13:1
    Jan JARMAR
    (Pírek)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Asper Šumperk 13:1
branky: 6. Lukáš Boček, 12. Lukáš Boček, 14. Aleš Fanta, 19. Adam Drga, 22. Aleš Fanta, 24. Aleš Fanta, 25. Marek Habler, 32. Filip Švábík, 38. Jeroným Škvařil, 38. Adam Drga, 42. Marek Mitáš, 45. Adam Drga, 54. Lukáš Boček - 59. Jan Jarmar; rozhodčí: Vojtěch Eliáš - Filip Havlík; vyloučení: 0 + Jeroným Škvařil 4:5 + Matěj Ivo Pírek OS; využití: 4:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Radim Tomšík 12 - Vít Fleischmann -4, Vojtěch Kubíček 10, Vít Fleischmann 0; po třetinách: 4:0, 6:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Popravdě sem dnes čekal složitější utkání. Největším soupeřem nám dnes byla místní palubovka. Zítra musíme na tento výkon navázat. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes nás soupeř bohužel předčil úplně ve všem. Chybělo nám dnes srdce. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:33 Škvařil teď míjí úplně prázdnou branku. Poslední minuty nám přináší ještě hodně šancí na obou stranách.
58:06 GÓL Asper Šumperk! 13:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (13:1)
56:34 Hostující teď trefují tyčku!
54:51 Škvařil teď vysokým došvihem zasáhl hostujícího hráče a je za to oceněn trestnou lavicí.
54:50 Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2+2 minuty za sekání
53:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 13:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #24 Marek Mitáš (13:0)
51:55 Atmosféra na hřišti nám teď lehce houstne. Hodně soubojů a tvrdé hry.
51:54 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
51:54 Vyloučen hráč #15 Tobiáš Doubrava družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:13 Vyloučen hráč #82 David Holý družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:44 Zachvilku se dočkáme dalšího vyloučení, hraje se ve výhodě pro domácí.
48:24 Tvrdá střela z otočky Doubravy je zlikvidována Tomšíkem.
47:12 Škvařil teď předvádí parádičku a pohazuje si míček ve vzduchu, střelou se však minul.
46:37 Hra je přerušena a Ostrý odkulhává střídat, lehce naštvaný.
45:00 Domácí na sebe nenechávají čekat a jsou hladoví i nadále.
44:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 12:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #59 Matyáš Polzer (12:0)
43:56 Doubrava teď nedovoleně zasáhl florbalkou domácí a jde si odpočinout na trestnou lavici.
43:55 Vyloučen hráč #15 Tobiáš Doubrava družstva Asper Šumperk na 2 minuty za zvedání florbalky
42:02 Dlouhý nához Adama Pírka na zadní tyčku, který pobízel svého spoluhráče, nakonec skončil v rohu.
41:08 Mitáš v trestném střílení dále upravuje stav zápasu.
41:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 11:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš z trestného střílení (11:0)
40:01 Ve třetí třetině vyhrává buly Šumperk.
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
39:59 Druhá třetina nám končí s brankovým rozdílem 10 gólů.
38:11 Tvrdší střet Weinsteina s Kubíčkem naneštěstí vyústil pro opětovné střídání brankářů na straně hostí.
38:10 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Vít Fleischmann družstva Asper Šumperk
37:37 Další "dvojgól" v podání domácích. Rozdíl je již dvouciferný.
37:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #44 Marek Habler (10:0)
37:20 Domácí přesilovku s klidem zvládají.
37:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #24 Marek Mitáš (9:0)
35:30 Matěj Pírek teď hlasitě nesouhlasil s výrokem rozhodčích a je tak oceněn dvouminutovým trestem.
35:29 Vyloučen hráč #5 Matěj Ivo Pírek družstva Asper Šumperk - osobní trest
35:29 Vyloučen hráč #5 Matěj Ivo Pírek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
34:18 Domácí Tomšík teď svojí helmou zachraňuje svůj tým od inkasování první branky proti samostatnému úniku.
33:40 A hned v zápětí další kombinace na jeden dotyk, končící střelou, se kterou si poradil Kubíček.
32:52 Krásná kombinace v přečíslení domácích bohužel pro ně skóre nijak neupravuje.
31:42 Únikový kros v podání Jakuba Drgy nachází svého adresáta, Filipa Švábíka, který jednoruč posílá míček po zemi na zadní tyčku a dále prohlubuje brankový rozdíl obou družstev.
31:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #41 Jakub Drga (8:0)
30:38 Fanta v samostatném úniku orazítkovává tyč.
30:13 Weinstein v obranné akci zachytává nebezpečný kros a je za to odměněn podporou svojí střídačky.
29:04 Domácí si teď napadání lehce pokazili drobným faulem.
28:09 Hra se teď odehrává především v obranném pásmu Šumperka, který trpělivě odráží všechny pokusy domácích.
26:07 Rychlý únik Šumperka musí zastavit až vracející se Škvařil.
24:14 Domácí tlačí dále a je z toho rychlá navazující branka. Na tabuli svítí 7:0.
24:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #14 Adam Drga (7:0)
23:58 Domácí v napadání však nepolevili a dostávají za něj odměnu v podobě šestého gólu.
23:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #46 Jeroným Škvařil (6:0)
21:54 Adam Pírek teď velmi efektivně vyřešil napadání Gulliverů a rozdává míček svým spolouhráčům.
21:32 Boček nejprve promáchl prázdnou branku, následně však míček vybojoval zpět a pobídl volného Fantu, který zametá.
21:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #38 Lukáš Boček (5:0)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny opět pro Gulls, kteří zároveň do třetiny vstupují v přesilovce kvůli pozdnímu příchodu hráčů Šumperka.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Vojtěch Kubíček družstva Asper Šumperk
20:00 Vyloučen hráč #29 Rostislav Klučka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 6:1
19:59 Poslední minuty první třetiny skóre již neupravují.
18:27 Standartka domácích zahrána s přehledem na 2 přihrávky, Adam Drga následně umisťuje míček na zadní tyčku a připisuje si první bod a zároveň čtvrtou branku svému týmu.
18:26 Timeout Asper Šumperk
18:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #41 Jakub Drga (4:0)
17:56 Doubravova střela končí lehce nad domácí brankou.
16:49 Fleischmann teď dalším zákrokem vychytává obtočení kolem branky od Fanty.
15:37 Šumperk pod tlakem na mantinelu vyřešil situaci ve svůj prospěch a dostal se tak ke svojí první střele na svatyni Tomšíka.
14:40 Domácí teď vysoko napadají, ale drobným faulem přichází o míček.
13:01 Holý teď nedovoleně zabránil průchodu míčku k brance a posílá domácího Fantu k následnému trestnému střílení. Ten se střelou k tyči nemýlí a domácí odskakují na rozdíl 3 branek.
13:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta z trestného střílení (3:0)
12:21 Polzer branku svou střelou nenašel a lehce se na sebe zlobí.
11:42 Další žabka na zadní tyč, tentokrát z přečíslení 2na1, zajišťuje domácím navýšení skóre.
11:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #9 Aleš Fanta (2:0)
11:17 Šumperk v rozehrávce trpělivě vyčkává na správný moment.
10:01 Polzar pálí z velké vzdálenosti, střela je zastavena bohužel pro něj první hráčem v cestě.
06:35 Jakub Drga v samostatném úniku je zastaven až parádním zákrokem Fleischmanna.
05:46 Parádně rozehranou standartkou nachází Mitáš žabkou na zadní tyči Bočka, který uklízí míček do branky.
05:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
04:59 První střela na branku domácích skončila na stehnech hostujícího brankáře.
04:20 Fanta před prázdnou brankou je nakonec zblokován jedním z obráncům.
02:48 Hra se nese zatím v klidném tempu, oba týmy kombinují déle v rozehrávce.
01:48 Domácí prozatím více na míčku.
00:32 První útočný výpad domácích bezúspěšný, míčku se zhostil Šumperk, který také nenachází cestu k brance.
00:01 V úvodním buly úspěšnější Gullivers