59
  • 59 58:41
    2

FBŠ Gorily Plzeň - Kanonýři Kladno 7:9
branky: 6. Lukáš Fischer, 11. Lukáš Čech, 20. Karel Altman, 33. Filip Čech, 48. Lukáš Fischer, 50. Karel Altman, 54. Alex Kuběna - 2. Dominik Horák, 14. Matěj Půček, 18. Matěj Čika, 18. Matěj Půček, 25. Marek Hauptmann, 28. Šimon Procházka, 52. Matěj Čika, 55. Matěj Čika, 58. Šimon Procházka; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Filip Šrámek 21 - Matěj Adamec 19; po třetinách: 3:4, 1:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Čeká nás spousta práce, ale pozitivní je, že jsme dnes hráli po dobu celého utkání. Mrzí mě, že za vyrovnaného stavu znervozníme a podle toho vypadá i hra. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za předvedený výkon!
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Jsme spokojeni s tím, že si odvážíme to, pro co jsme sem dneska přijeli. A tím jsou tři body. S čím nejsme spokojeni je, jakým stylem jsme k tomu došli. Strašidelný výkon. Očekáváme od všech hráčů mnohem, mnohem víc. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:20 Kladno má ještě šanci v přesilovce, ale už se do ničeho nežene.
58:41 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
58:11 Domácí v šesti a pálí Lukáš Čech! Adamec skvěle zasahuje.
57:24 GÓL Kanonýři Kladno! 7:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #44 Marek Hauptmann (7:9)
56:57 Ondra Dulka na chvilku získal při dobrém forčekingu. Pomáhá i Jiří Ohnesorg. Gorily moc chtějí ještě vyrovnat.
56:21 Martin Zelenka dobře pracoval u mantinelu, míček ovšem nakonec přece jen má Kladno.
55:14 Kladno má Čiku. Kapitán Kanonýrů opět poslal svoje kamarády do vedení.
54:51 GÓL Kanonýři Kladno! 7:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #94 Jakub Dočekal (7:8)
54:01 Frýbovu šanci likviduje Filip Šrámek.
53:13 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 7:7
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #97 Alex Kuběna, asistoval #21 Filip Čech (7:7)
52:54 Gorily se pokusí v 6 hráčích vyzrát na Kanonýry.
52:53 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
51:53 Vyloučen hráč #33 Tobiáš Volf družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:31 Kladno se spoléhá na Čiku. Tentokrát pálil přesně.
51:30 GÓL Kanonýři Kladno! 6:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #44 Marek Hauptmann (6:7)
50:04 A je vyrovnáno, Gorilám se podařilo dotáhnout skóre zápasu.
49:02 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman bez asistence (6:6)
48:04 Gorily už jsou jen krůček od Kladna, můžeme se těšit na zajímavých 12 minut.
47:16 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #48 Karel Altman (5:6)
47:10 Adamec vytáhl střelu Lukáše Čecha nad branku.
46:26 Tomáš Bolda v několika rolích, vybojoval míček, byl sražen a pak ještě vypálil ránu nad branku Adamce.
44:19 Tomáš Bolda po přihrávce od Pepy Sekyry pálil do rukou gólmana Kladna.
43:28 Procházka se zjevil sám u Šrámkova brankoviště. Pak utekla dvojice domácích a Filip Čech přestřelil v dobré pozici Adamce i branku.
42:02 Diváci povzbuzují černé Gorily. Bubeníci rozhýbali hlediště. Utkání sleduje 60 diváků.
41:20 Martin Zelenka z pravého křídla zkoušel překvapit brankáře Kladna Adamce.
40:33 Dvě gólovky na obou stranách během pár vteřin.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:52 A ještě jednou po rychlé akci Lukáš Čech.
39:11 Od mantinelu to zkoušel i kapitán domácích Lukáš Čech. Ale opět jen prověřil pozornost gólmana.
38:16 Po výhozu Šrámka Pepa Sekyra prověřil pozornost brankáře Kanonýrů.
36:10 Oslabení pomohlo Gorilám, aktivně odehrály celý trest. Josef Sekyra se vytočil před branku! Gólman ale skulinu neukázal žádnou.
34:14 Dvojnásobnou přesilovku mají kladenští florbalisté. Čikovy rány zastavuje Šrámek.
34:11 Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
32:35 Vyloučen hráč #33 Tomáš Bolda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:23 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #97 Alex Kuběna (4:6)
32:20 Vyloučen hráč #72 Michal Douša družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
28:42 Špaček teď tvdě zajel do Šrámkových rukavic.
27:10 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
25:19 Volfova rána jen těsně minula gorilí klec.
24:54 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Marek Hauptmann, asistoval #98 Šimon Procházka (3:5)
23:52 Filip Čech sám před brankářem nedokázal přehodit gólmana.
23:04 Další nevinná akce a Kladno mělo velkou šanci. Trefili Šrámka do helmy.
20:57 Alex Kuběna střílel, jeho střelu srazili hosté mezi diváky.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:00 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman, asistoval #97 Alex Kuběna (3:4)
17:57 Opět chybou v boxu před brankou nabízí Gorily Kanonýrům dvoubrankový polštář.
17:55 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #82 Dominik Horák (2:4)
17:46 Výborně Alex Kuběna v obraně.
17:16 Úplně zadarmo se teď Čika dostal ke střele a neomylně poslal míček pod víko.
17:15 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika bez asistence (2:3)
16:46 Kapitán hostů Čika zahrál tvrdě, ale čistě u mantinelu.
16:29 Denis Kalivoda se dostal ke střele, ta je sražená až za mantinel.
13:46 Karel Altman se krásně uvolnil, trefil tyčku kladenských.
13:04 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #17 Hynek Špaček (2:2)
10:57 Gorily otočily stav, po chybě otevřel svůj gólový účet Lukáš Čech.
10:09 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #21 Filip Čech (2:1)
08:54 Filip Šrámek vychytal bývalého hráče Goril Adama Staňka.
07:19 Kladno mohlo vrátit vedení na svoji stranu, ale ve vyložené šanci střelec ztroskotal na Filipu Šrámkovi.
05:15 Skvěle zareagoval v útočném pásmu Lukáš Fischer a prostřelil Adamce nad rameno.
05:10 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:1
03:06 Gorily jsou zatím hodně nesmělé, Kanonýři vykrývají prostor a tlačí se do zakončení.
01:15 Kladno udeřilo rychle po standardní situaci. To bylo hodně rychlé.
01:05 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #33 Tobiáš Volf (0:1)
00:21 Vítejte u dalšího utkání juniorské ligy.