6:9
    Matěj LUBAS
    ()

1. SFK Havířov - BLACK ANGELS YONEX 6:9
branky: 6. Samuel Vraník, 8. Šimon Jandák, 15. Radek Stolárik, 23. Radek Stolárik, 28. Jan Chudoba, 42. Vojtěch Sasin - 25. Vojtěch Koštialik, 26. Tomáš Vinkler, 33. Vojtěch Koštialik, 38. Vojtěch Koštialik, 48. Lukáš Procházka, 50. Jan Slosiarik, 51. Matěj Hodač, 56. Vojtěch Koštialik, 60. Matěj Lubas; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Erik Beza 33 - Jakub Kreibich 21, Maxmilián Munduch 17; po třetinách: 3:0, 2:4, 1:5
60:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Zápas ve vysokém tempu, před krásnou návštěvou. Škoda dobře rozehraného utkání. Dnes nás držel brankář celé utkání. Musím kluky pochválit, že bojovali celý zápas až do konce. Děkujeme soupeři ze výborný florbal a divákům za pěknou atmosféru a za návštěvu.
60:00 Komentář hostů Mikulášek Roman (Trenér): Začátek zápasu naprostá katastrofa, někteří byli první třretinu ještě na cestě ve vlaku, to se nám nemůže stávat. Zítra musíme být lepší. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:50 Škoda, že domácím zápas utekl, když si ho parádně rozehráli, ale nutno uznat, že v průběhu celého zápasu byl soupeř fyzicky zdatnější a možná i více nebezpečnější.
59:30 Hosté střílí gól do prázdné brány a trouifám si říct, že je opravdu o vítězi rozhodnuto
59:21 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas bez asistence (6:9)
58:43 Timeout BLACK ANGELS YONEX
58:43 Oddechový čas si berou hosté
57:30 Domácí zkouší powerplay
56:58 Timeout 1. SFK Havířov
56:58 Domáci trenér si bere oddechový čas a zkusí ještě něco s klukama vymyslet
55:46 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #29 Tomáš Horák (6:8)
55:46 Zřejmě je o výsledku rozhodnuto. Hosté dávají z brejku další gól . Uvidíme jestli domácí najdou ještě sílu k obratu
54:45 Hosté si zatím hlídají náskok dobrým držením míčku.
50:40 Neskutečné se stává skutečným hosté ze stavu 0:4, otáčejí na 7:6
50:38 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Matěj Hodač, asistoval #88 Adam Štyler (6:7)
49:59 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #12 Matěj Lubas (6:6)
49:59 Zbývá deset minut třetí třetiny a hraje se s obrovským nasazením a soupeři se daří po chybě domácích skóe vyrovnat
47:40 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka z trestného střílení (6:5)
47:40 Soupeř využívá trestné střílení, které bylo nařízeno kapánek přísně. Nedá se nic dělat.  Hra bude mít grády
46:20 Obě mužstva do toho dávají vše, začíná se na hřišti trošku přiostřovat
41:24 GÓL 1. SFK Havířov! 6:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #61 Jan Chudoba (6:4)
41:24 Grandiózní akce domácích končí gólem do prázdné branky
40:00 Střely ve 2. části: 17:12
40:00 Konec druhé části. Třetí třetina bude hodně zajímavá, protože se soupeři podařilo upravit skóre na rozdíl jediné branky
37:44 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #12 Matěj Lubas (5:4)
37:44 Bohužel domácí uděli velkou chybu v rozehrávce a soupeř ji v oslabení trestá
37:25 Vyloučen hráč #31 Jakub Bartušek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
37:25 Blíží se závěr druhé části a přichází druhá přesilovka domácích
33:33 Další velká šance hostů naštěstí nevyužita
32:41 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #88 Adam Štyler (5:3)
32:41 Hosté vytvořili velký tlak, který končí brankou v síti domácích
29:56 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Maxmilián Munduch družstva BLACK ANGELS YONEX
29:56 Na straně hostů dochází ke střídání brankářů
27:43 GÓL 1. SFK Havířov! 5:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #10 Šimon Jandák (5:2)
27:43 Přesilová hra využita  a domácí hráči vedou opět o tři branky
26:40 Vyloučen hráč #89 Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
26:40 Hostující hráč vyloučen za sekání a domácí mají výhodu přesilové hry
25:30 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler bez asistence (4:2)
25:30 Hostům se vydařil rychlý brejk a utkání dostává nový náboj
24:09 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #87 Jan Slosiarik (4:1)
24:09 pohledná kombinace hostů z poza branky do předbrankového prostoru  a hosté snižují
22:15 GÓL 1. SFK Havířov! 4:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #34 Samuel Strakoš (4:0)
22:15 Blesková akce domácích po ose Strakoš - Stolárik končí v šibenici branky hostů
20:56 Velká šance domácích, bohužel nevyužita
20:00 Střely v 1. části: 15:17
20:00 První část je za námi a myslím, že se můžeme těšit na druhou třetinu, protože určitě není ještě nic rozhodnuto
18:42 Vyloučen hráč #7 Alex Foltyn družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za hrubost
18:42 Vyloučen hráč #99 Lukáš Procházka družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost
18:42 Přichází vyloučení na obou stranách a hraje se ve 4 na každé straně, uvidíme komu to vyhovovat více
15:37 V tlaku jsou momentálnbě hosté a akcie domácích drží výbornými zákroky brankář Beza
14:01 GÓL 1. SFK Havířov! 3:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #66 Jan Zaoralek (3:0)
14:01 V této chvíli přišla rychlá kombinace domácích, kteří zvyšují na 3:0
09:24 Hra se musí líbit, protože se hraje rychlý a pohledný florbal se šancemi na obou stranách
07:08 GÓL 1. SFK Havířov! 2:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #19 Daniel Kantor (2:0)
07:08 Další rychlá akce domácích, která končí brankou
05:01 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #19 Daniel Kantor (1:0)
03:42 Hosté jsou zatím důraznější a jistější na míčku. Domací se zatím brání.
00:50 První nebezpečná akce hostů