Matěj LUBAS
    ()
EFT Karlovy Vary

T.B.C. Králův Dvůr - BLACK ANGELS 10:4
branky: 12. David Pech, 16. Tobiáš Uhřík, 27. Jakub Uhřík, 32. Tobiáš Uhřík, 34. Michal Mašek, 40. Adam Lešuk, 49. Matěj Čika, 51. Jakub Uhřík, 52. Michal Mašek, 60. Michal Mašek - 3. Matěj Lubas, 13. Lukáš Procházka, 19. Matěj Budínský, 60. Matěj Lubas; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 110; zásahy brankářů: David Křeček 25 - Vít Lukáč 24; po třetinách: 2:3, 4:0, 4:1
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Tenhle zápas měl být o nás, měli jsme kvalitu, ale nedokázali jsme jí přetavit v góly. Myslím si, že herně jsme byli lepší, ale hraje se na góly a domácí ukázali velké srdce a obětavost. Potom jim tam už padlo všechno. Domácí gólman neskutečně podržel svůj tým a chytil i nemožné. My musíme zlepšit obrannou fázi. Za dva zápasy jsme dostali dvakrát 9 branek ( dneska 10 do prázndé ). Takhle se nedá hrát a hrát nějaký přestřelky. Musíme se zvednout a začít pracovat i směrem dopředu. Gratuluju domácím k výhře, asi zasloužená výhra. DĚkujeme všem v hale a přejeme pěkný večer.
60:00 Komentář domácích Kopta Petr (Trenér): Před dnešním zápasem jsem nečekal, co mě čeká, ale tu atmosféru kterou zde vytvořili domácí fanoušci si budu dlouho pamatovat a i díky ní kluci od první do poslední minuty táhli za jeden provaz a jsem rád že makali za každého rozhodnuteho stavu a ukázali obrovské srdce. Děkuji soupeři za zapas a my se jdeme připravovat na další zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:45 GÓL BLACK ANGELS! 10:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Matěj Lubas bez asistence (10:4)
59:45 Dnešní předposlední buly vyhrál tým T.B.C. Králův Dvůr a dostává se do velké šance.
59:19 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
59:19 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 10:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #80 Oldřich Jireček (10:3)
58:25 Právě probíhají poslední dvě minuty 3.třetiny.
57:59 T.B.C. velmi dobře brání a nemůže soupeře pustit ke střele a taky neskutečný zákroky domácího golmana.
56:55 Black Angels hraje bez brankáře, což znamená že mají početní výhodu o 2 hráče.
56:17 Timeout BLACK ANGELS
56:17 Vyloučen hráč #80 Oldřich Jireček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
54:37 T.B.C. se drží na balónku a nepustí souepře ani ze svojí poloviny.
53:25 Domácí brankář T.B.C. David Křeček si zapisuje další neskutečný zákrok pro svůj tým.
51:49 Další buly vyhrává tým hostů.
51:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 9:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (9:3)
51:00 Další buly vyhrál tým hostů a rovnou zkoušejí útočnou akci ale bez proměny.
50:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #72 Jakub Uhřík, asistoval #40 David Pech (8:3)
50:15 T.B.C. se v této přesilové hře moc nedaří a soupeř je drží na obranné polovině.
48:56 Vyloučen hráč #4 Matěj Budínský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
48:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #49 Matěj Čika, asistoval #72 Jakub Uhřík (7:3)
47:44 T.B.C. je velmi silný na balónku, soupeři nemůžou z tlaku ven.
46:23 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kroužek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:27 T.B.C. se drží na balónku na útočné polovině a soupeře tím dostává do velkého tlaku.
44:51 Domácí se drží na balónku a nenechají protihráčovi prostor na jakoukoliv akci.
43:21 Tým domácích se dopustil obrovské chyby ale soupeř nekodázal dostat balónek do branky, kvůli neskutečnému zásahu golmana domácích.
41:19 Hra je zatím velmi klidná ale teďkom na středu hřiště leží hráč hostů, kvůli zdravotním problémům.
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrál tým hostů Black Angels ale T.B.C. si okamžitě míč vzalo zpátky.
40:00 Do třetí třetiny vstupují oba dva týmy s jedním úkolem - Skórovat více gólů než soupeř. Podaří se to alespoň jednomu týmu? To jdeme právě zjistit.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:59 Je konec 2.třetiny a doifáme že třetí třetina ukáže stejný výkon jaký byl do této doby odehraný.
39:20 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #19 Tomáš Rada (6:3)
37:54 T.B.C. nepouští soupeře ke střele a zatím zvládají přesilovou hru.
36:34 Domácí si poprvé zahrají  hru v oslabení.
36:21 Vyloučen hráč #14 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
35:58 Hra je velmi rychlá, domácí se po dlouhé době vzdali balónku.
34:27 Hra je v posledních 3 minutách pouze na straně hostů aT.B.C. vyvíjí tlak na hosty neustále.
33:35 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:3
32:55 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #41 Daniel Škoula.
32:14 T.B.C. po dlouhé době odevzdává hostům a hra pokračuje dál.
31:34 Buly po dalším gólu pro domácí vyhrál tým domácích T.B.C.
31:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #12 Adam Zoubek (4:3)
30:24 Domácí se drží na balónku a nepustí hosty si podržet balónek na svých florbalkách.
29:01 Black Angels se nemůže dostat k balónku, T.B.C. se dostává do opravdu velkých šancí.
27:56 Velmi velké šance teďkom netrefují domácí.
27:00 Velmi přesnou branku trefil tým T.B.C. Králův Dvůr.
26:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #72 Jakub Uhřík, asistoval #49 Matěj Čika (3:3)
26:04 Velké šance na obou stranách, ale stále bez změny skóre.
25:12 Buly po neproměněném trestném střílení vyhrál tým T.B.C. Králův Dvůr.
25:08 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #49 Matěj Čika.
24:00 Hráči Pražských Blacků se nemůžou dostat do žádné šance, jelikož domácí brání velmi dobře.
22:30 Po nepříjemné srážce 2 hráčů na středu hřiště bude na buly balónek vyhozen k hostům.
21:59 Do druhé poloviny nasoupili oba dva týmy v plné síle, doufejme že jim síly budou stačit až do konce utkání.
21:03 T.B.C. se drží na balónku na protihráčově polovině.
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrál tým hostů Black Angels.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:52 T.B.C. v posledních minutách začalo hodně útočit a atyk si vybojovalo několik důlležitých šancí, bohužel ale bez změny skóre.
18:12 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #4 Matěj Budínský bez asistence (2:3)
17:59 Zbývají nám poslední 2 minuty do konce první třetiny a hra je velmi rychlá a vyhrocená.
16:04 Hra se okamžitě po buly dostala na hostů florbalky a dostávají se do šance.
15:46 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (2:2)
15:05 Black Angels hrajou v plném počtu a dostávají se na rozehrávku na svojí polovině.
14:55 Hra se musela pozastavit kvůli zdravotním problémům domácího hráče na hřišti.
14:01 T.B.C. se dostalo do útočného pásma a drží balónek daleko od hráče aby domácí využili přesilovou hru.
13:04 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
13:02 Hra se po dvou rychlých gólech uklidnila a hraje se velmi klidná hra.
12:03 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #44 Lukáš Procházka, asistoval #17 Michal Nový (1:2)
11:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #40 David Pech, asistoval #4 Adam Hrdina (1:1)
10:26 T.B.C. kombinuje rozehrávku na straně protihráče, ale protihráč tvrdým zákrokem zasáhl, a tak domácí budou mít rozehrávku v rohu.
09:57 Hra bude pokračovat v rohu hostů pro Králův Dvůr.
08:45 Hra se v posledních minutách odehrává na straně TBC ale po trvdém faulu od Black Angels se Králův Dvůr  dostává do šance.
06:25 T.B.C. odolává velký tlak od Black Angels ale T.B.C. silně a takticky brání, aby se soupeř nedostal ke střelbě.
04:25 Míček v rohu na útočné staně pro Black Angels končí v rukavici u Králodvorského golmana.
03:44 Obrovská šance na straně T.B.C., bohužel hráč trefil pouze konstrukci brány.
03:21 Buly po první brance v tomto zápase vyhrál tým T.B.C. Králův Dvůr.
02:59 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #18 Vilém Doležal (0:1)
02:15 Králův Dvůr se zatím drží na míčku a čeká na chybu hostů, bay mohli jít ven z obranného pásma.
01:24 Hra je zatím na straně domácích T.B.C. v obraném pásmu.
00:05 Úvodní buly vyhrál tým hostů Black Angels.
00:00 Dobrý večer Vážený diváci, vítáme Vás u dnešního zápasu a za 2 minuty začínáme.