoval #13 Drahomír Mach (3:3)
19:22 Gulliveři naprosto ovládli konec prv ní třetiny. Nejprve dal krásný gól Radek Dřevěný, hned poté Marek Havlíček málem přepůlil břevno brány Pinďáka a následně spolupráce útočníku původem z L.A. (Lanžhot) - gól Tomáše Čejky.
18:27 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 2:3
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #14 Radek Dřevěný bez asistence (2:3)
16:38 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Jiří Bolom, asistoval #16 Milan Uvíra (1:3)
16:38 Střelou od půlky hřiště zvyšuje na 1:3 Jiří Bolom.
16:31 Gullivers jsou zalezlí na vlastní polovině a čekají na chyby soupeře. Ten jim nabídnul krásnou příležitost, která nebyla domácím Koutným proměněna.
14:54 Oba bratři Slámové teď vyrobili hrubky v necelých 15 vteřinách. Kopřivnice má více ze hry.
13:40 Vikingové z Kopřivnice vez větších problému ustáli přesilovou hru domácích.
12:56 Domácí se zatím do velkých šancí v přesilovce nedostávají. Střelu Kovaříka bezpečně kryje Pinďák
10:08 Obrovská šance host, kdy stál hostující útočník před zcela odkrytou bránou. Saved by Radis Jandák!!!
09:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Křižan, asistoval #16 Milan Uvíra (1:2)
06:31 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Jan Matúš, asistoval #7 Martin Nehera (1:1)
06:31 Kopřivnice srovnává skóre tohoto zápasu. Hosté rozebrali dvěma přihrávkami obranu Gullivers a Jan Matúš dává gól do naprosto prázdné brány.
03:42 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 1:0
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #15 Martin Sláma, asistoval #14 Radek Dřevěný (1:0)
03:42 Po nacvičené akci a krásné nahrávce od Radka Dřevěného skóruje Martin Sláma do pravého horního rohu brány. Gulliveři vedou 1:0
02:25 Utkání začalo ve vysokém tempu. Zpočátku zavřeli hosté Gullivery v jejich obranné polovině.
00:00 Vážení přiznivci florbalu a fanoušci Sanasport Gullivers Sokol Brno I. Právě začalo utkání 17. kola 2. ligy mužů mezi Sanasport Gullivers Sokol Brno I a FBC Vikings Kopřivnice.