58
  • 58 57:28
    IBK HK

FBC Liberec - IBK Hradec Králové 3:2
branky: 4. Lucie Cidlinská, 6. Tereza Zvěřinová, 41. Petra Škodová - 37. Veronika Špringerová, 50. Ema Freiburgová; rozhodčí: Václav Váňa - Martin Kiesewetter; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 16 - Petra Sčučková 22; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Soupeř od druhé třetiny přidal na důrazu, což nám začalo dělat zančné problémy. Dnes to nebylo moc o kráse, ale o bojovnosti. Jsme rádi, že jsme zvládli první utání. Na zítřek budeme nachystáni. Děkujeme za perfektní diváckou kulisu a soupeřům za utkání.
60:00 Komentář hostů Vaňkát Oldřich (Trenér): Takhle si představuju play-off. Zápas byl ve velmi vysokém tempu a oba týmy tlačil předvést své maximum. Emoce k tomu patří a důležité je po zápase podat ruku a jít dál, což u Liberce platí a jsem za to rád. Trochu nám ujel začátek, kdy jsme rychle prohrávali 2:0, ale dokázali jsme se do zápasu skvěle vrátit. Tým je emocionálně o dost odolnější a v rámci předvedených výkonů jednotlivců to dnes hrálo svojí roli. Těším se na zítřejší měření sil v Hradci. Cíl máme jasný, srovnat sérii na 1 - 1 a vrátit ji zpátky do Liberce. Děkuji všem fanouškům, kteří sem vážili cestu a podporovali nás po celou dobu. Tak zítra!
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:30 Liberec nepouští hosty k balonku.
58:47 Hra je na polovině Hradce.
58:00 Dvě minutky do konce třetí třetiny. Hradec potřebuje dát gól.
57:28 Timeout IBK Hradec Králové
55:50 Šance Hradce.
55:02 Jirsová probíhá po ose hřiště. Obrana Hradce ji nechává dost prostoru. Střílí, ale těsně míjí levou tyč.
53:40 Krásná atmosféra na hale v Turnově. Zápas je stále otevřený.
53:07 Timeout FBC Liberec
52:02 Útok. Liberce zastaven a rozehrávat bude na půlce Hradec
50:16 KLubalová míjí levou tyčku.
49:33 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #15 Ema Freiburgová, asistoval #99 Veronika Dubcová (3:2)
49:33 Freiburgová utekla po levém mantinelu a trefuje růžek domácí branky.
48:00 Hradec na balonku a střídá.
46:37 Střela Jirsové končí na tyči.
45:25 Hradec se trošku oklepal z první pětiminutovky a osměluje se v útoku.
44:50 Zvěřinová se ocitla sama před golmankou, ale byla příliš blízko. Balonek si cestu do síťky nenašel.
43:01 Střele PAličkové chyběla razance.
41:66 Uff. Klubalová trefujke tyčku.
40:26 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (3:1)
40:26 Góóóóllll. Domácí zahajují třetinu výborně. a navazují na tu první, kterou měli pod kontrolou.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:59 Domácí budou muset přidat. Hradec cítí šanci otočit zápas. Poslední třetinu bude jistě napínavá.
38:26 Rozhodčí se radí, jestli trestat vzájemné potyčky hráček. Zatím ne. Hrajeme dál v pěti.
36:50 Liberecké hráčky budou muset přidat, výkon ze druhé třetiny by na první vítězství série nemusel stačit.
36:46 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Veronika Špringerová, asistoval #7 Nikola Baková (2:1)
34:50 Závar před hradeckou brankou, ale nic z toho a valí se protiútok na druhou stranu.
34:30 Střela Paličkové končí v pevném sevření hostující golmanky.
33:27 Liberec se dostává díky Mlčochové se sevření a jde útočit.
32:30 Štofaňáková v dobré pozici svoji šanci nevyužívá.
31:20 Poslední minutky byl Hradec hodně nebezpečný, ale domácí už vytahují hru do útopčného pásma.
30:40 Dubcová trefuje dobře postavenou Pelcovou.
30:00 Vidíme tu urputný boj o každý metr. Šance na obou stranách a bezchybné golmanky. Ve druhé třetině marně čekáme na gól.
28:50 Na druhé straně se vytáčí zvěřinová a zkouší golmanku Hradce backendem.
28:30 Hradec si vytvořil pěknou šanci. Výborný kros zůstal ale netrefen.
27:15 Cidlinská si vyjela na osu a trefuje horní část branky, ale golmanka Hradce viděla dobře a vyráží.
26:23 Druhá přesilovka zůstala nevyužita. Dvě střely je málo,navíc obě minuly branku.
25:22 Kros Klubalové posílá Škodová vysoko nad branku.
24:27 Vyloučen hráč #87 Pavlína Divišová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
24:27 Vodhánělová byla rozeběhnutá podél levého mantinelu a byla zastavena jemným faulíkem.
22:40 Paličková z dobré pozice střílí, ale i na druhé straně gólmanka svůj tým podržela.
21:10 Přesilovka domácích je zatím bezzubá, naopak Hradec vyráží do brejku. Pelcová zachraňuje!
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:59 Domácí v závěru třetina přesilovku nevyužívají, přesto jdou do šaten s dvougólovým náskokem.
19:26 Vyloučen hráč #11 Pavla Štofaňaková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
18:50 Liberec pouští do hry na chvilku Klubalovou s Jirsovou a Šmídkovou.
17:15 Obrana Hradce v této fázi zápasu odvádí výbornou práci. Škodová zkouší alespoň střelou od levého mantinelu, ale balonek končí na kolenou Sčučkové.
15:40 Střelu Hradce z levé strany vyráží pozorná Pelcová.
15:00 Rychlo akci domácích zakončuje Škodová, ale střela je zblokována a letí vysoko nad.
12:50 Mlčochová při rozehrávce z rohu nachází dobře nabíhající Zvěřinovou, ale ta trreefuje golmanku hostí.
10:30 Dobré tempo zápasu, holky bojují a nevypouštějí žádný souboj. Občas dochází k jemným srážkám.
09:09 Mlčochová vyjíždí z pravého rhu před branku a končí na zemi po střetu s hostující obranou. Otřesená opouší s dopomocí hrací plochu, ale zdá se že bude v pořádku.
07:55 Další pokus hradce likviduje Pelcová.
07:40 Dubcová těsně míjí levou tyč domácí branky.
06:10 I Hradec si dokáže vytvořit pěkné šance, ale domácí obrana v čele s golmankou Pelcovou hájí čisté konto.
05:07 A máme tu další gól. Hradec se poslední zápasy základní části presentoval výbornou obrannou hrou. Je super, že domácí hráčky si vytváří již v šesté minutě dvougólové vedení.
05:06 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #17 Petra Škodová (2:0)
04:20 Hradec se pokoší srovnat stav a statečně útočí.
03:33 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (1:0)
03:33 Gooool. Další pokus už končí v síti a domácí hráčky jdou do vedení.
03:04 Zvěřinová doráží odražený balonek,a lr trerefuje pouze hruď golmanky hostí.
02:20 Žabkou z půlky vyzkoušela pozornost hostující golmanky Pokorná.
00:45 Hradecké florbalistky poprvé před brankou domácích.
00:14 Standardka domácích z hranice velkého brankoviště. Škodová střílí těsně vedle pravé tyče.
00:01 Úvodní buli pro domácí FBC Liberec.