0:8
    Kristýna FROŇKOVÁ
    (Holemá)

Finance Novák FBK Jičín - FAT PIPE Tigers Start98 0:8
branky: 11. Lenka Holemá, 13. Aneta Matoušková, 20. Ella Kristýna Petřinová, 21. Ella Kristýna Petřinová, 28. Ella Kristýna Petřinová, 36. Aneta Böer, 37. Adéla Krbcová, 44. Kristýna Froňková; rozhodčí: Tereza Brožková - Ondřej Neumann; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Eliška Strušková 24, Anna Valentová 2 - Diana Nafariehová 6; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 2:11
44:56 Danča Kříčková neskutěčně kličkuje a zachraňuje prázdnou bránu.
43:50 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:8
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #17 Kristýna Froňková, asistoval #77 Lenka Holemá (0:8)
43:21 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
41:46 Hráčky Jičína si z toho dělají fotbal.
36:31 Krbcová se s přehledem trefuje z poloviny.
36:30 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #44 Adéla Krbcová, asistoval #7 Kateřina Chalupová (0:7)
36:16 Jičínu se za mantilem líbí.
35:20 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #47 Aneta Böer, asistoval #17 Kristýna Froňková (0:6)
34:55 Zmatená situace pro Start.
33:45 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Anna Valentová družstva Finance Novák FBK Jičín
30:00 Střely ve 2. části: 1:18
27:54 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #97 Ella Kristýna Petřinová, asistoval #19 Daniela Kříčková (0:5)
27:54 ELLA STŘÍLÍ HATTRICK
26:40 Jičínská hráčka trefila místo brány hlavu své spoluhráčky. Navíc se lámou hole.
26:15 Didi má první zákrok.
25:08 Timeout Finance Novák FBK Jičín
25:08 Vyloučen hráč #19 Daniela Kříčková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
25:03 Stránská posílá protihráčku přes mantinel.
23:28 Vyloučen hráč #21 Natálie Kašparová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
23:25 Didi si válí šunky v bráně.
21:31 S chalupis to seklo.
20:46 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #97 Ella Kristýna Petřinová bez asistence (0:4)
19:07 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #97 Ella Kristýna Petřinová, asistoval #96 Laila Stránská (0:3)
17:38 Vyloučen hráč #32 Kristýna Vomáčková družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
17:11 Start se rozstřílel.
15:30 Jičín nabral novou energii do zápasu.
15:00 Střely v 1. části: 3:5
12:19 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #20 Aneta Matoušková, asistoval #77 Lenka Holemá (0:2)
10:07 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Lenka Holemá, asistoval #63 Kateřina Žišková (0:1)
10:07 Holemá nechává pavouky bez šance
08:57 útok petřinová-kříčková-zámečníková krásné kombinace, bohužel bez úspěchu
07:55 hra zatím jak westernová přestřelka