4:5
    Matěj TLUČHOŘ
    (Král)

SOKOLI Pardubice - 1. SFK Havířov 4:5
branky: 5. Petr Vávra, 12. Adam Černý, 41. Ondřej Kubeš, 60. Matěj Tlučhoř - 9. Šimon Jandák, 14. Lukáš Galla, 17. Alex Foltyn, 52. Samuel Vraník, 59. Lukáš Galla; rozhodčí: Martin Korunka - Jiří Knettig; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Matějka 17 - René Nieslanik 18; po třetinách: 2:3, 0:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Kdyby jsme po 1.třetině prohrávali, tak se neni čemu divit, ale tu jsme šťastně vyhráli. Musím kluky pochaválit za 2.třetinu, kdy začali hrát florbal. Také musím vyzdvihnout našeho brankáře, který nás dnes podržel. Děkuji divákům za pěknou kulisu. Konečně nebylo ticho v hale. Děkuji soupeři zaa pěknou hru.
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Dnešní zápas rozhodlo proměňování šancí, my jsme na tomto prvku hry opět vyhořeli, a proto jsme bez bodů. nGratulace soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #37 Vojtěch Král (4:5)
58:39 GÓL 1. SFK Havířov! 3:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #90 Vojtěch Sasin (3:5)
58:21 Timeout SOKOLI Pardubice
55:18 Pardubice mají problém trefit bránu.
51:21 GÓL 1. SFK Havířov! 3:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #34 Samuel Strakoš (3:4)
49:39 Brankář hostů drží chyby v obraně, které by mohli dostat Sokoli do vedení.
46:15 Zatím se ani jedna strana nemůže dostat ke střele.
41:15 Domácí vstoupili do zápasu velice aktivně, ihned stahují skóre tam, kam potřebovali.
40:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #8 Tomáš Macháček (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
35:20 Hosté se mnohem více tlačí do brány.
29:55 Macháček trefuje boční síť.
26:32 Machatý si skoro připsal další kanadský bod.
25:32 Vyloučen hráč #57 Jakub Maceček družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
22:21 Vosáhlo pálí z výbehu, ale střela končí vedle zadní tyče.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
16:05 GÓL 1. SFK Havířov! 2:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #23 Radek Stolárik (2:3)
15:53 Vosáhlo po třetí vybojoval balónek na straně hostů.
14:28 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:32 GÓL 1. SFK Havířov! 2:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #10 Šimon Jandák (2:2)
11:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #39 Jan Vosáhlo (2:1)
08:16 GÓL 1. SFK Havířov! 1:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #90 Vojtěch Sasin (1:1)
08:13 Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
06:49 Brankář hostů opět zachránil 2 nebezpečné situace před bránou.
04:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #6 Ondřej Kubeš (1:0)
04:50 Domácí proměňují první střelu v gól.
01:59 Hosté se poprvé dostali k míčku.
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají Pardubice.