6:3
    Vojtěch GUT
    (Fanta)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. SFK Havířov 6:3
branky: 40. Aleš Fanta, 41. Marek Mitáš, 50. Marek Mitáš, 53. Ondřej Soják, 55. Jeroným Škvařil, 59. Vojtěch Gut - 4. Vojtěch Petřík, 7. Vojtěch Petřík, 23. Šimon Jandák; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 12 - René Nieslanik 26; po třetinách: 0:2, 1:1, 5:0
60:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Dobře rozehrané utkání, kde jsme mohli vás 5:0, tak rozhodly 2 faktory. Obdržená branka na konci druhé třetiny a inkasovaná branka hned na úvod třetí třetiny. nDěkuji soupeři za hru a divákům na návštěvu.
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Klobouk dolů před klukama v zápase, který jsme dohrávali v 9ti. Po první nepovedené třetině jsme předvedli přesně to, co jsme potřebovali. Dobrá hra tělem a kvalita na hokejkách.
60:00 Střely ve 3. části: 15:1
59:25 Mitáš si pohrál s hráči hostí a předvedl řadu svých triků.
58:47 Gut vymetl na přední tyč.
58:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #9 Aleš Fanta (6:3)
58:11 Hra se teď hodně kouskuje.
57:27 Hra teď chvíli stála, Drga starší dostal křeč a zůstal ležet na zemi.
56:15 Gulls měli opět šanci, SFK je opařené.
55:49 Jandák blokuje Škvařilovu střelu.
54:34 Timeout 1. SFK Havířov
54:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #7 Filip Švábík (5:3)
52:47 Gulls konečně začali proměňovat své šance a rázem se dostávají do dvoubrankového vedení.
52:46 Soják si vzal balon jednoruč, pokryl si balonek tělem, oběhl obránce hostí a poté si hodil balonek na forhand a nekompromisně uklidil do sítě.
52:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #41 Jakub Drga (4:3)
52:26 Mitáš neskutečně prokličkoval hřiště a snažil se předložit balonek Fantovi, ale jeho nahrávka byla zblokována.
49:50 Mitáš trefuje zadní šibenici a vyrovnává skóre dnešního utkání.
49:49 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #9 Aleš Fanta (3:3)
48:35 Hráč SFK se najednou ocitl v obří šanci, ale bránu přestřelil.
48:15 Nieslanik teď drží vedení pro SFK, zlikvidoval další dvě šance domácích.
47:30 Soják opět pálil ze středu, ale dneska se mu prostě nedaří dát góla.
46:43 Hra se nyní dostává docela do tempa a zlepšuje se i atmosféra.
46:08 SFK v první menší šanci ve třetí třetině.
44:40 Další šance domácích, tentokrát v ní byl Drga starší.
44:10 Soják výborně pálil z dálky, golman hostí se musel hodně natáhnout.
43:10 Gullivery góly nakopli, jsou v tlaku a vytvářejí si další šance.
40:19 Gulls snižují na rozdíl jednoho gólu.
40:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #7 Filip Švábík (2:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #46 Jeroným Škvařil (1:3)
39:59 Gulliveři dobře vyřešili standartku a poprvé dnes skórují.
39:01 Gulls teď měli obrovské štěstí, nejprve tyč a poté to Večeřákovi prosvištělo za zády.
37:28 Přečíslení SFK 2 na 1 skončilo střelou po nahrávce, Večeřák si připsal perfektní zákrok.
36:58 SFK trefuje tyč.
36:35 Dlouhou dobu nebyla šance ani na jedné straně.
34:58 Fanta opět těsně míjí. Střelecká neschopnost Gulls pokračuje.
31:33 Mitáš propasíroval střelu bloku mezi nohy, Nieslanik si pokryl místo na bližší tyči.
31:05 Habler trefuje spojnici.
29:50 Aleš Sitař se opět zranil a dneska poprvé naskakuje Kryštof Dohnálek.
27:39 Velká šance SFK, Večeřák vyráží nohou.
26:34 Sojákova střela skončila v bloku.
25:03 Drga starší vypressoval balonek a mířil zápěstím dvacet nad led na zadní. Nieslanik opět chytá a drží nulu.
24:06 Jandákova střela mířila do zadní šibenice, Večeřák chytá.
23:05 Habler získal balon a předal ho Sojákovi, ten mu ho vracel zpátky a celou situaci překombinoval.
22:36 Soják rychle obkroužil branku a snažil se zasunout balonek do branky. Nieslanik pozorný.
22:00 GÓL 1. SFK Havířov! 0:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #11 Dominik Brückner (0:3)
22:00 Gulls si zatím ve druhé třetině nic nevypracovali a už znova inkasují.
20:15 Havíři opět v nájezdu na Večeřáka, ten drží.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:59 Večeřák si připisuje důležitý zákrok ramenem.
19:14 Chlebík z otočky se snažil najít skulinku mezi Večeřákovými betony.
18:24 Drga z dálky míjí branku.
17:00 Havíři opět v tlaku.
16:25 Mitáš od půlky nahazoval, ale před bránou nikdo neclonil.
15:29 Další brejk hostí, tentokrát Večeřák musel zasahovat.
14:50 Maceček se řítil na bránu, ale netrefil ani zařízení.
13:45 Ozývají se hostující fanoušci, kteří dorazili v celkém pěkném počtu z Havířova.
13:24 Fanta zkoušel trik zpoza brány, Nieslanik stále drží čisté konto.
12:18 Gullivers zatím nehrají svoji hru, nedokáží dostat SFK pod tlak.
10:58 Stolárik míjí odkrytou bránu.
10:38 Mitáš vyslal skrytou střelu, avšak Nieslanik chytá.
07:07 Gut předvedl ukázkové přihrej a běž a dostal narážečku do velkého brankoviště. Bohužel se mu nepovedlo zakončit.
06:06 Domácí Škvařil trestuhodně minul prázdnou bránu a následně SFK trestá z brejku.
06:05 GÓL 1. SFK Havířov! 0:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #66 Jan Zaoralek (0:2)
05:15 Začátek utkání v klidném tempu. To může hrát do karet domcím, kteří dneska budou hrát pouze na dvě lajny.
03:41 SFK zužitkovalo brejk 3 na 1.
03:40 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #23 Radek Stolárik (0:1)
02:35 Hosté spěchali do útoku, ale nezakončili ho ani střelou.
01:07 Večeřák si poprvé sáhl na balonek.
00:00 Vítáme Vás na 9. kole CE soutěže juniorů.