2:10
    Vojtěch PETŘÍK
    (Kos)

Torpedo Havířov - 1. SFK Havířov 2:10
branky: 47. Tomáš Poruba, 58. Ondřej Urbančík - 3. Jakub Kos, 8. Šimon Jandák, 9. Jakub Kos, 22. Lukáš Galla, 22. Daniel Kantor, 28. Lukáš Galla, 43. Šimon Jandák, 45. Jakub Maceček, 58. František Benda, 59. Vojtěch Petřík; rozhodčí: Pavel Hála - Libor Gavlas; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Kryštof Rusz 12 - Robert Grim 21; po třetinách: 0:3, 0:3, 2:4
60:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Dnes musím pochválit celý tým. Kluci drželi koncentraci a nasazení celé utkání. Když už nám to někdy lehce zaskřípalo, tak nás podržel brankář. nDnes opravdu musím kluky pochválit. Děkuji divákům za návštěvu a podporu a soupeři za hru.
60:00 Komentář domácích Gaura Matúš (Vedoucí): Zápas nám vobec nevyšiel, nedokázali smesplniť to čo sme si povedali pred zápasom. 3. tretina aspoň záver sme začali viacej hrať aktívne a vytvorili nejaké šance. Ďakujeme súperom za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:22 Křižák orazítkoval tyč.
58:14 GÓL 1. SFK Havířov! 2:10
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #12 Jakub Kos (2:10)
58:14 Petříka přidává ze středu k levé tyči desátou branku SFK.
57:54 GÓL 1. SFK Havířov! 2:9
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #6 František Benda, asistoval #17 Samuel Vraník (2:9)
57:54 Benda vymetá od mantinelu pravý horní roh branky.
57:29 Urbančík v další velké příležitosti, Grim opět skvělý.
57:07 GÓL Torpedo Havířov! 2:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #11 Samuel Řezáč (2:8)
57:07 Pohotová střela Urbančíka zapadá k pravé tyči.
54:46 Rusz se skvěle přesunul proti střele Chlebíka.
52:41 Kocurek se proháčkoval až před branku, backhandem již nestihl zakončit.
49:55 Pasáž bez větších šancí, oba týmy střídají.
46:22 GÓL Torpedo Havířov! 1:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #36 Tomáš Poruba, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (1:8)
46:22 Přichází první gól domácích. Poruba z protiútoku nadvakrát překonává zatím bezchybného Grima.
44:52 GÓL 1. SFK Havířov! 0:8
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #6 František Benda (0:8)
44:52 Na druhé straně o branky nouze není, ze druhé střely v třetině, druhá branka z hole Macečka.
43:45 Grim teď vytáhl tři skvělé zákroky po sobě, domácí se ne a ne trefit.
42:29 GÓL 1. SFK Havířov! 0:7
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #9 Lukáš Galla (0:7)
42:29 Rychlé rozehrávka, přenesení hry na druhý mantinel a pro Jandáka nebyl problém skórovat.
41:27 Warcholek těsně nad.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:32 Grim vytáhl parádní robinsonádu proti blafáku Warcholka.
38:31 Poruba ve slibné příležitosti, skvělý Grim vyráží prudkou střelu.
35:48 Spousta střel domácích míří mimo.
34:24 Ani přesilovka nemění nulu na domácím ukazateli skóre.
33:00 Řezáč míjí pravý horní roh branky.
32:20 Vyloučen hráč #9 Lukáš Galla družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:52 SFK velmi pozorně brání a domácí hledají jen těžko nějakou volnou skulinku.
29:01 Waliczek vyslal další dalekonosný projektyl, Grim však na střelu dobře viděl.
27:40 GÓL 1. SFK Havířov! 0:6
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #57 Jakub Maceček (0:6)
27:40 Maceček našel z rohu Gallu a ten přidává další branku.
26:21 Akce se neustále zrychlují, přibývá i osobních soubojů.
23:25 Warcholek se k nebepečné dorážce nedostal.
21:56 GÓL 1. SFK Havířov! 0:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #17 Samuel Vraník (0:5)
21:56 Kantor nahodil backhandem na branku, míček zapadl za domácího gólmana.
21:36 GÓL 1. SFK Havířov! 0:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #61 Jan Chudoba (0:4)
21:36 Galla si sběhl na střed a prostřeluje Rusze.
21:14 SFK nastěhováno delší dobu v útočném pásmu.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:38 Urbančík dostal naservírováno zpoza brány jako na zlatém podnose, ale míček netrefil dobře.
19:02 Poslední minuta úvodní části.
16:27 Stolárikova střela z osy sražena do rohu.
14:30 Waliczkův pokus z dálky větší starosti nenadělal.
13:50 Řezáč ze středu, Grim maskou zasahuje.
13:12 Bocek se důrazně prodíral až před branku soupeře, k zakončení se ale nedostal.
11:18 Gallova střela těsně minula levou tyč.
08:50 GÓL 1. SFK Havířov! 0:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #12 Jakub Kos, asistoval #23 Radek Stolárik (0:3)
08:50 Kus zůstal napravo zcela osamocen a posílá SFK již do tříbrankového vedení.
07:53 GÓL 1. SFK Havířov! 0:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #84 Adam Chlebík (0:2)
07:53 Jandák přesnou a chytrou střelou překonává podruhé Rusze.
07:10 Pokus Urbančíka zastavil dobře postavený blok.
04:30 Pezda poprvé vyzkoušel pozornost hostujícího Grima.
02:43 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #12 Jakub Kos, asistoval #7 Alex Foltyn (0:1)
02:43 První střela na branku skončila za zády domácího Rusze.
00:41 Nebezpečná standartka pro hosty se obešla bez zakončení.
00:01 Úvodní buly pro 1.SFK.