• 53 52:59
    15:1
    (Chudoba)

1. SFK Havířov - Horní Počernice Orka 15:1
branky: 10. Jakub Maceček, 10. Vojtěch Sasin, 13. Šimon Jandák, 18. Vojtěch Petřík, 19. Jan Chudoba, 19. Jakub Maceček, 26. Alex Foltyn, 29. Lukáš Galla, 33. Vojtěch Sasin, 36. František Benda, 40. Lukáš Galla, 47. Vojtěch Sasin, 47. Daniel Kantor, 50. Vojtěch Petřík, 53. Šimon Jandák - 33. Karel Říha; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: René Nieslanik 10 - Adam Woller 24; po třetinách: 6:0, 5:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Vyšla nám 1.třetina, která rozhodlá utkání.Děkuji divákům za návštěvu a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Štěrba David (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání. Velká pochvala klukům, že to v tomhle počtu zvládli důstojně
60:00 Střely ve 3. části: 12:3
59:40 Utkání se už dohrává ve vlažném tempu
52:59 GÓL 1. SFK Havířov! 15:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #61 Jan Chudoba (15:1)
52:59 Jandák trefuje, s Chudobou jim to jde
49:17 Domácí začali více střílet, Petříkova střela po odrazech doskákala až za záda Wollera
49:16 GÓL 1. SFK Havířov! 14:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #7 Alex Foltyn (14:1)
46:55 Domáci to teď oživili dvěma góly a stupňují svůj tlak dále
46:30 GÓL 1. SFK Havířov! 13:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #11 Dominik Brückner (13:1)
46:11 Tady se dlouho nic nedělo, změnil to až Jandák protože vymyslel gól pro Sasina
46:10 GÓL 1. SFK Havířov! 12:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #10 Šimon Jandák (12:1)
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
39:49 GÓL 1. SFK Havířov! 11:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #10 Šimon Jandák (11:1)
38:52 Vyloučen hráč #69 Václav Třešňák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
37:45 Kantor vyslal jedovku, golman hostí chytá dnes slušně, ale nestačí to
36:40 Domácí stále kombinují do organizované obrany Orky, soupeř jen občas zahrozí z protiútoku
35:20 GÓL 1. SFK Havířov! 10:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #6 František Benda, asistoval #10 Šimon Jandák (10:1)
32:27 GÓL 1. SFK Havířov! 9:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #6 František Benda (9:1)
32:13 GÓL Horní Počernice Orka! 8:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #14 Karel Říha, asistoval #15 Martin Landa (8:1)
28:12 Galla umístil míček ke vzdálenější tyči
28:11 GÓL 1. SFK Havířov! 8:0
25:05 GÓL 1. SFK Havířov! 7:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #19 Daniel Kantor (7:0)
22:00 Hosté se zatím nedostali na útočnou polovinu
21:03 Hosté opět pod velkým tlakem
20:00 Střely v 1. části: 12:4
18:36 Kantor vykombinoval Macečkovi další prázdnou branku
18:35 GÓL 1. SFK Havířov! 6:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #19 Daniel Kantor (6:0)
18:19 Chudoba teď v roli střelece, roztrhl se pytel s brankami
18:18 GÓL 1. SFK Havířov! 5:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #9 Lukáš Galla (5:0)
17:47 Petřík teď prostřelil vše a míček končí počtvrté v brance hostů
17:46 GÓL 1. SFK Havířov! 4:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #66 Jan Zaoralek (4:0)
12:01 Chudoba je dvorní nahrávač, právě naservíroval Jandákovi další odkrytou branku
12:00 GÓL 1. SFK Havířov! 3:0
09:55 Chudoba hezky našel Sasina, ten se nemýlil
09:54 GÓL 1. SFK Havířov! 2:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #61 Jan Chudoba (2:0)
09:05 Kantor do prázdné našel Macečka a ten s poklidem zakončil
09:04 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
08:50 Jandák skvěle vyjel na střed a zakončil, Woller byl připraven
07:02 Stolarik teď netrefil prázdnou branku po přihrávce Zaoralka
04:45 Nieslanik zneškodnil střelu Říhy po brejkové situaci
04:04 Domácí Maceček se po kombinaci dostal ke střele, ale zakončil do střelou na břicho Wollera
03:32 Domácí v tlaku, ale hra téměř bez střel na bránu
01:00 Domácí tým na míčku na polovině hostů