60
  • 60 59:00
    Kaplice

T.K.S. TJ Turnov - FBC Spartak Kaplice 5:4
branky: 14. Filip Dědek, 33. Matěj Hájek, 35. Šimon Janoušek, 50. Ondřej Šmída, 54. Lukáš Maršík - 32. František Dvořák, 35. Jan Völfl, 35. Jan Völfl, 40. Jan Völfl; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Petr Suchomel 22 - Jan Vaníček 32; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:0
60:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Dnes jsme si to zasloužili o trochu víc než včera. Nechali jsme si dát tři vlastňáky, abychom opět pochopili, že zápasy play-up se musí hrát celých 60 minut. Ve třetí třetině jsme dominovali na míčku a zaslouženě zápas otočili. Fanoušci nám dneska velkou měrou přispěli k výhře. O tom je výhoda domácího hřiště. Vezeme si do Kaplic dobrý náskok, který se budeme snažit co nejrychleji proměnit v postup. Díky také soupeři a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Dnes mohu hráčům jenom poděkovat a přát si, abychom měli v koncovce v domácích utkáních konečně více štěstí. Co si přát nemusím a na co se těším jsou naši slušně a sportovně fandící diváci z Kaplice. Gratuluji soupeři k druhému vítězství v utkání, které mělo vše co má v play-off mít. Těšíme se na utkání u nás doma.
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
59:23 Š. Janoušek mohl rozhodnout do prázdné branky! Ale minul...
59:08 Kaplice za brankou Suchomela.
59:01 Vaníček pochopitelně zůstává na lavičce.
59:00 Timeout FBC Spartak Kaplice
59:00 Hosté si berou čas na poradu před závěrečným tlakem ve chvíli kdy zbývá přesně minuta do konce!
58:46 Vaníček dostává pokyn a Kaplice je v šesti hráčích v poli!
58:33 Maršík odaluje do bezpečné vzdálenosti.
57:41 Na míčku Kaplice a Vaníček začíná pokukovat po střídačce a čeká na pokyn.
57:08 Zbývají necelé tři minuty do konce základní hrací doby a domácí stále vedou o jedinou branku a jsou na balónku. Kaplice pomalu přemýšlí o powerplay.
56:37 Maršík vyslal do úniku Hájka, ten si blafákem položil Vaníčka, ale zakončil pouze do tyče.
56:12 Völfl mířil nad.
54:55 Dědek by měl vyměnit hůl, protože jemu se v této třetině vůbec nedaří a teď dalším fatálem namazal zcela volnému Bláhovi před Suchomelem.
53:38 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík bez asistence (5:4)
53:38 Ten prostor nad levým ramenem Vaníčka jsme viděli i my u pořadatelského stolečku. A viděl ho i Maršík, který ho přesnou ranou trefuje a dostává domácí do vedení!
52:10 Vyloučen hráč #85 Adam Komárek družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
52:10 Do pěti do pěti, počítat se naučiti musíme... Začít přesilovou hru prohřeškem může Kaplici sakra mrzet.
52:06 Vyloučen hráč #8 Jonáš Mellan družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
52:06 Mellan si je svého prohřešku vědom, během návratu zpoza Vaníčkovi branky vyrazil hůl soupeři.
50:58 Hájek ani na dvakrát teď neprostřelil Vaníčka z dobrých pozic.
50:38 Důležitý blok Zakouřila.
50:00 Ptřesně 10 minut do konce řádné hrací doby a my tu máme informaci pro novináře. Dnešní utkání sleduje 86 skvělých diváků! Děkujeme!
49:01 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #22 Emil Hejduk (4:4)
49:01 Ale tuhle prudkou střelu O. Šmídy od mantinelu už Vaniček nemá! Domácí srovnávají na stav 4:4 a zbývá něco málo přes 10 minut do konce utkání.
48:20 Neskutečný Vaniček drží Kaplici!
45:08 Sedláček prováhal možnost zakončit do poloodkryté branky.
44:18 M. Hejduk trefuje pouze boční síť.
41:45 Š. Janoušek ze dvou pokusů bohužel pro domácí ani jednou netrefil zařízení.
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
39:07 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #47 Michal Forst (3:4)
39:07 Forst přenesl těžkou přihrávkou vzduchem hru na Völfla, ten po zpracování natáhl od mantinelu a na bližší tyč prostřelil Suchomela i clonící blok.
37:51 Tečovanou střelu Maršíka ukryl Vaníček mezi nohy.
37:22 Suchomel teď vytáhl krásný zákrok a drží remízový stav.
34:48 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #67 Jan Vaníček (3:3)
34:48 A vedení je fuč. Völfl využil dlouhého náhozu a v samostatném úniku ze vzduchu nedal Suchomelovi šanci. Ve 35. minutě tak začínáme nanovo.
34:20 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl bez asistence (3:2)
34:20 Tak dvoubrankový náskok domácím vydržel celé čtyři vteřiny. Šťastný odraz od jednoho z domácích hráčů znamená dnes druhý vlastní gól.
34:16 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #11 Ondřej Šmída (3:1)
34:16 Krásné odskočení a mířená rána k tyčce nad nohu na vzdálenější tyč znamená poprvé v sérii dvoubrankové vedení.
32:58 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #28 Martin Hejduk (2:1)
32:58 Hájka nejdříve překvapil Maršík svou přihrávkou až u toho zaškobrtl a upadl, rychle se však zvedl a takřka okamžitě mu nabil M. Hejduk a Hájek prostřelil Vaníčka.
31:02 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #4 Jan Völfl (1:1)
31:02 Zcela zasloužený vyrovnávací gól z hole Dvořáka, který překvapil střelou z otočky z nulového úhlu Suchomela, který si srazil míček mezi své nohy.
30:08 Hájek z dobré pozice mířil mimo, Maršík se po odrazu o zadní mantinel pokusil o dorážku z velkého úhlu ale bez úspěchu.
26:55 Tvrdou střelu Lukše tak tak vyrazil Suchomel.
26:08 Mellan pouze do boční sítě.
25:10 Kaplice zatím ve druhé třetině daleko aktivnějším týmem než domácí Turnov. Gól visí ve vzduchu, ale při Suchomelovi dnes stojí všichni svatí.
22:34 Forst si nepřišel tváří v tvář na Suchomela.
21:44 Bláha trefil břevno!
21:18 Kaplice dnes zatím není tak důsledná v proměňování šancí po zbytečných ztrátách domácí obrany.
20:00 Vše je připraveno, druhá třetina klepe na dveře.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:01 Dnes je k vidění o poznání méně šancí, týmy se zaměřují více na obrannou fázi a do útoku jsme viděli dnes zatím opravdu málo z obou stran.
16:26 Hájek ze slibné pozice namísto střely hledal ještě Maršíka před brankou Vaníčka. Ten však na jeho přihrávku nedosáhl.
14:11 Nechybělo mnoho a mohlo být bleskově srovnáno.
13:37 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (1:0)
13:37 A máme využito! Po několika odrazech se míček dostal k J. Šmídovi do rohu hřiště, ten našel volného Dědka na půli hřiště a trochu šťastná rána tečovaná obráncem Kaplice znamená vedení domácího celku.
12:51 Vyloučen hráč #17 Petr Bláha družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za vysoká florbalka
12:51 Hájek inkasoval tvrdou ránu čepelí do obličeje a uvidíme první přesilovou hru dneška.
12:25 Krásná akce na jeden dotyk v podání domácí pětky, na jejímž konsi stál Š. Janoušek, který trefil clonícího hráče.
09:15 O. Šmídovi odskočil míček ve snaze o zpracování na středu hřiště a Kaplice se pomalu valila do protiútoku, Šmída se stačil zavčas vrátit a zamezit střele.
08:24 M. Hejduk vyzkoušel pozornost Vaníčka, ten prudkou střelu vyrazil do rohu.
06:45 Komárek dostal čas pro dorážku, ale Suchomel drží domácí.
04:45 Maršík zkoušel kombinovat s Mellanem v útočném rohu, ale beci z Kaplice jim nedali ani centimetr místa.
03:39 Bláha po rychlém výpadu mířil vysoko nad.
02:34 Těžká ukrytá střela Hájka nadělala problémy Vaníčkovi, Dorážet se snažil E. Hejduk, ale nedostal prostor.
01:11 V brankovišti Turnova můžeme vidět stejně jako včera Suchomela, ale u soupeře z Kaplice nastala změna, namísto Štěpánka se do branky postavil dnes Vaníček.
00:25 První úspěšný útok ztroskotal na zakončení J. Janouška, jež mířil nad.
00:12 Na balónku domácí, kteří se budou určitě chtít poučit z chyb ze včerejšího prvního utkání.
00:01 Druhé utkání série 1. kola PLAY-UP bylo právě zahájeno.
00:00 Vstup do Play-up je za námi a dnes je na programu druhé utkání. Po napínavém utkání je stav v sérii 1:0 ve prospěch domácího Turnova. Získají dnes domácí matchpoint?
00:00 Krásný sobotní florbalový večer! Dovolujeme si vás pozvat ke sledování dnešního florbalového klání pomocí našich live komentářů. Veškeré dění na hřišti bude okamžitě přeneseno do písemné podoby, a vám tak nic neunikne. Na utkání se můžete také koukat přes live přenos Českého Florbalu. K jeho puštění si však musíte zakoupit měsíční předplatné na stránkách ČF. Přejeme příjemnou zábavu.