(Čížek)
  • 45 44:37
    Bohemians

Athletics Praha - FbŠ Bohemians C 6:5
branky: 7. Adam Čížek, 13. Martin Kulle, 14. Jan Paulus, 26. Martin Bolech, 28. Bohuslav Novák, 45. Ondřej Kulle - 6. Martin Boháč, 22. Jan Harák, 24. Ondřej Plecháč, 31. Petr Červenka, 39. Ondřej Plecháč; rozhodčí: Přemysl Bališ - Ondřej Tauš; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Michal Jerling 30 - Tomáš Matoušek 24; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:2
44:37 Timeout FbŠ Bohemians C
44:37 Hosté hrají bez brankáře.
44:20 GÓL Athletics Praha! 6:5
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #15 Ondřej Kulle, asistoval #11 Adam Čížek (6:5)
44:20 Neuvěřitelná individuální akce domácího kapitána Ondry Kulleho končí brankou!!!
43:39 Akci dva na nikoho nedokázali ve spolupráci Vacka a Martina Kulleho hráči domácích zakončit.
42:25 Athletics chtějí zápas vyhrát a znova se dostávají do tempa. Poslední minuty budou jistě zajímavé.
41:02 Jan Fencík zůstal ležet za mantinelem, zřejmě dostal v souboji úder do nosu.
40:54 Bohemians jsou rozjetí a hráči Athletics se v posledních minutách jen brání.
38:21 Hráči Athletics polevili ve svém snažení a Bohemians toho využívají.
38:12 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #4 Petr Červenka (5:5)
33:57 Hra se vyrovnává, hráči Bohemians jsou stále aktivnější.
30:58 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #4 Petr Červenka, asistoval #12 Jiří Kolář (5:4)
29:30 Vacek našel krásnou přihrávkou volně stojícího Pytla, ten ale prázdnou bránu netrefil.
28:57 Harák dostal tvrdý hit od Hamerníka. Hra je přerušena.
27:10 GÓL Athletics Praha! 5:3
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #19 Bohuslav Novák, asistoval #13 Jan Vacek (5:3)
27:10 Hned po deseti vteřinách přesilovky se prosadil Novák. Brankář neměl šanci.
26:33 Jan Vacek v obrovské šanci přestřelil bránu!
25:53 GÓL Athletics Praha! 4:3
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #67 Martin Bolech, asistoval #15 Ondřej Kulle (4:3)
24:22 V přesilovce střílel Vacek, ale bohužel pro domácí přestřelil.
23:19 GÓL FbŠ Bohemians C! 3:3
23:19 Hráči Bohemians se osmělili k náporu a zadařilo se. Je srovnáno na 3:3.
21:51 GÓL FbŠ Bohemians C! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #27 Martin Boháč (3:2)
21:51 Z ojedinělé šance hostí se z otočky trefil Boháč, hosté snižují stav.
19:40 Jan Vacek se dostal po teči až před gólmana, ale na zakončení již čas neměl.
18:10 Domácí pokračují v dobrém výkonu, Bohemians se zatím jen brání.
16:57 Nádhernou individuální akci Čížka zakončoval Novák nepřesnou střelu nad branku hostů.
15:50 Hned na začátku druhé třetiny se dostal do úniku Čížek, ale svou šanci neproměnil.
14:49 Bohemians odpovídájí náporem na konci první třetiny, ale bez úspěchu.
13:51 GÓL Athletics Praha! 3:1
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #24 Jan Paulus, asistoval #84 Jan Fencík (3:1)
13:51 Překrásnou akci dvou zkušených hráčů zakončil nad ležícím gólmanem Jan Paulus.
12:54 GÓL Athletics Praha! 2:1
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #37 Martin Kulle, asistoval #87 Tomáš Novotný (2:1)
12:54 Krásnou akci domácích zakončil kapitán Martin Kulle. Athletics otočili skóre.
12:39 Domácí jsou stále v tlaku, Bohemians vyráží jen do ojedinělých protiútoků.
11:29 Tadeáš Brož zkusil střelu od levého mantinelu, ale přestřelil.
10:40 Athletics sevřeli svého soupeře v obraném pásmu.
06:27 GÓL Athletics Praha! 1:1
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #11 Adam Čížek, asistoval #24 Jan Paulus (1:1)
05:19 GÓL FbŠ Bohemians C! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #8 Ondřej Plecháč (0:1)