8:3
    Matěj SEDLÁČEK
    (Kyc)

TJ Slovan Havířov - Aligators Klobouky 8:3
branky: 21. Šimon Soukup, 21. František Kyc, 30. Martin Sedláček, 47. Petr Řezáč, 49. Kryštof Fusek, 57. Jakub Molin, 59. Petr Řezáč, 60. Matěj Sedláček - 8. Martin Dlouhý, 36. Martin Dlouhý, 51. Adam Doupovec; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Ivo Sikora 24 - Vojtěch Dvořák 24; po třetinách: 0:1, 3:1, 5:1
60:00 Komentář hostů Veselý Milan (Trenér): Dnešní zápas se hodnotí těžko. Spousta vyloučení na obou strannách. Hra se kouskovala, což nám nevyhovuje. Kluci moc chtějí, avšak jim to přespříliš svazuje ruce. Věřím, že se do Havířova v letošní sezóně ještě dvakrát podíváme. HouHou Ali
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Asi nejhorší náš výkon, ani my, ani soupeř nebyl ve své kůži, asi to byla tíha důležitosti tohoto zápasu. Před zápasem nám odpadli 3 klíčoví obránci Malina, Baláš, Vinárek. V zápase se zranil Vítovec a Vitásek, i přes tento handicap jsme to zvládli. Jsme rádi za vedení 3:0, ale pořád není konec, jak jsem už řekl, tohle jsem zažil. Díky soupeři za zápas, výborným rozhodčím a hlavně našemu týmu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #27 František Kyc (8:3)
59:07 Aligators hrají v 5
58:31 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Petr Řezáč, asistoval #10 Martin Sedláček (7:3)
58:31 Slovan opět využívá prázdné brány
58:00 Právě probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny
57:22 Aligators jsou opět bez brankáře
56:33 Aligators jsou zpátky v 5
56:22 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #9 Ivo Sikora (6:3)
54:56 Molin minul prázdnou bránu
54:45 Aligators hrají v 6
54:09 Timeout Aligators Klobouky
52:10 Charvát ztrácí míček před branou
51:13 Kyc těsně minul bránu
50:12 GÓL Aligators Klobouky! 5:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #7 Tomáš Líznar (5:3)
49:23 Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
49:23 Vyloučen hráč #56 Patrik Charvát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
48:49 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #18 Jakub Molin (5:2)
46:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Petr Řezáč, asistoval #40 Denis Kukla (4:2)
35:50 GÓL Aligators Klobouky! 3:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #19 Martin Dlouhý, asistoval #42 Jakub Repka (3:2)
35:00 Aligators začali vyvíjet větší tlak
34:30 Molin se v oslabení ujímá míčku a zakončuje na bránu
32:45 Vyloučen hráč #87 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
29:59 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Martin Sedláček, asistoval #46 Matěj Sedláček (3:1)
29:27 Sikora vychytal přesnou střelu Aligators
28:59 Aligators v plném počtu
26:56 Vyloučen hráč #42 Jakub Repka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
26:56 Sotva Aligators byli zpátky v plném počtu, opět vlastní chybou v souboji v rohu jsou v oslabení
26:17 Slovan zahlcuje Aligators střelami
25:14 Kozelský těsně minul bránu
24:45 Slovan má opět velké šance v přesilovce
24:40 Vyloučen hráč #9 Jan Černovický družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
24:22 Aligators trefili břevno
22:49 Sekula se Sedláčkem hezky zablokovali střelu soupeře
20:54 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #64 Kryštof Fusek (2:1)
20:54 Rychlost Kyce zvyšuje skóre ve prospěch Slovanu
20:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #46 Matěj Sedláček (1:1)
20:30 Slovan si šikovně vypíchl míček a díky tomu bodují
20:00 Buly pro Aligators
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
18:42 Střela Kyce byla zablokována obráncem
18:12 Erbs zakončuje těsně nad bránou
18:02 Vyloučen hráč #19 Martin Dlouhý družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
17:33 Aligators zasypávají Sikoru střelami
16:40 Aligators si drží míček
15:36 Aligators se snaží založit útok i v oslabení
14:15 Slovan drží Aligátory v tlaku
13:45 Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za zvedání florbalky
08:18 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
07:50 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
06:44 Prověřovací střela Řezáče
02:22 Vyloučen hráč #27 František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
02:22 Aligators zaujímají přesilovou formaci
02:10 Aligators hrají v 6
00:00 Úvodní buly získal tým Aligators