7:0
    Magdaléna PŘENOSILOVÁ
    (Pastušková)

FbK Horní Suchá - FbK TJ Svitavy 7:0
branky: 28. Alexandra Glasová, 33. Marika Marečková, 34. Marika Marečková, 35. Andrea Pastušková, 39. Barbora Kišová, 45. Andrea Pastušková, 51. Magdaléna Přenosilová; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petra Klečková 24 - Monika Rubešová 29; po třetinách: 0:0, 5:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): První třetina byla taková okoukávací z obou stran, ale v druhé třetině jsme začli využívat šancí, které nám soupeř nabídl a my se rozjeli. Dnešek byl nejlepší utkáním z celé sezóny a veříme, že zítra na to navážem. Děkujeme soupeři, rozhodčím a skvělým fanouškům, kteří nás dnes přišli podpořit.
60:00 Komentář hostů Prokešová Lucie (Trenér): Na začátku zápasu se nám dařilo plnit taktické pokyny, které jsme si řekly, ale bohužel jsme nevstřelily branku. Ve druhé části nás potkal herní kolaps, jako už poněkolikáté v této sezoně, a nechaly jsme soupeřky odskočit ve skóre. Zlepšená třetí třetina bohužel nevedla ani ke korekci skóre. Věříme, že si naše neproměněné šance šetříme na zítřejší zápas. Děkujeme soupeřkám i rozhodčím za fér zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:30 Rychlý kontr hostů zakončen střelou do tyče.
57:40 Pěkný ťukes domácích zakončovala zcela nebráněná Přenosilová, Rubešová ale míček pod svým tělem nepropustila.
56:15 Rubešová v sedě řeší nebezpečné nahození do velkého brankoviště hostů.
54:36 Velká chyba domácí obrany, Strýčková šla sama na branku, ale Klečková rukou vyráží!
53:10 Na druhé straně v šanci Olšánová, ale nezkrotila dostatečně poskakující míček a zakončila mimo.
52:10 Brůžková z pozice levého beka mířila do šibenice, míček těsně míjí horní tyč.
50:13 GÓL FbK Horní Suchá! 7:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #16 Magdaléna Přenosilová, asistoval #23 Andrea Pastušková (7:0)
50:13 Magdaléna Přenosilová tečuje ve velkém brankovišti střelu Pastuškové,míček končí v síti a je to 7:0.
49:09 Hostující Machová ve dvou střeleckých pokusech. Poprvé byla zblokována obránkyní, podruhé chytá míček Klečková.
47:33 Domácí šly 3 na 2, pohlednou kombinaci utla hůl hostující obránkyně.
47:07 Na druhé straně zasahuje pohotově Klečková proti střele Strýčkové od levého mantinelu.
46:55 Kučerová si nachystala střelu v dobré pozici, také ale míří vysoko nad.
46:11 Pastušková si vyjela z rohu do střelecké pozice, míříla však vysoko nad branku.
44:13 GÓL FbK Horní Suchá! 6:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #16 Magdaléna Přenosilová (6:0)
44:13 Andrea Pastušková doráží po závaru z blízka míček do branky za bezmocnou Rubešovou - 6:0.
44:10 Niklová v obrovské šanci, skvělá Klečková chytá.
42:30 Domácí využívají otevřenější obranu Svitav k tvorbě šancí.
40:48 Třetí třetina začala šancí na obou stranách.
40:00 Střely ve 2. části: 18:7
38:57 GÓL FbK Horní Suchá! 5:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #82 Barbora Kišová, asistoval #22 Marika Marečková (5:0)
38:57 Barbora Kišová tečuje střelu Marečkové a míček zapadl, trochu se štěstím pro domácí, u tyčky do sítě - 5:0
37:26 Zápas má stále oboustranně vysoké tempo.
36:35 Daňková od levého mantinelu míří svou střelou nad domácí branku.
34:56 GÓL FbK Horní Suchá! 4:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #8 Alexandra Glasová (4:0)
34:56 Andrea Pastušková doráží po velkém závaru míček z blízka do poloodkryté branky - 4:0
34:30 Motlová zachytila domácí rozehru, unikla po pravém křídle ale Klečkovou neprostřelila.
33:16 GÓL FbK Horní Suchá! 3:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #9 Hana Brůžková (3:0)
33:16 Marika Marečková dostala z rohu nabito na osu a zvyšuje na 3:0.
32:07 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková bez asistence (2:0)
32:07 Marika Marečková z levé strany propálila Rubešovou a je to 2:0.
31:40 Rubešová se vysunula proti míčku až na hranu velkého brankoviště a likviduje další šanci domácích.
30:35 První zákrok domácí brankářky Klečkové v této třetině. Střelu Bekeové chytá do ruky.
29:30 Suchá pokračuje v náporu. Giecková po křížné přihrávce míjí vzdálenější tyč.
27:28 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová, asistoval #89 Sabrina Moravcová (1:0)
27:28 Tak až teď je to goool! Alexandra Glasová svou střelou z dálky otevírá skóre zápasu - 1:0
26:20 Glasová to zkusila z dálky, další pohotový zákrok Rubešové.
25:10 Suchá je mnohem více na míčku, střela Pastuškové těsně mimo, Marečková trefuje brankářku, další střela končí na břevně!
23:35 Šance domácích přibývají. Další gólovka Marečkové skončila na zákroku Rubešové.
22:23 Chyba hostujících hráček na středu hřiště, vznikla z toho velká šance domácí Marečkové, ta střílelela zcela nebráněná pohotově, ale těsně mimo.
21:23 Druhou třetinu začala aktivněji Suchá.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:24 Míček na středu hřiště několikrát změnil majitele.
18:01 I Svitavy už jsou v pěti, první přesilovky zápasu nebyly využity.
17:45 Střela Glasové zblokována.
17:00 Domácí jsou komplet, začíná jejich přesilovka.
16:20 Hrajeme 4 na 4, míček mají domácí.
16:01 Vyloučen hráč #39 Michaela Prokešová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za špatné střídání
15:35 Střelu Minářové chytá brankářka Klečková.
15:00 Vyloučen hráč #54 Karolína Jahnová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
13:30 Na druhé straně chyba domácích, kterou nedokázala využít Minářová.
12:55 Velký závar na hostujícím brankovišti, ale dva skvělé zákroky Rubešové a pak střela nad zachránily Svitavy od inkasované branky.
12:18 Chyba Svitav v rozehře, k míčku se dostala Blažková, těsně míjí horní růžek.
10:35 Marečková v samostatném úniku, ale Rubešovou střelou po zemi nepropálila!
10:14 Giecková střílí z podobné pozice, tentokrát těsně mimo.
09:15 Pastušková pálí z pravé trany ke vzdálenější tyči, pohotový zákrok Rubešové rukou míček vytěsnil mimo branku.
07:35 Strýčková bekhendem zády k brance těsně míjí tyčku domácí klece.
05:55 Krátký nápor domácích, Marečková střílela z otočky po vyjetí z rohu, ale neuspěla.
05:28 Hraje se ve svižném tempu, obrany jsou ale maximálně pozorné.
04:39 Tohle už byla mnohem nebezpečnější situace, Minářová v dobré pozici ale trefuje jen střed branky a tedy i brankářku.
03:40 Na druhé straně to zdálky zkusila Přenosilová, Rubešová míček ze vzduchu chytá.
02:12 První zákrok zápasu si připisuje domácí brankářka Klečková. S přízemní střelou neměla moc práce.
01:27 Svitavy na míčku, ale k ohrožení domácí branky se nedostaly.
00:08 Suchá dostala k dispozici volný úder na útočné polovině, střela Kišové zblokována.