• 59 58:11
    2
    Šimon HORÁK

Aligators Klobouky - TJ Slovan Havířov 6:7
branky: 1. Jakub Hladký, 1. Roman Chovan, 7. Matyáš Zouhar, 11. Tomáš Líznar, 19. Jan Černovický, 54. Matyáš Zouhar - 5. Matěj Erbs, 9. Filip Hromádka, 15. František Kyc, 21. Matěj Sedláček, 37. František Kyc, 46. Denis Kukla, 51. Jakub Molin; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 6:4; využití: 1:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Samuel Polák 12 - Ivo Sikora 22; po třetinách: 5:3, 0:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Komentář trenéra Matěje Erbse:  nDnes byli kluci hlavami trošku jinde, zřejmě už vyhlíželi soupeře z Divize. Každopádně Aligátors do nás vletěli jako tsunami a první třetinu ovládli, naštěstí my na tyhle situace umíme reagovat a okamžitě jsme začali stahovat co to šlo. Od začátku druhé třetiny, jsme začali hrát co potřebujeme, a psychologický hřebík přišel pro vyrovnání na 5:5. Třetí třetina strašně svázaná, Aligátors musel, my dobře kontrolovali balónek. I když nám začátek nevyšel, nakonec jsme vítězství brali do Havířova. Velice těžká série, která však jasně vytyčila zápasy v poměru 4:0 pro nás,  ale nic lehkého to nebylo, jsme dobití, nemocní, unavení, Aligátoři nám nedali nic zadarmo a my se těšíme na delší odpočinek. Těšíme se na 2. Kolo ale stále není konec. Děkuji svým klukům za sérii, hrajou florbal, který baví moje oči! Děkuji Aligátorům za férovou sérii, řekl bych bez žádných extempore, a samozřejmě díky lidem co nám to přáli, těch je velmi málo a ty zdravím.
60:00 Komentář domácích Gremmel Jakub (Asistent trenéra): Tak a je konec... Po sérii prohraných utkání jsme dnes zakončili sérii a bohužel sestupujeme. Těžko se mi to hodnotí, nicméně musím... Na závěr krásné utkání, plné emocí, soubojů a branek. Pro nás ovšem poslední utkání sezony. V dnešní derniéře série jsme byli dle mého názoru lepším týmem, micméně nás dlouhodobě trápí koncovka, koncentrovanost v utkání po celých 60 minut a disciplína. To nás trápilo celou sezonu a to ji zároveň i ukončilo. Život jde dál, je to jenom sport, gratulujeme Havru a my se z toho musíme dostat. Pěknou neděli, bavte se životem, ciao.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:42 Líznar jen milimetry od zakončení
59:07 Hosté nedávají domácím prostor pro hru
58:11 Vyloučen hráč #16 Šimon Horák družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání
57:44 Domácí hrají v šesti
57:18 Timeout Aligators Klobouky
57:18 Domácí te´d předvedli množství zajímavých akcí, po kterých přichází timeout domácích
55:03 Timeout TJ Slovan Havířov
53:39 GÓL Aligators Klobouky! 6:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #9 Jan Černovický (6:7)
53:13 Domácí nejsou shopni ukořistit míček pro sebe, nervozita by se dala krájet
51:33 Karpíšek skvěle převzal míč na brankovišti, na zakončení však prostor nebyl
51:06 Volný úder na domácím brankovišti hostům gól nepřinesl
50:23 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #46 Matěj Sedláček (5:7)
50:23 Polák se mohl natahovat jak chtěl, ale zakončení Molína bylo nekompromisní
50:08 Hosté neustále vytláčí domácí ze hry
48:12 Polák obratně chytá další Erbsův pokus od půlky
46:55 Vyloučen hráč #42 Jakub Repka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
46:55 Fatál v obraně vyústil v Repkův faul, hosté získávají přesilovku
46:27 Klimeš z dorážky nestihl a Sikora přesunem vyráží
45:15 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #40 Denis Kukla, asistoval #58 Matěj Erbs (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
38:04 Všichni diváci, kteří dnes nepřijeli do Křenovic o hodně přisli, vroucí momenty mezi oběma týmy, ani slovy nejdou vyjádřit
37:01 Vyloučen hráč #10 Martin Sedláček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra bez florbalky
37:01 Po kuriozní situaci je vyloučen Sedláček a domácí se dostávají opět do přesilovky
36:14 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #64 Kryštof Fusek (5:5)
36:14 Kyc se protočil a trefuje Polákovi přímo pod "víko"
35:10 Kukla v samostatném úniku nedokázal proměnit a jeho pokus končí za mantinely
33:58 Jedlička hladal někoho před bránou, jeho přihrávka však končí na protějším mantinelu
32:45 Klimeš v přečíslění hledal Zouhara, jeho přihrávka byla však moc prudká
31:40 Vyloučen hráč #9 Jan Černovický družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování
31:40 A máme tu další vyloučení, z ochozů se ozívá klaunská hudba
31:04 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
29:28 Vyloučen hráč #87 Roman Chovan družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
29:28 Odloužené vyloučení jde v platnost, hosté mají přesilovku
28:43 Hosté v šesti po faulu Chovana
27:02 Hosté v plném počtu
25:57 Doupovec zkusil z vrchní pozice, jeho pokus Sikora vyráží a Dlouhý z dorážky neproměňuje
25:02 Vyloučen hráč #40 Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:02 Domácí opět v přesilovce
24:27 Doupovec skvěle našel Zbořila, ten však pálí pouze do nohy Sikory
23:17 Erbs vyslal rychlou na brankoviště Poláka, ten však míček zastavil před hrozící střelou
22:23 Klimeš našel Černovického, jeho pokus však blokuje hokejka hostujícího hráče a míček se kutálí do rohu
20:54 Fusek se uvolnil z rohu a zkusil vypálit od mantinelu, jeho střelu však blokuje Hladký
20:29 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #7 Daniel Sekula (5:4)
20:29 Sedláček vyslal rychlou pod nohu Poláka a hosté stahují náskok domácích
20:01 Druhé buly jde opět domácím
20:00 Střely v 1. části: 15:6
18:33 GÓL Aligators Klobouky! 5:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #88 Jakub Hladký (5:3)
18:33 Černovický našel skulinku mezi nohami Sikory a střílí gól
15:24 Černovický předvedl ambiciózní pokus ze vzduchu
14:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #58 Matěj Erbs (4:3)
14:32 Kyc obloučkem překonává bránícího hráče a střílí gól pod pravou paži Poláka
14:14 Polák nejdříve chytá pokus Erbse, další dorážku za něj řeší tyč
13:02 Vyloučen hráč #88 Jakub Hladký družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hra na zemi
13:02 Hladký v zápalu boje padá k zemi a odehrává míček, hosté získávají přesilovku
12:08 Drong po nahrávce z rohu zkusil vystřelit, jeho pokus však končí opět v rohu
10:30 GÓL Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #82 Adam Klimeš (4:2)
10:30 Klimeš přenesl hru na Líznara a ten z výběhu a ten vymetl "víko"
10:02 Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
10:02 Sekula v rychlosti udeřil Zouhara do hokejky a domácí získávají přesilovku
09:18 Erbs opět zkouší od půlky, nicméně Polák stále v pozoru
08:28 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #27 František Kyc (3:2)
08:28 Kyc našel Hromádku mezi postavením domácích a ten posílá na pravou tyč
07:47 Erbs prověřil z vrchní pozice Poláka, ten je však připraven
07:31 Vyloučen hráč #69 Viktor Kříčka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
07:31 Hosté po faulu Křičky získávají přesilovku
06:42 GÓL Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar bez asistence (3:1)
06:34 Zouhar skvělým trikem překonává Sikoru
04:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #58 Matěj Erbs, asistoval #91 Petr Řezáč (2:1)
04:56 Erbs vysílá dalekonosnou střelu, která je ztečována domácími obránci a Polák nemá šanci
04:42 Jedlička skvěle našel Zouhara, Sikora je však připraven a vyjíždí proti jeho pokusu
03:08 Hra se vyostřuje, oba týmy se dopoští hrubších faulů
00:49 GÓL Aligators Klobouky! 2:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan bez asistence (2:0)
00:49 Chovan neskutečně z výběhu do pravého horního rohu a domácí vedou o dva!
00:28 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Jakub Hladký bez asistence (1:0)
00:28 Hladký precizně zakončuje do spodního rohu branky Sikory a posílá domácí do vedení
00:16 Chmela se rychle cpal do zakončení, jeho pokus však končí za mantinely
00:01 Úvodní buly berou domácí