9:1
    Matěj BEDNÁŘ
    (Černý)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ Gorily Plzeň 9:1
branky: 7. Lukáš Hadač, 14. Filip Černý, 18. Tomáš Havelka, 22. Marek Bauer, 29. Filip Černý, 35. Filip Černý, 44. Filip Černý, 48. Matěj Dvořák, 50. Matěj Bednář - 26. Lukáš Čech; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Bednář 9 - Marek Schober 19; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Branžovský Tomáš (Trenér): Z naší strany velmi povedené utkání. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Vzhledem k vysoké marodce, která nás tento víkend potkala, jsme rádi, že jsme mohli dnešní utkání odehrát. Hráči předvedli své maximum, za co jim děkujeme. Bohužel nás srážely individuální chyby, kterých se nemůžeme vyvarovat. Věříme, že v příštím vzájemném utkání budeme v plné síle.
60:00 Střely ve 3. části: 8:3
59:59 Wizards si po přesvědčivém výkonu berou 3 body do tabulky.
58:55 Černý poslal božskou nahrávku na Bednáře, ten mu vrátil balonek na střed, Černý ale svou šanci promarnil.
58:13 Nahrávka Bednáře na Černého neprošla.
56:26 Bauer teď zblokoval jasný gól.
53:47 Plzeň teď promarnila obrovskou příležitost.
52:01 Pinkrovi se zatím nedaří v zakončení.
51:39 Střela Černého nad.
49:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (9:1)
49:10 Černý se nenechal rozhodit bránícím hráčem a bez problému našel Bednáře, který balonek už jen uklidil.
47:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Matěj Dvořák, asistoval #81 Filip Černý (8:1)
47:06 Dvořák se tentokrát nemýlil a domácí konečně proměnili přesilovku.
45:53 Vyloučen hráč #32 Martin Zelenka družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
45:53 Zelenka si po nechtěném loktu odpočine na trestné.
43:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #36 Marek Smitka (7:1)
42:01 Domácí přesilovku neproměnili.
40:22 Dvořákova střela šla těsně mimo.
40:01 Domácí začnou třetinu přesilovkou, hosté nebyli schopni přijít včas na začátek třetiny.
40:00 Vyloučen hráč #89 Jiří Kňourek družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 8:3
37:50 Vyloučen hráč #30 Kryštof Pitoňák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
37:50 Pitoňák nenechl soupeře hrát a tak si odpočine na trestné lavici.
37:29 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #38 Matěj Dvořák.
37:29 Dvořák nedokázal zvednout balonek nad brankáře hostí a tak skóre zůstává stejné.
36:25 Gorily byly po dlouhé době na útočné polovině, nic z toho nevytěžili.
34:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #45 Patrik Vachata (6:1)
33:49 Černý prošel obranou hostí jako nůž máslem, po jeho nahrávce se Bednář neprosadil.
33:20 Domácí zase vystřídali celou lajnu na balonku.
31:42 Domácí odbránili oslabení bez problému.
30:56 Až teď se hosté dostali při vlastní přesilovce na balonek.
29:42 Vyloučen hráč #27 Lukáš Hadač družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
29:42 I hosté si vyzkouší přesilovku.
28:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #39 Adam Bednář (5:1)
28:22 Černý poslal nechytatelnou pumelici přímo nad nohu hostujícího brankáře.
27:40 Střela Černého nepřesná.
26:20 Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:20 Domácí si zahrají první přesilovku utkání.
25:17 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #28 Lukáš Krepindel (4:1)
23:10 Wizards střídají na balonu.
21:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:0)
21:38 Bauer se prosazuje po střele na bližší tyč, na které měl gólman hostí úplně volno.
21:11 Pitoňák prohání obranu hostů.
20:01 Domácí znovu úspěšnější v buly.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:39 Po nevydařeném vstupu do utkání Wizards kontrolují hru, Plzeň hrozí jen z brejků.
17:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka bez asistence (3:0)
17:53 Druhou šanci ve střídání už Havelka proměnil a navýšil náskok domácích.
17:23 Střela Čecha nad.
16:45 Pitoňák trefuje spojnici.
16:10 Znovu kombinace Černého a Sedliského, tentokrát Černý brankáře nepřekonal.
13:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #7 Marek Sedliský (2:0)
13:39 Černý se prosazuje do odkryté branky po kombinaci se Sedliským.
12:45 Havelkovi střela vůbec nesedla.
10:55 Domácí si nebyli schopni podržet balonek.
08:49 Střela hostí skončila vysoko nad brankou Bednáře.
07:14 Černý neproměnil samostatný únik.
06:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #36 Marek Smitka (1:0)
06:45 Gorily darovaly první gól domácím po velice nepřesné rozehrávce.
04:52 Vachatův pokus zblokován.
03:29 Domácím se zatím nedaří dostávat do střely.
01:50 Střelu Bauera žádný z jeho spoluhráčů nedorazil.
01:06 První střídání strávili domácí na balonu, do žádné šance se nehnali.
00:01 Úvodní buly pro domácí.