2

1

5.

Norsko WU19 - Německo WU19 3:2pn
branky: 11. Sol Julia Johansen, 40. Amalie Søgaard Tysland, N Sol Julia Johansen - 17. Lilly Fiedler, 40. Michelle Siedenberg; rozhodčí: Danylo Abeliashev - Igor Ivanchenko; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Julie Dale Enberg 12 - Freya Von Wangenheim 25; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva Německo WU19 hráč #50 Amelie Kiana Kürschner , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Norsko WU19 hráč #21 Mia Østerbø Nilsen , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Německo WU19 hráč #91 Michelle Siedenberg , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Norsko WU19 hráč #7 Josefine Bjercke , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Německo WU19 hráč #5 Lara Schubert , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Norsko WU19 hráč #6 Sol Julia Johansen a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Německo WU19 hráč #7 Emily Renz a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Norsko WU19 hráč #11 Filippa Maria Härnlund a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Německo WU19 hráč #22 Svenja Klingner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Norsko WU19 hráč #5 Eva Marlene Skaslien , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 5:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:3
59:25 Vyloučen hráč #15 Marit Lunde Wormstrand družstva Norsko WU19 na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:53 GÓL Norsko WU19! 2:2
Branku družstva Norsko WU19 vstřelil #25 Amalie Søgaard Tysland bez asistence (2:2)
39:32 GÓL Německo WU19! 1:2
Branku družstva Německo WU19 vstřelil #91 Michelle Siedenberg, asistoval #21 Janne Marie Lotz (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:5
18:52 Vyloučen hráč #91 Michelle Siedenberg družstva Německo WU19 na 2 minuty za bránění ve hře
16:54 GÓL Německo WU19! 1:1
Branku družstva Německo WU19 vstřelil #44 Lilly Fiedler, asistoval #13 Pauline Könze (1:1)
10:10 GÓL Norsko WU19! 1:0
Branku družstva Norsko WU19 vstřelil #6 Sol Julia Johansen, asistoval #25 Amalie Søgaard Tysland (1:0)
08:17 Vyloučen hráč #23 Anna Hofer družstva Německo WU19 na 2 minuty za opakované přestupky