9:8
    Tomáš ČÍHAŘ
    (Tošovský)

FbC Sokol Předměřice n/L - IBK Holice 9:8
branky: 1. Jan Bednář, 2. Jakub Vaculík, 6. Nikolas Šturza, 8. Tomáš Růžek, 12. Václav Tošovský, 13. Petr Hubáček, 29. Rudolf Klouček, 40. Nikolas Šturza, 44. Rudolf Klouček - 11. Radek Nešetřil, 13. Tomáš Číhař, 15. Viktor Pražák, 16. Jaroslav Tošovský, 17. Matěj Krám, 43. Jaroslav Tošovský, 43. Viktor Pražák, 45. Tomáš Číhař; rozhodčí: Jiří Knettig - Daniel Jireček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Maxim Adami 35 - Jan Jedlička 15; po třetinách: 6:3, 1:2, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 9:13
44:56 Po zahozené kuličce do holického rohu už 4 sekundy nestačí a Holice vezou domů bramborovou medaily. ggwp.
44:47 GÓL IBK Holice! 9:8
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (9:8)
44:47 V  poslední minutě mají Holice pořád šanci po Předměřickém eroru při střídání. Při psaní tohoto komentu i snižují a stále tu je šance.
44:12 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
44:12 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Fejfar družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za špatné střídání
43:26 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 9:7
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #70 Rudolf Klouček, asistoval #66 Jan Bednář (9:7)
43:26 Klouček ovšem rychle odpovídá a je to 9:7.
43:05 Timeout IBK Holice
42:54 GÓL IBK Holice! 8:7
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #36 Matěj Krám (8:7)
42:54 A náhle už je to zase jen o gól! Pražák rozjásal tribuny plné holických fanynek.
42:45 GÓL IBK Holice! 8:6
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský bez asistence (8:6)
42:45 Tošovský (tentokrát ten z Holic) obešel předměřickou obranu a dramatizuje.
42:12 Adami famózním zákrokem podržel Předměřice!
39:13 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 8:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #33 Nikolas Šturza, asistoval #9 David Jedlička (8:5)
39:13 Šturza totálně vykoupal holickou obranu a posílá Předměřice do důležitého tříbrankového vedení.
34:35 Předměřice by se na příštím tréninku měli pověnovat rozehráváním standartních situací.
32:38 Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #38 Radek Nešetřil.
32:38 Nešetřil při trestném střílení ušetřil Adamiho, který ho s přehledem vychytal.
32:37 Uvidíme trestné střílení!
32:18 Bednář nadvakrát ze vzduchu minul.
31:47 Aktivnějším týmem jsou teď Předměřice.
30:01 Čeká nás poslední jistě vyhrocená část utkání.
30:00 Střely ve 2. části: 6:12
29:50 Hráči Předměřic se snaží víc dávat protihráčům housle, než góly.
28:44 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 7:5
28:44 Kombinace jako z učebnice! Zemánek na Bednáře který ještě posunul a prázdnou branku před sebou měl Rudolf Klouček který se nemýlil a je to zase o 2 branky!
28:00 Hráči Holic si občas pletou florbal s fotbalem, i tato obraná taktika ale funguje.
24:45 Jan Bednář trefuje potřetí tyčku branky Holic.
24:31 Vyloučen hráč #73 Jan Čtvrtečka družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost
24:31 Čtvrtečka zahrál příliš hrubě a proto ho sudí posílá ven na 2 minuty za hrubost.
23:47 Sledujeme teď velice vyrovnanou hru na obou stranách.
20:55 Jenda Bednář zkouší vyslat padáček na holickou branku z vlastní poloviny, střela ale končí mimo branku.
20:12 Zemánkův pokus skončil až na místním fotbalovém hřišti.
19:13 Hubas zkouší střelu po zemi a na střed brány, holický gólman si ale střelu pohlídal.
18:45 Tyčka znovu zachraňuje Holice.
18:02 Také Adami drží svůj tým.
16:47 Skvělý zákrok Jedličky drží Holicím naděje na vyrovnání.
16:06 GÓL IBK Holice! 6:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #7 Ondřej Picek (6:5)
16:06 Další branka Holic a je to už jen o gól!
15:46 GÓL IBK Holice! 6:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #33 Viktor Valenta (6:4)
15:46 A Holice využívají! Střela z pravé strany zapadla až do branky a je sníženo.
15:08 Vyloučen hráč #33 Nikolas Šturza družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:08 Hned na začátek třetiny nás čeká přesilová hra Holic. Na trestné sedí ,,pro změnu" Nik Šturza.
15:01 V první třetině jsme viděli spoustu šancí i gól na obou stranách, Holice ztrácí 3 branky, ale zápas je jinak vyrovnaný. Uvidíme co nám přinese druhá patnáctiminutovka.
15:00 Střely v 1. části: 9:18
14:30 GÓL IBK Holice! 6:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák bez asistence (6:3)
14:30 Pražák snižuje na 3:6.
13:31 Teď v rychlém sledu šance na obou stranách! Nejprve Adamiho zachránila tyč a poté se dostal do samostatného úniku Zemánek, Jedličku ale nepřekonal.
12:30 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 6:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Petr Hubáček, asistoval #91 Šimon Zemánek (6:2)
12:30 Hubáček se ovšem po 7 vteřinách prosazuje a Předměřice si berou zpátky čtyřbrankové vedení.
12:23 GÓL IBK Holice! 5:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #11 David Sušil (5:2)
12:23 Neviditelná střela od půlící čáry vyslaná Cíhařem prosvištěla kolem Adamiho až do brány a máme tu snížení.
11:51 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #7 Václav Tošovský, asistoval #69 Jakub Vaculík (5:1)
11:51 Tentokrát už to Tóšovi vyšlo! Střelou na teploměr rozvlnil síť holické brány po páté.
10:43 GÓL IBK Holice! 4:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #24 Tomáš Číhař (4:1)
10:43 Fejfarova obrovská chyba znamená snížení Holic na 1:4.
10:36 Klouček přestřelil.
08:52 A rovnou šance na druhé straně hráč Holic minul úplně odkrytou svatyňi Předměřic.
08:39 Tošovskému teď ve stěžejním momentu přeskočil míček florbalku, jinak by z toho ovšem byla nádherná branka.
07:42 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #26 Tomáš Růžek, asistoval #66 Jan Bednář (4:0)
07:42 Růžek využívá přesilovku střelou ze středu hřiště.
07:11 Vyloučen hráč #30 Jakub Říha družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
07:11 Uvidíme první přesilovku, Říha div nepřepůlil Zemánkovi hokejku a sudí ho právem poslal na 2 minuty.
05:50 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #33 Nikolas Šturza, asistoval #26 Tomáš Růžek (3:0)
05:50 Ponechaná výhoda byla využita! Znovu to byl Šturza, který sbírá kanadské body jako na běžícím páse a dává svůj dnešní již třetí gól.
04:50 Předměřice hrají při odložením vyloučení v šesti hráčích.
04:11 Hráčům Holic sjíždí při střelách míček z čepelí.
03:09 Adam Jedlička si projel obranu ale zamířil mimo Holickou svatyni
03:09 Zemánek prošel Holickou obranou jako nůž máslem a vybojoval standartku.
01:51 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #69 Jakub Vaculík bez asistence (2:0)
01:51 A Vaculda pokračuje v dobré formě z předchozího utkání, na dvakrát proti Jedličkovi uspěl. 2:0!
00:58 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #26 Tomáš Růžek (1:0)
00:58 Bednář první střelou na bránu vymetl pavučinky ze šibenice a Předměřice vedou!
00:01 Zdravíme Vás u dalšího jistě zajímavého utkání mezi týmy FBC Sokol Předměřice nad Labem a IBK Holice. Doufejme, že oba týmy dostanou o něco menší počet branek, než v předchozím klání. I tak ale doufáme, že nastane vyrovnaný zápas.