7:0
    Antonín KAPRHÁL
    (Šmid)

FbC Red Dragons Hořovice - Buldoci Radotín - Davle 7:0
branky: 5. Jan Kružík, 5. Lukáš Navrátil, 8. Jakub Mareček, 11. Vítězslav Šmid, 20. Daniel Maršálek, 22. Jakub Mareček, 23. Antonín Kaprhál; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Jana Lepičová; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jáchym Soukup ? - Václav Tošnar ?; po třetinách: 4:0, 3:0
22:39 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 7:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #13 Antonín Kaprhál, asistoval #52 Vítězslav Šmid (7:0)
21:57 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 6:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #28 Jakub Mareček bez asistence (6:0)
21:23 Vyloučen hráč #85 Matěj Pína družstva Buldoci Radotín - Davle na 2 minuty za sekání
20:28 Vyloučen hráč #52 Vítězslav Šmid družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
19:35 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 5:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #77 Daniel Maršálek, asistoval #52 Vítězslav Šmid (5:0)
11:44 Vyloučen hráč #77 Daniel Maršálek družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
10:00 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #52 Vítězslav Šmid bez asistence (4:0)
07:37 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:0
05:36 Vyloučen hráč #99 Matěj Povalil družstva Buldoci Radotín - Davle na 2 minuty za zvedání florbalky
04:57 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:0
Vlastní branku družstva Buldoci Radotín - Davle vstřelil #33 Lukáš Navrátil (2:0)
04:21 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #8 Jan Kružík, asistoval #28 Jakub Mareček (1:0)