(Matýsková)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Česko WU19 - Lotyšsko WU19 16:2
branky: 4. Nela Sikorová, 8. Valentýna Zerzánová, 11. Linda Fuchsová, 13. Barbora Lovíšková, 17. Anna Brucháčková, 18. Anna Sigmundová, 20. Veronika Machálková, 25. Valentýna Zerzánová, 31. Karolína Klubalová, 34. Linda Fuchsová, 38. Karolína Lískovcová, 44. Karolína Lískovcová, 47. Linda Fuchsová, 48. Andrea Břeská, 55. Andrea Břeská, 60. Valentýna Zerzánová - 3. Elīna Dīce, 14. Annija Dārta Dankfelde; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Karolina Bačková 5 - Allana Kolosova 31; po třetinách: 7:2, 4:0, 5:0
60:00 Střely ve 3. části: 13:3
60:00 Českým juniorkám se dnes podařilo 16:2 rozstřílet Lotyšsko, a skupinou A tak prošly bez ztráty kytičky. Již zítra od 15.00 čeká svěřenkyně Tomáše Martiníka semifinálová bitva proti Finsku.
59:47 GÓL Česko WU19! 16:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Valentýna Zerzánová, asistoval #18 Tereza Matýsková (16:2)
59:47 Halou v Lahti zní dnes už pošestnácté hit od Lucie Vondráčkové! Tentokrát se do střelecké listiny zapisuje Zerzánová.
58:45 Na míček si po dlouhé době sáhla také strážkyně českého brankoviště Bačková.
57:01 České juniorky si dnes v Lahti otevřely střelnici a obstřelují lotyšskou svatyni ze všech stran.
54:00 GÓL Česko WU19! 15:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #23 Andrea Břeská bez asistence (15:2)
54:00 Důrazné zakončení Břeské k přední tyči znamená vedení 15:2.
53:21 Fuchsová se blýskla rychlým sprintem a u míčku je dřívě než její sokyně.
52:00 Hráčkám z Pobaltí se vůbec nedaří zachytit tempo zápasu a Češkám nestíhají.
49:18 Brucháčková míjí odkrytou klec.
47:45 GÓL Česko WU19! 14:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #23 Andrea Břeská, asistoval #22 Nela Kubalčíková (14:2)
47:45 Zahanbit se nenechala ani Břeská, která si po asistenci Kubalčíkové připisuje první gól v dnešním měření sil.
46:28 GÓL Česko WU19! 13:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #7 Anna Brucháčková (13:2)
46:28 Čepice na zem! Fuchsová vymetla pavučinky z lotyšské branky a kompletuje hattrick.
44:30 Břeské se teď ani nadvakrát nepodařilo z předbrankového prostoru přechytračit lotyšskou maskovanu ženu.
43:37 GÓL Česko WU19! 12:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #26 Nikola Štekerová (12:2)
43:37 Po skvělé nahrávce Štekerové na střed se z voleje trefuje Lískovcová.
40:04 Po úvodním buly třetí třetiny se drala dopředu Brucháčková, avšak neúspěšně.
40:00 Střely ve 2. části: 15:1
39:59 Prostřední část končí tak, jak začala - Češky jsou na míčku.
37:29 GÓL Česko WU19! 11:2
37:29 Osvědčená chodovská dvojice Štekerová - Lískovcová zařizuje jedenáctou českou branku.
33:39 GÓL Česko WU19! 10:2
33:39 Po skvělé akci a následném pasu od Brucháčkové zamířila do odkryté klece Fuchsová a přidává desátý český gól v zápase.
30:01 GÓL Česko WU19! 9:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #11 Karolína Klubalová, asistoval #7 Anna Brucháčková (9:2)
30:01 Druhou přesilovou hru v dnešním klání využívá Klubalová. Podařilo se jí dobře využít nahrávku Brucháčkové, pro kterou se jedná o třetí bod v utkání.
29:42 Vyloučen hráč #10 Katrīna Dārta Kārkliņa družstva Lotyšsko WU19 na 2 minuty za zvedání florbalky
28:24 Češkám se podařilo opět skórovat, gól ale nakonec neplatí.
27:30 V zápise domácí plejerky kombinují na útočné polovině. Do střely se dostala Fuchsová, jež ale míjí lotyšskou svatyni.
24:45 GÓL Česko WU19! 8:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Valentýna Zerzánová, asistoval #11 Karolína Klubalová (8:2)
24:45 Využitá přesilovka! Lotyšky dlouho odolávaly českému náporu, ale nakonec stejně loví balónek ze sítě. Nenápadnou tečovanou střelou skóre navyšuje Zerzánová.
22:57 Vyloučen hráč #21 Marta Drille družstva Lotyšsko WU19 na 2 minuty za opakované přestupky
22:57 Povedené střídaní první české formace. Češky si zahrají přesilovku.
21:20 Úvodní část druhé třetiny patří českým reprezentantkám. Lotyšky se zatím ne a ne dostat k míčku.
20:00 Střely v 1. části: 19:3
20:00 Úvodní perioda dnešního mače nabídla ofenzivní podívanou. Padlo celkem devět branek, sedmkrát se radovaly Češky a dvakrát se přesným zásahem prezentovaly také jejich soupeřky z Pobaltí.
19:10 GÓL Česko WU19! 7:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #5 Veronika Machálková bez asistence (7:2)
19:10 Své střelecké schopnosti předvedla hlasitým českým příznivcům v hale také Machálková, která skóruje perfektním taženým projektilem ze středu hřiště.
17:46 GÓL Česko WU19! 6:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #29 Anna Sigmundová, asistoval #20 Nela Sikorová (6:2)
17:42 Po přihrávce Sikorové napřáhla na levém mantinelu Sigmundová a míček končí za zády lotyšské gólmanky.
16:05 GÓL Česko WU19! 5:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #10 Valentýna Zerzánová (5:2)
13:34 GÓL Lotyšsko WU19! 4:2
Branku družstva Lotyšsko WU19 vstřelil #77 Annija Dārta Dankfelde, asistoval #47 Elīna Dīce (4:2)
13:34 Lotyšky po zaváhaní v české obraně snižují na 4:2.
12:42 GÓL Česko WU19! 4:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #24 Tereza Hlaviznová (4:1)
12:42 Nádherná bomba pod víko v podání Lovíškové! Upravuje tak stav utkání na 4:1.
10:28 GÓL Česko WU19! 3:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #5 Veronika Machálková (3:1)
10:28 Skóre na světelné tabuli se opět mění! Bekhendový pokus Fuchsové zamířil přesně mezi tři tyče.
07:41 GÓL Česko WU19! 2:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Valentýna Zerzánová, asistoval #7 Anna Brucháčková (2:1)
06:50 Sikorová je dnes velmi aktivní a vystihuje rozehrávků soupeřek.
03:49 GÓL Česko WU19! 1:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #26 Nikola Štekerová (1:1)
03:49 Češky však přispěchaly s rychlou odpovědí! Po nahrávce Štekerové se trefuje Sikorová.
02:12 GÓL Lotyšsko WU19! 0:1
Branku družstva Lotyšsko WU19 vstřelil #47 Elīna Dīce bez asistence (0:1)
02:12 Po rychlém brejku zakončeném přesně k tyči se Lotyšky ujímají vedení.
01:00 České reprezentantky zatím kombinují na své obranné polovině.
00:03 První buly opanovaly Češky.