6:3
    (Owczarzy)

EFT Karlovy Vary

Florbal Vary - Florbal Chomutov 6:3
branky: 21. Vojtěch Slavík, 29. Vojtěch Slavík, 42. Jaroslav Krechňák, 46. Petr Holeček, 52. Josef Terla, 58. Vojtěch Slavík - 16. Petr Kříž, 18. Petr Kříž, 56. Filip Rohusch; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Marek Matějka 22 - Matěj Petrlík 38; po třetinách: 0:2, 2:0, 4:1
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Trenér): Dnešní zápas nám ukázal, co všechno nám chybí. Od koncentrace celé utkání po různé herní prvky. Několikrát jsme nedokázali proměnit téměř 100% šance a proto na konci bral 3 body soupeř. Poté máme některé problémy, které vypadají jako nekonečný příběh. Děkuji soupeři za super utkání, také všem ostatním účastníkům. Fíla má u mě kofolu. Díky a čau.
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Csaplárova past dnes sklapla. Ani v první třetině jsme nebyli horší, jen jsme soupeři nabízeli příliš mnoho rychlých útoků. Od druhé třetiny jsme se začali lépe zajišťovat, číst situace a začali zápas otáčet na naši stranu. Všechny zápasy nám navíc spolehlivě chytá brankář, což nám moc pomáhá v cestě za body. Dnes to byl ale opravdu týmový výkon, pochvala všem. Děkuji i soupeři za férové utkání, rozhodčím za dobré vedení utkání a skvělým 105 divákům!
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
57:59 GÓL Florbal Vary! 6:3
Branku družstva Florbal Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #41 Marek Owczarzy (6:3)
55:41 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #79 Filip Rohusch, asistoval #15 Vít Jerie (5:3)
51:30 GÓL Florbal Vary! 5:2
Branku družstva Florbal Vary vstřelil #14 Josef Terla, asistoval #41 Marek Owczarzy (5:2)
45:00 Timeout Florbal Chomutov
45:00 GÓL Florbal Vary! 4:2
Branku družstva Florbal Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #98 Jakub Ďurian (4:2)
43:40 Vyloučen hráč #22 Stanislav Sirový družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
41:04 GÓL Florbal Vary! 3:2
Branku družstva Florbal Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák bez asistence (3:2)
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
36:38 Vyloučen hráč #14 Tobiáš Fojtík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
29:55 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva Florbal Vary na 2 minuty za sekání
28:21 GÓL Florbal Vary! 2:2
Branku družstva Florbal Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #14 Josef Terla (2:2)
20:57 GÓL Florbal Vary! 1:2
Branku družstva Florbal Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík bez asistence (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 13:11
17:35 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #92 Tomáš Urban (0:2)
15:16 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #97 Jonáš Cicko (0:1)