Sofie GOCOVÁ

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Česko WU19 - Švýcarsko WU19 4:1
branky: 38. Anna Brucháčková, 43. Karolína Lískovcová, 44. Karolína Klubalová, 44. Karolína Lískovcová - 13. Finja Helbling; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 860; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 14 - Ronja Florin 17; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:0
60:00 Češky zvládly náročný zápas proti Švýcarsku a berou druhou výhru na turnaji. O výhře národního týmu rozhodla dvoubranková Karolína Lískovcová.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:49 Poslední střela Švýcarek a tento divoký zápas končí.
58:57 Zdá se, že Švýcarky už to pravděpodobně vzdaly a pouze brání. Češky to tak mají o to jednodušší.
56:41 Švýcarská přesilovka 6 na 4 končí bez větší šance a Česko tak pomalu míří za vítězstvím.
54:16 Vyloučen hráč #13 Sofie Gocová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání
54:15 Teď k tomu budou mít dobrou příležitost, protože Gocová míří na trestnou lavici.
53:30 Tlak českého týmu přerušuje faul a rozehrávají Švýcarky. Zatím se ale ke hře bez brankářky příliš nemají.
52:03 Další velká šance pro Česko končí zákrokem švýcarské brankářky. Skóre se tedy nemění.
50:30 Třetí třetina se překlenula do své druhé poloviny a Češky si mohou v klidu bránit tříbrankový náskok.
48:50 Švýcarky viditelně ztratily protihru a průběh na hřišti teď v poklidu kontrolují české florbalistky.
46:34 Další český pokus mířil příliš vysoko a rozehrává tak soupeř.
45:54 Po gólové smršti českého týmu se hra trochu ukldinila a nyní se dokonce úplně zastavila kvůli zranění jedné švýcarské hráčky. Švýcarsko tak dostalo takový time-out zadarmo.
43:57 GÓL Česko WU19! 4:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (4:1)
43:41 Švýcarský tým se teď sesypal jako domeček z karet a rázem prohrává 1:4! Po další chybě v rozehrávce se prosazuje Karolína Klubalová a znovu Karolína Lískovcová.
43:40 GÓL Česko WU19! 3:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #11 Karolína Klubalová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (3:1)
42:01 GÓL Česko WU19! 2:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #20 Nela Sikorová (2:1)
42:00 Tak tohle je velké překvapení a Česko vede! Nenápadná střela Lískovcové propadla na bližší tyčku švýcarské branky a je to 2:1!
40:25 Češky začínají třetí třetinu s míčkem na svých holích a snaží se založit první útok.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:45 V této třetině už se nic nestane a o vítězi se rozhodne až v závěrečné části.
38:55 Švýcarky nejsou spokojeny s aktuálním skóre a snaží se znovu dostat do vedení.
38:00 Halou zní Lucie Vondráčková a je vyrovnáno! Brucháčková to zkusila, její bránící soupeřka střelu ztečovala a je z toho gól na 1:1.
37:59 GÓL Česko WU19! 1:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #11 Karolína Klubalová (1:1)
37:40 Švýcarky skvěle brání a zblokovaly většinu střel českého týmu. Zbytek pokryla jejich brankářka.
36:25 Vyloučen hráč #26 Larisa Louane Müller družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za sekání
36:00 Nyní bude mít národní tým skvělou možnost, neboť si zahraje přesilovou hru.
34:36 Druhá třetina se pomalu chýlí ke konci a Češky se stále nedostaly ke srovnání. Hra se po patnácti minutách trochu uklidnila a Švýcarky se znovu stáhly do obrany.
30:30 Švýcarky už mohly vést 2:0, jedna z nich ale při dorážce netrefila odkrytou bránu.
29:57 Hra je ve druhé třetině opravdu hodně rychlá a diváci se jistě nenudí.
28:26 Obrovská šance na srovnání zápasu končí pouze nepřesnou střelou nad švýcarskou bránu!
26:43 Svrčková je nyní v mnohem větší permanenci než v první třetině a míří na ní jedno nebezpečné zakončení za druhým. Češky jsou v posledních minutách spíše bránícím týmem.
23:31 Baldreichové backhand teď zazvonil na švýcarskou tyčku!
22:59 Hra je oproti první třetině o hodně aktivnější a je vidět, že Švýcarky už se otrkaly.
22:46 Obrovská šance Švýcarska končí naštěstí pro národní tým pouze nepřesnou střelou. Jedna ze soupeřek se teď ale ocitla úplně sama na levé straně hřiště.
20:25 Češky do druhé třetiny vletěly s velkou chutí a hned zásobují švýcarskou bránu několika pokusy.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:57 Tahle třetina patřila jednoznačně švýcarské gólmance a její freestylové spoluhráčce z útoku. Česko prohrává 0:1.
18:20 Chyba v české rozehrávce teď Češkám připomněla situaci před nařízeným trestným střílením. Tentokrát to ale naštěstí dopadlo čistým zákrokem.
17:00 Češky tlačí, přes obrannou zeď v bílých dresech to ale jde těžko.
14:36 Břeská teď měla na holi srovnávací gól, v přímém souboji se švýcarskou gólmankou ale pohořela.
13:10 Série českých zakončení končí zákrokem švýcarské gólmanky. Národní tým se teď dostal do pěkného tlaku.
12:09 Tak tohle byla florbalová lahůdka v podání Helblingové! Proti tomuto freestylovému zakončení do levého horního rohu české brány neměla Svrčková šanci.
12:08 GÓL Švýcarsko WU19! 0:1
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #24 Finja Helbling z trestného střílení (0:1)
12:05 Jedna z českých obránkyň teď zatáhla za záchrannou brzdu a uvidíme tak trestné střílení Švýcarska.
11:50 Další obrovská šance Česka. Švýcarská gólmanka výborně zasahuje.
11:16 Břeská se teď dostala do přečíslení dvou na jednoho, její bleskové zakončení ale netrefilo míček a z velké šance tak není nic.
09:58 Hra se po deseti minutách konečně trochu otevřela a oba týmy teď docela pravidelně zakončují.
08:03 Svrčková si připisuje první úspěšný zákrok.
07:30 Pokus Fuchsové z levého křídla končí vysoko nad.
06:29 Švýcarsko se poprvé odvážilo zaútočit, nic moc z toho ale nebylo a nyní znovu startuje zpoza své brány.
05:01 Češky se po dlouhé době dostaly na míček a Klubalová si připisuje další útočný pokus. Její vysokou střelu nakonec zblokovala jedna ze švýcarských obránkyň.
02:49 Švýcarky mají z českého týmu viditelný respekt a od začátku utkání hraji velmi zataženě a velice opatrně. Na míčku už jsou dobré dvě minuty.
01:34 První útok Česka soupeř zastavil, ale vzápětí se do samostatného úniku dostala Klubalová. Její zakončení mezi nohy švýcarská gólmanka přečetla.
00:20 Anna Brucháčková vybojovala první míček pro Česko a národní tým zakládá útok.
00:02 Oba týmy už jsou na hrací ploše a zápas začíná. Češky dnes hrají v červených dresech, Švýcarky v bílých.