(Turunen)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Česko WU19 - Finsko WU19 2:3p
branky: 11. Lucie Baldreichová, 53. Linda Fuchsová - 40. Elsa Holopainen, 50. Elsa Holopainen, 61. Milla Granlund; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 1705; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 5 - Julia Saarinen 18; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1, 0:1
70:00 Češky bohužel v semifinále padly po nepovedeném prodloužení a čeká je tak boj o bronz. Ten je v plánu v neděli ve 12 hodin proti Švýcarsku.
70:00 Střely v prodloužení: 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:52 A těmi šťastnějšími jsou nakonec Finky, které využívají svou první šanci v prodloužení!
60:51 GÓL Finsko WU19! 2:3
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #12 Milla Granlund, asistoval #15 Miisa Turunen (2:3)
60:11 Dramatické rozuzlení tohoto zápasu je tady! Nyní už rozhodne jediný gól a kdo jej vsítí, ten bude slavit postup do finále.
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:47 Třetí třetina končí a jdeme do prodloužení.
58:45 Finky to ještě zkoušely, ale narazily na český blok.
56:58 Brucháčková to zkoušela z dálky, míček šel mimo. Oba týmy už si dávají pozor na všechny drobné chybičky, které by v tuto chvíli byly fatální.
54:46 Břeská mohla poslat Česko do vedení, její pokus ale míří nad finskou bránu.
52:14 Linda Fuchsová se konečně prosazuje a je srovnáno! Napotřetí to české útočnici vyšlo a stav je 2:2.
52:13 GÓL Česko WU19! 2:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #7 Anna Brucháčková (2:2)
51:30 Domácí kádr trpělivě drží míček a v klidu si kombinuje na své polovině.
50:13 Národní tým to teď bude mít hodně těžké. Finky už se pomalu zatahují do své kompaktní obrany a jsou připraveny ubránit svůj náskok.
49:10 Tak tohle byla obrovská chyba v české rozehrávce a Finsko rázem vede 2:1! Autorka prvního finského gólu přidává i ten druhý a Češky mají deset minut na srovnání.
49:09 GÓL Finsko WU19! 1:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #75 Elsa Holopainen bez asistence (1:2)
47:01 Fuchsová běžela úplně sama na bránu, v poslední milisekundě jí ale zablokovala finská obránkyně.
45:54 Češky jsou v posledních minutách v dobrém tlaku, jejich pokusy ale netrefují bránu.
43:59 Dobrý backhand Baldreichové končí těsně nad finskou bránou.
43:10 Machálková skončila za mantinelem a Češky tak mohly rozehrávat v blízkosti finské brány. Brankářka chytá.
42:14 Česká rozehrávka končí pouze na finském bloku, útočná akce národního týmu ale ještě pokračuje.
41:31 Ve třetí periodě nás očividně čeká tuhý boj, při kterém Finky nebudou chtít půjčit svému soupeři míček.
40:26 Finky zahajují třetí třetinu s míčkem na své polovině a vyhlížejí svou další útočnou akci.
40:00 Ve druhé třetině se hra uklidnila a Finky se trochu překvapivě zatáhly do obranného postavení. Udeřily ale ve správný čas a skóre je tak 1:1.
40:00 Střely ve 2. části: 4:3
39:42 Finky se konečně prosazují a posílají Češkám nepříjemný gól do šatny. Po povedené rozehrávce je srovnáno.
39:40 GÓL Finsko WU19! 1:1
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #75 Elsa Holopainen, asistoval #15 Miisa Turunen (1:1)
39:38 Vyloučen hráč #9 Barbora Fáčková družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání
39:32 Češky zakončují druhé dějství s míčkem na svých holích.
38:51 Jedna z finských útočnic se dostala do samostatného úniku po mantinelu, netrefila ale míček.
37:24 Brucháčkové pokus hatí zákrok finské brankářky.
36:39 Nyní míček poskakoval po českém brankovišti. Nebylo to ale nic, s čím by si česká obrana v klidu neporadila.
35:27 Druhá perioda už spěje ke svému konci a Finky se zatím ještě nedostaly k žádné gólové šanci. V tomto zápase jsou před domácí halou docela pasivní.
33:24 Fuchsová měla na holi druhou českou branku, ale netrefila přesně.
32:40 Hra se teď motá kolem mantinelů na obranné polovině Finska. Češky následně ztratily míček, ale naštěstí pro ně z toho nebylo žádné nebezpečí.
30:53 První ostrý zákrok české brankářky končí skvělým záchytem maskou. V útoku už je Klubalová.
29:01 Svrčková si konečně sáhla na míček, její výhoz byl ale příliš dlouhý a Češky tak ztrácejí míček.
27:39 Brucháčková hledá nějakou cestu do útočného pásma, Finky jsou ale hodně zatažené a jde to tak ztěžka.
26:21 Hra je nyní o hodně opatrnější než v první třetině a vypadá to, že by dnes mohla rozhodnout jediná branka.
23:59 Machálková obehrála tři hráčky a po skvělé individuální akci jde spokojeně střídat.
22:23 Svrčková čelila první obrovské finské šanci. Jedna z Finek nahodila míček na bránu a ten po nebezpečné teči končí na zadním mantinelu.
21:36 Klubalová to zkusila z dálky a míček nebezpečně proskákal kolem finské brány.
20:19 Finky sice vybojovaly míček, ale po sérii nepřesností jsou teď v pozici bránícího týmu.
20:00 První perioda nabídla velmi aktivní florbal, ve kterém se do vedení dostaly Češky. Noapak finský kádr zatím hledá odpověď na skvělou českou obranu.
20:00 Střely v 1. části: 9:0
18:46 Další velká šance českého útoku, jedna z hráček ale promáchla před odkrytou bránou.
16:32 Češky zatím výborně brání a Finky se nemohou dostat dál než podél mantinelů.
15:02 Finky se po delší době dostaly na útočnou polovinu a snaží se nějak odpovědět na vedoucí český gól.
13:45 Dobrý výhoz české brankářky poslal Klubalovou do útočné šance, byla ale dobře zastavena finskou obranou.
12:30 Finky jsou po obdržené brance trochu opařené a Češky tak v pohodě kombinují s míčkem.
10:48 A máme tady vedoucí branku, kterou vsítila Lucie Baldreichová! V situaci dvou na jednu Břeská narýsovala přesnou přihrávku na zcela volnou hráčku s číslem #25 a Česko tak vede 1:0.
10:47 GÓL Česko WU19! 1:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #23 Andrea Břeská (1:0)
09:59 Národní tým má před polovinou první třetiny velmi zajímavou možnost po odpískané rozehrávce v blízkosti finského velkého brankoviště. Jejich zakončení ale bylo nepřesné.
07:13 Češky byly v útočném tlaku, jejich zakončení ale končí pouze v rukou finské brankářky.
04:56 Granlundová před sebou měla odkrytou bránu, ale netrefila ji.
03:36 Češky ve své první útočné akci dvakrát zazvonily na finskou bránu. Hraje se ve velmi vysokém tempu.
02:51 Klubalová se natlačila do zakončení a pak sestřelila i finskou gólmanku. Ta je naštěstí v pořádku.
02:16 První obrovskou šanci domácích Finek zhatil výborný blok Lískovcové.
01:32 Baldreichová zavezla míček na polovinu soupeřek, ale rychle o něj přišla a Česko se znovu brání.
00:35 Finky okamžitě tlačí a už za sebou mají úvodní výlet na útočnou polovinu.
00:02 Oba týmy už jsou nachystány na hrací ploše a začíná úvodní buly. Češky do semifinále nastupují v bílých dresech, Finky v domácí modré barvě.