• 60 59:19
    3:8
    (Tlučhoř)

1. SFK Havířov - SOKOLI Pardubice 3:8
branky: 23. Vojtěch Petřík, 30. Šimon Jandák, 42. Šimon Jandák - 9. Vojtěch Král, 9. Vojta Čapek, 12. Max Malátek, 21. Tomáš Macháček, 24. Michal Jeřáb, 33. Adam Černý, 34. Petr Kvasil, 60. Sebastian Ševeček; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Hála; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Erik Beza 17, René Nieslanik 1 - Vojtěch Ujec 23; po třetinách: 0:3, 2:4, 1:1
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas, první poděkování patří fanouškům za dobrou atmosféru, druhou pořadatelům za výborný a poctivý servis. nJsem rád, že jsme dnes hráli, konečně na úrovni na kterou hráči mají. nSoupeř kvalitní a přejeme mu dlouhou sezónu. Doufám, že v Novém roce, navážeme na poslední výkony. nAť se daří.
60:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Dnes jsme zahráli dobře pouze poslední třetinu a na to se v extralize nedá hrát. Dnes jsme dělali bohužel v rozehrávce spousty chyb a tak kvalitní soupeř to vždy bude trestat. Každopádně nás tento zápas určitě posune dále, protože z prohry se dá jen ponaučit, jen se nesmí často prohrávat :-) Děkujeme soupeři za pěkně předvedenou hru a divákům za návštěvu. Všem přeji veselé vánoční svátky a pod stromečkem ať každý najde pevné zdraví.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #49 Matěj Tlučhoř (3:8)
58:07 Galla vystřelil ze středu, hostující golman vyraží maskou
56:46 Domácí to v žádném případě nevzdali, ale čas neúprosně běží
56:19 Hra je teď hodně kouskovaná fauly po soubojích u mantinelů
55:58 Hráče 68 vychytal Erik Beza
55:57 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #68 Sebastian Ševeček.
55:57 Uvidíme trestné střílení proti domácím
55:00 Pohotovou střelu Gally od pravého mantinelu chytá golman hostů
53:54 Domácí tlačí co to jde, ale obrana Pardubic je pevná
47:40 Vyloučen hráč #90 Vojtěch Sasin družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
44:44 Hraje se v rychlém tempu, nahoru a dolů.
43:19 Timeout 1. SFK Havířov
41:39 V oslabení vstřelil branku hráč domácího družstva Jandák Šimon.
41:38 GÓL 1. SFK Havířov! 3:7
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák bez asistence (3:7)
40:01 Vyloučen hráč #14 Jakub David družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
40:01 Třetí třetina začala početní výhodou Pardubic, 2 minuty za sekání dostal hráč domácího družstva David Jakub.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
38:02 Hráč hostujícího družstva Jeřáb  trefil tyč domácí branky z levé strany hřiště.
35:00 Závar před domácí brankou, který skončil bez vstřelené branky.
33:21 Nato si trenér domácího družstva vzal oddechvý čas.
33:20 Branku vstřeli hráč Pardubic Kvasil Petr za asistence Jeřába Michala.
33:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #60 Michal Jeřáb (2:7)
32:29 V početní výhodě vstřelil branku hráč hostujícího družstva Černý Adam.
32:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #7 Michal Puchner (2:6)
30:47 Vyloučen hráč domácíko družstva Vraník Samuel na 2 minuty za sekání.
30:46 Vyloučen hráč #17 Samuel Vraník družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
29:44 Branku domácího družstva vstřelil Jandák Šimon za asistence Sasina.
29:43 GÓL 1. SFK Havířov! 2:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #90 Vojtěch Sasin (2:5)
27:41 Vyloučen hráč hostujícího družstva Macháček Tomáš na 2 minuty za sekání.
27:40 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
26:10 Početní výhoda proběhla pod velkým tlakem domácího družstva, ale branku se vstřelit nepodařilo.
24:10 Vyloučen hráč hostů Strnádek David na 2 minuty za vrážení.
24:09 Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #40 Vojta Čapek (1:5)
22:51 Domácí Petřík vstřelil branku, vzápětí ovšem domácí popáté inkasovali.
22:50 GÓL 1. SFK Havířov! 1:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #6 František Benda (1:4)
20:35 Hráč hostů se vytočil na levé straně a překvapil domácího brankáře.
20:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #7 Michal Puchner (0:4)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 René Nieslanik družstva 1. SFK Havířov
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:59 I přes vcelku vyrovnaný průběh hostujícím vyšla první třetina, ve které se třikrát prosadili a domácí mají co dohánět
16:18 Hostující Vosáhlo nastřelil břevno Bezovy branky
14:22 Domácí zvýšili aktivitu, hraje se nahoru dolů
12:20 Domácí Kantor z pravé strany šel sám na golmana ale skákavý míček do branky nedokázal propasírovat
11:13 V zápětí Pardubice navyšují na tříbrankový rozdíl
11:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek bez asistence (0:3)
11:02 Domáci vstřelili branku, která není uznána pro vysokou hůl
08:53 Dvě rychlé branky z brejků v podání hostů a Pardubice jsou na koni
08:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #39 Jan Vosáhlo (0:2)
08:42 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #8 Tomáš Macháček (0:1)
06:39 Aktuálně je aktivnéjší Havířov
05:18 Hraje se běhavý útočný florbal
03:56 Domácí Sasin se dostal ke střele z dobré pozice, hosté stačili zblokovat
01:40 Utkání začalo útočně, viděli jsme první velký závar před domácí brankou