45
  • 45 44:50
    Bulldogs

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 4:4
branky: 1. Alex Malíř, 3. František Skořupa, 16. Matěj Vrátný, 36. Martin Kovář - 15. Jakub Zachoval, 29. Marek Mattes, 40. Dominik Novák, 44. Daniel Mazáč; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Matyáš Hartmann 28 - Jakub Heralecký 20; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2
45:00 Komentář hostů: Znovu jsme nezachytili začátek utkání, ale postupně jsme se zlepšovali. Hodně nevyžitých příležitostí na obou stranách, golmani zachytali na svoji kategorii nadstandardně. Zítra se těšíme na další těžký zápas u nás doma.
45:00 Komentář domácích: Dnes těžký zápas hodný playoff. Za nás hodně individualních chyb a neproměněné šance. Soupeři jsme darovali vyrovnání sami. Zítra nas čeká nový zápas . Je to 0:0 zítra se rozhodne.
45:00 Střely ve 3. části: 9:12
44:50 Timeout Bulldogs Brno
43:49 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč, asistoval #98 Petr Úlehla (4:4)
42:03 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:55 Vyloučen hráč #66 Maximilián Buraj družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
39:06 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Dominik Novák, asistoval #55 Marek Mattes (4:3)
35:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Martin Kovář, asistoval #34 Matěj Vrátný (4:2)
30:00 Střely ve 2. části: 6:10
28:18 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #14 Radim Svatoň (3:2)
25:34 Vyloučen hráč #81 Albert Švindrych družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
17:31 Vyloučen hráč #81 Albert Švindrych družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
15:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #33 Martin Kovář (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 9:10
14:40 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #43 Jakub Zachoval, asistoval #98 Petr Úlehla (2:1)
02:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #48 František Skořupa, asistoval #65 Marek Zabral (2:0)
01:56 Vyloučen hráč #28 Jan Mrva družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
00:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Alex Malíř, asistoval #34 Matěj Vrátný (1:0)