• 58 57:36
    Světlá n/S

EFT Karlovy Vary

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:1
branky: 6. Karolína Skulbaševská, 25. Kateřina Hátlová, 26. Kateřina Hátlová, 37. Kateřina Hátlová, 53. Jitka Romančáková, 58. Karolína Skulbaševská - 8. Leona Franclová; rozhodčí: David Fröde - Lukáš Bouček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Alena Vokatá 18 - Tereza Bláhová 12, Nela Machalová 5; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Navázali jsme na vydařený výkon z prvního kola a dokázali jsme si udržet vedení po celou dobu zápasu. Soupeři jsme nedali příliš mnoho šancí dostat se do našeho území, a naopak my jsme konečně gólově úspěšní. Tímto bych chtěl naše hráčky včetně gólmanky pochválit za zodpovědný výkon, kde bylo trochu zaváhání v první třetině, ve které jsme se asi zastřelovali, ale pak už to po zbytek zápasu bylo v naší režii. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Doležalová Andrea (Trenér): Za nás první třetina povedená. Poté jsme začaly nesmyslně zmatkovat. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:35 Poslední minuta zápasu a Světlá se snaží dát gol.
57:36 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
57:36 Timeout Světlá.
57:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #3 Karolína Skulbaševská, asistoval #68 Jitka Romančáková (6:1)
52:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #17 Lucie Krýslová (5:1)
46:52 A máme tu první vyloučení.
46:47 Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
46:39 Světlá v šesti.
44:37 Hraje se více na straně domacich.
40:01 Třetí buly pro domací.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Nela Machalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
38:57 Světlá na míčku,ale bez úspěchu.
36:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Kateřina Hátlová, asistoval #97 Veronika Žďárská (4:1)
34:21 Rtyně napadá,ale nepadl gol.
30:46 Míček se přemistuje ze strany na stranu.
25:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Kateřina Hátlová, asistoval #7 Dorota Vojtěchová (3:1)
24:02 Domácí jsou v útoku pak vystřelí a je to gol.
24:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Kateřina Hátlová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (2:1)
20:01 Druhé buly pro domací.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:01 Poslední minuta zápasu a skóre je zatím 1:1.
18:02 Oba týmy mají pěkné kombinace.
14:33 Světlá níčí šance Rtyně.
07:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Leona Franclová, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:1)
05:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
03:43 Rtyně neproměnuje svojí první akci.
00:01 První buly pro domací.