2
    Ota ČERNOHORSKÝ
EFT Karlovy Vary

PSN Tatran Střešovice - SOKOLI Pardubice 12:2
branky: 3. Albert Haasz, 7. Jonáš Tuma, 13. Tomáš Macháček, 20. Jan Matouš, 20. Adam Bureš, 24. Ondřej Panuška, 28. Albert Haasz, 32. Marek Pecka, 42. Jonáš Tuma, 50. Albert Haasz, 52. Vít Krošlák, 58. Adam Bureš - 15. Matěj Švadlenka, 45. Daniel Pravec; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Maroš Giba 12 - Jakub Mikula 25; po třetinách: 5:1, 3:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Janda Roman (Trenér): Až na některé detaily poctivě zvládnuté utkání od přípravy až po závěrečnou sirénu. Byli jsme hladoví dopředu a soustředění a disciplinovaní dozadu. Dobře se ukázali dorostenci i další hráči, pro které byl juniorský florbal až do tohoto víkendu neznámou. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Když sečteme značné množství individuálních chyb a nedostatků, výjde nám dnešní výsledek. Tatran potvrdil svou kvalitu, kterou jsme očekávali. Do příštíš utkání musíme nastoupit s daleko větším nasazením a intenzitou. Kvalifikace bude ještě dlouhá. Poučíme se s chyb a příště budeme lepší. Těšíme se na příští víkend na souboj s regionálním rivalem na domácí palubovce.
60:00 Střely ve 3. části: 18:7
58:25 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:25 Vyloučen hráč #11 Ota Černohorský družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
57:20 Bureš z půlky vymetá pavučinky v pravém horním rohu.
57:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 12:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #35 Jakub Šolle (12:2)
55:04 Vyloučen hráč #71 Lukáš Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
54:04 Černohorský sám na Gibu.
52:09 Vyloučen hráč #14 Michal Černohorský družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
52:09 Vyloučen hráč #23 Jan Matouš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
52:09 Incident na polovině končí vyloučením dvou hráčů a týmy budu hrát 4 na 4.
52:05 Brejk domácích, ale Strnádek zastavuje nebezpečnou přihrávku.
51:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #97 Vít Krošlák, asistoval #64 Jonáš Tuma (11:2)
51:21 Jak se říká - s jídlem roste chuť. Domácí přidávají další gól.
49:54 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz, asistoval #23 Jan Matouš (10:2)
49:53 Nepovedená standardka v rohu se obrací v brejk domácích a Haasz s lehkostí posílá míček Mikulovi za záda.
47:12 Forman střílí - Giba ramenem vyráží.
46:23 Mikula si připisuje řadu zákroků a hostující střídačka žije.
45:18 Gól pardubické nabudil a jsou teď při chuti. Dočkáme se dalšího gólu?
44:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #27 Daniel Pravec, asistoval #67 Jakub Forman (9:2)
44:28 Pardubice podstatně aktivnější a hned se to vyplácí. Pravec z první od mantinelu překonává Gibu.
44:00 Pardubice na balonku, ale domácí jim to rozhodně nedávají zadarmo.
42:09 Další nepovedená standardka a domácí jdou do brejku. Bureš nahrává na Macháčka a ten se backhandem snaží míček doťuknout do brány.
41:33 Standardka v rohu pro Pardubice. Dneska hostům ty standardní situace opravdu moc nevychází.
41:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #81 Vojtěch Zach (9:1)
41:04 Tuma využívá přesilové hry a prosazuje se střelou k tyči.
40:01 Poslední třetina začíná pro Pardubice nešťastně - vyloučením za zdržování hry.
40:00 Vyloučen hráč #2 Matyáš Gilar družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
39:55 Přihrávka před branku na Bureše, který míček rychle posouvá, ale ani tentokrát nakončí v brance.
39:19 Standardka domácích na středu - Bureš střílí, ale míček končí v rohu.
38:53 Mikula ve skoku zastavuje Matoušovu střelu.
38:33 Domácí na míčku, ale pardubičtí hráči jsou teď podstatně aktivnější a dost znepřijemňují rozehrávku.
36:40 Bureš ze vzduchu ve velkém brankovišti.
36:12 Domácí opět na míčku a z obrany hledají prostor, jak se dostat na útočnou polovinu.
35:31 Ani tato pardubická standardka od mantinelu nekončí střelou.
33:10 Domácí teď zklidňují hru a střídají. Nová lajna ale s průnikem na druhou půlku nespěchá.
31:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #82 Marek Pecka, asistoval #23 Jan Matouš (8:1)
31:21 Matouš pálí a Pecka míček ve vzduchu tečuje až mezi tři tyče. Moc hezký gól.
31:00 Pardubice sice na míčku, ale nedaří se jim přejít přes polovinu.
29:33 Nepříjemné. Forman láme florbalku.
27:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz bez asistence (7:1)
27:37 Klasický teploměr Mikulovi pod pravou ruku a Haasz navyšuje náskok domácího celku.
27:22 Hra se na chvíli přerušuje kvůli zranění Mikuly, ale je v pořádku a hra pokračuje dále.
26:21 Domácí zavírají Pardubice na polovině. Bureš přidává další střelu, ale ani na nekončí v síti.
25:34 Vyloučen hráč #32 Adam Balek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
24:02 Standardka domácích od mantinelu. Tuma z výběhu střílí, ale těsně míjí levou tyč.
23:33 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška, asistoval #82 Marek Pecka (6:1)
20:13 Druhá třetina nám začala pěkně z ostra.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #76 Tomáš Macháček (5:1)
19:55 Další rychlá akce Tatranu a Bureš uklízí míček do branky těsně před koncem první třetiny.
19:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Jan Matouš, asistoval #74 Michal Robek (4:1)
19:25 Domácí využívají protiútoku a Matouš se z prosazuje do odkryté branky.
19:13 Standardka Pardubic kousek za polovinou - zakončení z toho není, ba naopak brejk.
17:50 Skvělý výhoz na Černohorského, tomu ale zakončení znepříjemňuje domácí obrana.
16:10 Neezpečný brejk Pardubic, ale Čerhonorský se neprosazuje.
15:20 Šolle našel krosovkou Krajňáka, ten bohužel posílá míček do rohu místo do branky, ale hra pokračuje dál.
14:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #11 Ota Černohorský (3:1)
14:02 Rychlá odpověď hostů. Švadlenka se prosazuje z velkého brankoviště backhandovou dorážkou.
12:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #76 Tomáš Macháček, asistoval #46 Jan Škácha (3:0)
12:34 Macháček vymetl pavučinky a domácí odskakují do třígólového náskoku.
12:09 Gilar to zkouší, ale tentokrát to nevychází.
11:15 Obrovskou šanci domácích zastavuje Švadlenka a přechází do protiútoku, bohužel těsně za polovinou je o míček oloupen.
08:44 Bureš volí místo střely velmi zajímavou přihrávku a Kučera se míček snaží doťuknout do branky, těsně to nevychází.
06:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #35 Jakub Šolle (2:0)
06:55 Mikula první střelu zastavuje ve famózním přesunu, míček se však našťastně odráží a padá až za brankovou čáru.
06:45 Mikula si připisuje důležitý zákrok, míček ale stále ve hře.
05:06 Oba týmy v pěti, ale před domácí brankou trochu zmatek, kterého chce využít Kubeš.
04:00 Domácí využívají šance v oslabení, když hosté střídají a Matouš střílí, těsně nad.
03:56 Přihrávka na Formana na středu, který bohužel nepřoměňuje.
02:54 Vyloučen hráč #27 Matěj Kučera družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
02:54 Přesilovka pro Pardubice a šance na srovnání skóre.
02:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz, asistoval #74 Michal Robek (1:0)
02:29 Robek od mantinelu a Haasz před brankou tečuje až mezi tři tyče.
01:11 Standardka Pardubic v rohu nekončí střelou a hra se přesouvá a druhou polovinu.
00:32 První půlminutka na čepelích domácích, ale žádná větší akce se zatím nekoná.
00:01 Ve Stodole se ozvalo prnví zahvízdání a míčku se ujímají domácí.