2
    Jiří ŠULA
EFT Karlovy Vary

FBC Mohelnice - PASKOV SAURIANS 3:4
branky: 15. Michal Vaněk, 26. Jiří Šula, 55. Tomáš Pudil - 26. Marek Gaščík, 34. Marek Gaščík, 42. Filip Schwarz, 56. Filip Schwarz; rozhodčí: Jiří Kroupa - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Vojtěch Hrachovina 17 - Vojtěch Kořínek 29; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Dnes jsme selhali především v zakončení, opět jsme neproměnili spousty tutových šancí. Když k tomu přidáme dvě obrovské chyby ve třetí třetině, které soupeř po právu potrestal, tak je z toho prohra. Do příště budeme lepší. Soupeři gratuluji k výhře.
60:00 Komentář hostů Kořínek Vojtěch (Trenér): Něco se učíme na něco si zvykáme, kluci se snaží a dneska to máme za tři body. Je třeba jít dál touto cestou a dále pracovat na tom o co se snažíme. Utkání bylo vyrovnané a rozhodly drobnosti, my v nich byli dnes lepší. Uvidíme jak to půjde dále. Díky soupeři a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:48 Šalda trefuje břevno.
59:07 Mohel bez gólmana.
58:53 Šula si nepohlídal vzdálenost a bude se hrát 4 na 4.
58:52 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
58:49 Timeout FBC Mohelnice
57:45 Vyloučen hráč #73 Václav Hlísta družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za špatné střídání
57:45 Paskov špatně vystřídal a mají následky.
56:55 Hrášek je fakt bůh.
55:38 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #72 Filip Schwarz, asistoval #91 Tomáš Hodulík (3:4)
55:16 Novotný dvakrát po sobě, ale neúspěšně
54:16 GÓL FBC Mohelnice! 3:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #64 Jindřich Novák (3:3)
54:16 Pudil po dorážce poslal míček pod Kořínka a srovnal tak stav utkání
53:00 Hodulík v úniku sám na Hrachovinu. Zprvu do vypadalo, že ho poslal na párek. Po sléze se ale ukázalo, že Hrachovina je mladý talent z Mohelnice a celou situaci zvládl na výbornou.
49:09 Navrátil zkusil středu ze středu. Ta vyklouzla Kořínkovi z ruk. K míčku se však nikdo z domácích nehlásil.
47:47 Bizek si naběhl do náběhu, Pudil mu nádherně nahrá po zemi, jenže Bizkovi míček uskočil. Obrovská škoda.
41:01 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #72 Filip Schwarz, asistoval #4 Patrik Bonczek (2:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
37:27 Dohnal v breaku našel úplně volného Vykydala. Ten střílel do prázdné, ale Kořínek zázračným zákrokem jeho pokus vyčapal.
35:41 Vykydal zkusil vytstřelit zapomenutý míček. Kořínek si jej pohlídal a Mohelnice tak bude rozehrávat z rohu.
34:58 Šaldova střela z první těsně míjí bránu.
33:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík, asistoval #20 Adam Sikora (2:2)
33:53 Gaščík oběhl bránu, nachystal si míček na zátah a umístil jej přesně k přední tyči.
33:44 Hodulíkovi střela z první nesedla.
31:56 Mohelnice je v druhé části o dost aktivnější.
31:47 Weissova střela z úniku těsně míjí bránu.
30:00 Schwarzova střela z první letěla vzduchem do rohu hřiště. Mohelničtí hráči by ji označili za "Biťasovu".
27:52 Svozil před vlastní bránou místo míčku nahrál čepel. Hrachovina chtěl míček odkopnout, ale jen ho zašlápl. Kulička se dokutálelo přímo na čepel paskovského obránce. Ten vystřelil, ale jen pod Hrachovinu, který v této zmatené situaci míček zalehl a ihned chytil.
25:41 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík bez asistence (2:1)
25:41 Gaščík vzal brokové konto hostí do svých rukou. Nic nevymýšlel, prostě vystřelil, vymetl pavučinky a šel slavit.
25:17 Bizek se objevil poprvé na hřišti a už sbíra kanadské body. U velkého brankoviště našel volného Šulu, který jen doklepl míček do prázdné.
25:16 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #16 Matěj Bizek (2:0)
24:47 Šalda zkusil střelu z první od modré. Kořínek pohotový.
24:28 Mohelnický kotel jde konečně slyšet.
23:52 Schwarz se nachytal na Mohelnický signál a šel proti mohelnické standartce moc brzo.
23:51 Vyloučen hráč #72 Filip Schwarz družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:04 Svozil vyzkoušel střelu od modré. Ta dělala brankáři mírné problémy. Míček se následně odrazil k Mekyskovi, ten však dorážel přímo do Kořínka.
21:02 Bonczek po rychlé souhře hostí nahrál na střed na volného Schwarze. Ten jen míček doťukl do odkryté brány.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:44 Kořínek vyhodil míček na rozběhnutého Gaščíka, ten míček mírně tečoval. To ale mohelnickému brankáři nedělalo žádný problém.
16:46 Hrachovina stráží mohelnickou svatyni jak jen může.
15:55 Gaščík zkusil vystřelit ze středu, střela byla několikrát ztečovaná a skončila v rohu hřiště.
14:53 Vaňek šel s Pudilem do přečíslení 2 na 1. Naznačil přihrávku a střelou na přední tyč se stává prvním střelcem dnešního utkání.
14:52 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk bez asistence (1:0)
14:13 Mohelnický kotel je stále zamražen.
11:31 Bonczek už začíná prohrávat v hlavě. Uvidíme brzy nějaké větší vyloučení?
10:35 Dohnalova pozemní střela skoro skončila v bráně.
09:01 Mechel z první od mantinelu nad nohu, Hrachovinova pravačka pohotová.
07:38 Šula chtěl vypíchnout soupeři míček, ten byl však ve výběhu a my tak uvidíme první přesilovku večera.
07:37 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
05:23 Pudil v samostatném úniku, Kořínek připraven.
01:35 Hra je z počátku velmi vyrovnaná.