• 54 53:56
    2
    Mikeš MOTEJZÍK

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Česká Lípa 5:2
branky: 23. Filip Peterek, 27. Ondřej Balner, 31. Ondřej Balner, 33. Ondřej Pastorek, 53. David Slončík - 8. Filip Cobl, 9. Jan Fousek; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Karas 10 - Radek Dvořák 37; po třetinách: 0:2, 4:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): Dnes to nebyl náš nejlepší výkon, přesto jsme se do zápasu dostali a od 2. třetiny kontrolovali hru. Nicméně jsme se dnes nepřipravili adekvátně na soupeře a cítil jsem, že jsme ho snad i podcenili, což je neakpceptovatelné. Zítra očekávám kvalitnější přípravu.
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Opět super zápas z naší strany. Jen velký výpadek v druhé třetině a to nás stálo zápas.  nSoupeři dekujeme za zápas a hráči číslo 36 přejeme brzké uzdravení.
60:00 Střely ve 3. části: 16:3
59:02 Hosté v šesti, bez golmana.
59:00 Probíhá poslední minuta.
58:14 Loubek sám před Karasem, ale neproměňuje.
54:05 První pokus Vítkovic v přesilovce končí mimo bránu.
53:56 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
52:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík bez asistence (5:2)
52:42 Oba golmáni si připisují po zákroku.
51:02 Hraje se nahoru dolů.
48:55 Hachlica na Kowalika, ale Dvořák pořád skvělý.
47:45 Sitora sám před Dvořákem, ale trefuje pouze břevno.
45:45 Hra je chvílemi svižná.
43:23 Vítkovice kombinují na půlce České Lípy.
42:06 Zvoní tyč hostů.
40:01 Úvodní buly pro Českou Lípu.
40:00 Střely ve 2. části: 15:2
39:52 Třetina se dohraje na půlce hostů.
39:00 Porbíhá poslední minuta druhé třetiny.
34:44 Novotný kombinoval s Babíkem za bránou hostů, pak první zmíněný nahrál před bránu na Sitoru, ke kterému balónek přes obranu hostů nedošel.
33:55 Zásluhou Fouska zvoní tyč.
32:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #34 Ondřej Pastorek, asistoval #40 Ondřej Adamec (4:2)
32:40 Pastorek si krásně počkal. Trefuje se dvořákovi mezi nohy.
30:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #32 Jakub Vít (3:2)
30:46 Vítkovice otáčejí skóre na svojí stranu. Vít z rohu nahrál Balnerovi před bránu, který zakončuje.
26:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #66 David Slončík (2:2)
26:21 Vítkovice získali balónek zásluhou Víta, který rychle otočil hru. Z půlky poslal balónek na Slončíka, který to dal na druhou Balnerovi, který trefuje prázdnou bránu.
26:09 Vítkovice kombinovali na půlce hostů, ale bez branky.
25:09 Hachlica sám před Dvořákem, ale míjí bránu.
24:24 Krásná půl minuta, hlavu jsem točila z prava doleva a zleva doprava. A tak asi třikrát.
23:50 Vítkovice kombinují na půlce hostů.
22:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #34 Ondřej Pastorek (1:2)
22:24 Peterkovi se podařilo prostřelit Dvořáka, střelou do víka.
20:16 Slončik pouze do Dvořáka.
20:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:21 Dvořák je dnes výborny, Vítkovice ho nemohou prostřelit.
17:42 Hrdličkovi se podařilo vyvést míček až na druhou stranu hřiště.
16:34 Vyloučen hráč #81 Jan Fousek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky
16:34 Vítkovice si zahrají druhou přesilovku.
16:15 Zvoní tyč zásluhou Loubka
08:01 GÓL FBC Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #81 Jan Fousek, asistoval #25 Filip Cobl (0:2)
08:01 Vyloučen hráč #81 Jan Fousek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry
08:01 Fousek vymetl pravé víko.
07:23 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #55 Kryštof Loubek (0:1)
07:23 Karasovi vyklouzl balonek z ruky a dokutálel se za brankovou čáru.
06:55 Vítky měli několik šanči, ale golmana České Lípy se nedaří prostřelit.
06:09 Vítkovice uzavřeli Českou Lípu na jejich půlce, ale zatím bez branky.
03:58 Balner sám před Dvořákem, ale trefuje se pouze do jeho středu.
02:20 Matoušova střela končí v rukách Karase.
02:17 Loubkova střela míří nad Karasovu bránu.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.