• 45 44:15
    2
    Jakub IKER

Předvýběr.CZ Florbal MB - T.K.S. TJ Turnov  7:2
branky: 11. Matyáš Krkoška, 18. Matyáš Krkoška, 29. Ondřej Petrák, 35. Ondřej Petrák, 41. Daniel Stuchlík, 41. Daniel Havelka, 43. Daniel Stuchlík - 11. Filip Hájek, 25. Jakub Michal Prousek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - David Hertz; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Viktor Dvořák 17 - Matyáš Bezděk 23; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0
45:00 Komentář domácích Bína Jakub (Trenér): Dneska jsme z toho udělali nudu. Chyběla nám hlavně kvalita přihrávek, abychom mohli lépe přehrávat obranný blok soupeře. Do příštích zápasů musíme zlepšit chytrost v roli 2 a celkově nebezpečnost. Děkujeme soupeři za sérii.
45:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Hořkosladký konec. Dvě třetiny jsme se drželi pokynů, který Boleslav nepouštěli k jejich hře. Dařilo se nám konečně skórovat z dobře připravených brejků. Gólů jsme však mohli a měli vstřelit víc. V poslední části už to byl čistý boj na morál. Síla Bolky se pak v těchto částech ukázala a skóre je o trochu smutnější. Za celou sezónu zaslouží celý tým poděkování. Progres T.K.S. pokračuje a strašně mě to bavilo u celého kolosu být. Život jde však dál a s těmito kluky se za rok uvidíme v chlapech. Díky také fanouškům, rozhodčím a pořadatelům.
45:00 Střely ve 3. části: 12:4
44:15 Vyloučen hráč #69 Jakub Iker družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
43:01 Hosté se ke konci pouští do útočného snažení.
42:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #86 Filip Kočí (7:2)
40:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #77 Jan Michalec (6:2)
40:44 Timeout T.K.S. TJ Turnov
40:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #97 Simon Menke (5:2)
40:20 Kočí napálil tyčku!
39:14 Bolka přebírá otěže poslední pětiminutovky.
37:51 Turnov v přesilovce hraje bez míčku.
36:37 Vyloučen hráč #85 Matyáš Krkoška družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
34:57 Bolka se drží u Bezděkovy branky.
34:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #24 Daniel Havelka (4:2)
32:49 Vyloučen hráč #29 Michal Stěhula družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
31:14 Bolka pálí mimo.
30:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
30:00 Střely ve 2. části: 11:7
28:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #86 Filip Kočí (3:2)
28:02 Vyloučen hráč #26 Mikuláš Vaněk družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
26:14 Turnov získal míček u své branky ale na půlce o něj přišel.
24:29 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #54 Jakub Michal Prousek, asistoval #99 Matyáš Bezděk (2:2)
24:23 Boček trefuje boční síť.
22:05 Bolka ztratila míček a do útoku tak jde Turnov.
19:40 Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
18:40 Turnov betonuje vlastní polovinu a Bolka tak nemá moc prostoru.
17:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #21 Marek Dlask (2:1)
16:11 Bruntz šel sám na Bezděka ale branku o metr přestřeluje.
15:01 Bolka vyhrála úvodní buly a pouští se do ofenzivi.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
12:29 Po rychlých dvou brankách se hra lehce uklidnila.
10:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #85 Matyáš Krkoška bez asistence (1:1)
10:33 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #19 Filip Hájek, asistoval #54 Jakub Michal Prousek (0:1)
10:24 Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:12 Bolka tlačí ale Turnov náporu odolává.
07:40 Bezděk chytá Petrákovu střelu.
06:15 Turnov dobře brání ale k míčku se nedokáže dostat.
04:28 Bolka kombinuje na útočné polovině.
02:42 Turnov se v držení míčku pustil do útoku, Boleslavská obrana si ale rychle přivlastnila balonek zpět.
00:30 Bolka zatím hraje na míčku.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál celek domácí.