0:14
    Johana HACKLOVÁ
    (Špačková)

FBC Dobruška - FbŠ Bohemians 0:14
branky: 1. Nikola Pieczonková, 5. Nicole Julia Svejkovský, 11. Kristýna Halousková, 12. Karolína Škopová, 12. Alžběta Jarošová, 12. Kristýna Říhová, 13. Klára Brabcová, 20. Nicole Julia Svejkovský, 21. Nikola Pieczonková, 22. Nikola Pieczonková, 28. Kristýna Říhová, 30. Eva Ragačová, 31. Nicole Julia Svejkovský, 36. Johana Hacklová; rozhodčí: Jiří Knettig - Jan Čečetka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 98; zásahy brankářů: Simona Kopecká 9 - Julie Čapková 20; po třetinách: 0:6, 0:4, 0:4
36:00 Střely ve 3. části: 5:6
35:30 GÓL FbŠ Bohemians! 0:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #55 Eliška Špačková (0:14)
32:45 Vyloučen hráč #22 Tereza Březovská družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
30:57 GÓL FbŠ Bohemians! 0:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #29 Nicole Julia Svejkovský z trestného střílení (0:13)
29:05 GÓL FbŠ Bohemians! 0:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #32 Eva Ragačová, asistoval #29 Nicole Julia Svejkovský (0:12)
27:37 GÓL FbŠ Bohemians! 0:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #6 Nicol Fryčová (0:11)
24:00 Střely ve 2. části: 10:10
21:10 GÓL FbŠ Bohemians! 0:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Kristýna Říhová (0:10)
20:54 Vyloučen hráč #22 Tereza Březovská družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 GÓL FbŠ Bohemians! 0:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (0:9)
19:39 GÓL FbŠ Bohemians! 0:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #29 Nicole Julia Svejkovský, asistoval #32 Eva Ragačová (0:8)
19:36 Petrová dobře přečetla hru, vypinkla míček a střílí, bohužel také mimo
17:55 Miška Šafářová krásná střela, golmanka Bohemians byla ale připravená
16:53 Bětka Nejmanová střílí, ale mimo
15:33 Alex Rašková krásný blok před brankou
14:08 Dobruška se právě drží na míčku, Bohemians je ale moc nechtějí pustit k brance.
12:59 GÓL FbŠ Bohemians! 0:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Klára Brabcová, asistoval #5 Eva Faltová (0:7)
12:30 Horčičková brání a vytahuje na Petrovou
12:00 Střely v 1. části: 5:7
11:52 Domácí se perou, zatím ale bez výraznějších šancí na góly
11:39 GÓL FbŠ Bohemians! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (0:6)
11:17 GÓL FbŠ Bohemians! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Alžběta Jarošová, asistoval #32 Eva Ragačová (0:5)
11:01 GÓL FbŠ Bohemians! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Karolína Škopová, asistoval #7 Klára Brabcová (0:4)
10:26 Holkám z Dobrušky se občas podaří dostat se na útočnou polovinu, ale hra je spíše pro soupeře
10:19 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Kristýna Halousková, asistoval #6 Nicol Fryčová (0:3)
04:53 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #29 Nicole Julia Svejkovský bez asistence (0:2)
00:58 A už tu máme první gól v podání hráčky z FbŠ Bohemians s číslem 98
00:55 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #99 Ella Guryčová (0:1)
00:01 Vážení diváci, vítáme Vás u zápasu 1.ligy dorostenek mezi FBC Dobruška a FbŠ Bohemians