• 59 58:18
60
  • 60 59:40

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 7:5
branky: 13. Tomáš Bém, 15. Hynek Špaček, 21. Jan Karafiát, 23. Dominik Horák, 25. Marek Hauptmann, 39. Tomáš Bém, 42. Adam Staněk - 9. Václav Müller, 31. Vojtěch Slavík, 42. Jaroslav Krechňák, 47. Martin Štencl, 49. Vojtěch Slavík; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jan Dušek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Matěj Adamec 11 - Marek Matějka 19; po třetinách: 2:1, 4:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Věděli jsme, že sem Vary přijedou se svým antiflorbalem bránit půlící čáru. Díky tomu ten zápas vypadal jak vypadal. Víceméně nuda. My jsme dlouho hledali jak se přes zaparkovaný autobus dostávat. Nakonec díky velmi dobré druhé třetině získáváme tři body.
60:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Dnešní zápas se těžko hodnotí. Soupeř měl na začátku více ze hry, byl u většiny soubojů první, měl více míček pod kontrolou. My jsme se dvě třetiny naopak prali s jakoukoliv kontrolou míčku, neměli jsme dobrý pohyb a často se špatně rozhodovali. Jsem rád, že jsme se ve třetí třetině zvedli a snažili se zápas otočit. Jedna dobrá třetina je ale na 3 body málo. Těším se, až si v komentáři jednou nepřečtu komentář od trenérů Kladna na naší hru. Soustřeďte se pánové na sebe, naučte se respektu. Zdar.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:40 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #25 Jan Karafiát.
58:18 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #44 Marek Hauptmann.
56:12 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
49:47 Vyloučen hráč #33 Václav Müller družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry
48:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #26 Radim Šlechta (7:5)
46:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl, asistoval #44 Robin Rada (7:4)
41:42 GÓL Kanonýři Kladno! 7:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #66 Matyáš Růžička (7:3)
41:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #93 Vojtěch Slavík (6:3)
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
38:36 GÓL Kanonýři Kladno! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Tomáš Bém, asistoval #44 Marek Hauptmann (6:2)
37:42 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #3 Šimon Procházka.
30:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík bez asistence (5:2)
24:07 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Marek Hauptmann bez asistence (5:1)
22:31 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #44 Marek Hauptmann (4:1)
21:18 Vyloučen hráč #43 Rudolf Voják družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:33 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #44 Marek Hauptmann (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:4
14:00 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #33 Tobiáš Volf (2:1)
12:47 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Tomáš Bém, asistoval #89 Karel Frýba (1:1)
08:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Václav Müller z trestného střílení (0:1)