44
  • 44 43:47
    USK Slavia

USK Slavia Liberec B - SC Podještědí Č. Dub B 5:7
branky: 10. Lukáš Novotný, 16. Jan Novotný, 16. Vojtěch Brož, 38. Jan Novotný, 41. David Šepák - 10. Lukáš Muška, 21. Stanislav Pokorný, 21. Jan Kopecký, 29. Josef Strouhal, 37. Jakub Švarc, 41. Jakub Švarc, 43. Stanislav Pokorný; rozhodčí: David Bezucha - Jakub Horák; vyloučení: 1:2 + Josef Strouhal 4 + David Rubáš OS; využití: 2:1; diváků: 1; zásahy brankářů: David Voborník ? - Michal Charousek ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:3
44:20 USK to zkouší bez gólmana v šesti.
43:47 Timeout USK Slavia Liberec B
42:46 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 5:7
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (5:7)
42:46 Pokorný tak jak ho známe. Strouhal ho nahrávkou pobídnul a ten sám v úniku překonává gólmana domácích.
40:55 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 5:6
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #19 Jakub Švarc z trestného střílení (5:6)
40:55 Švarc využil nabídnutou příležitost a s jistotou proměňuje trestné střílení.
40:34 GÓL USK Slavia Liberec B! 5:5
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #5 David Šepák, asistoval #18 Luboš Kopřiva (5:5)
37:15 GÓL USK Slavia Liberec B! 4:5
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #21 Jan Novotný, asistoval #96 Lukáš Novotný (4:5)
37:15 Novotný J. tečuje střelu Novotného L. skoro od půlky a využívá přesilovku.
36:39 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:5
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #19 Jakub Švarc bez asistence (3:5)
36:39 Dorážka Šepáka do odhalené branky. Vyrovnáno.
36:39 Švarc při oslabení ve třech vzal osud do vlastních rukou a zvyšuje náškok Podještědí.
35:35 Vyloučen vedoucí David Rubáš družstva SC Podještědí Č. Dub B - osobní trest
35:35 Vyloučen hráč #91 Lukáš Muška družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování
35:35 Rozhodčím už došla trpělivost s chováním Rubáše.
35:19 Trestné střílení družstva SC Podještědí Č. Dub B neproměnil #9 Stanislav Pokorný.
35:19 Pokorný svým blafákem do forhendu nepřekvapil Voborníka a neproměnil trestné střílení.
34:20 Slavia si zatím nevytvořil žádnou větší šanci.
33:30 Vyloučen hráč #89 Josef Strouhal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2+2 minuty za sekání
33:30 Strouhal nevybíravým způsobem zahrál hokejkou a rozhodčí to ocenili větším trestem.
30:57 Pugner na Brože a ten přesnou střelou na přední snižuje na rozdíl jednoho gólu.
30:01 Úvodní vhrazování třetí části pro hosty.
29:59 Druhá část byla už gólovější a přesně jeden divák tak mohl vidět zajímavější podívanou.
28:56 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:4
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #89 Josef Strouhal, asistoval #3 Petr Smrkovský (3:4)
28:56 Strouhal v náběhu do předbrankového prostoru přesně a Smrkovský mu tam posílá přihrávku. A hosté využívají přesilovku.
27:19 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Brož družstva USK Slavia Liberec B na 2 minuty za sekání
27:19 Domácí Brož zastavil faulem útok Podještědí a sudí trestají.
26:00 Hraje se více v soubojích než na bránu.
25:15 Rozhodčí důrazně napomínají hráče, že tyto dizkuze nikam nevedou.
20:45 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:3
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #21 Jan Kopecký, asistoval #19 Jakub Švarc (3:3)
20:45 A Český Dub slepencem  jde do vedení. Kopecký z první proměňuje.
20:20 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #13 Jiří Libeňský (3:2)
18:50 Na hřišti se přitvrzuje. Dle sudích vše v rámci pravidel.
15:57 GÓL USK Slavia Liberec B! 3:1
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #10 Vojtěch Brož, asistoval #30 Štěpán Pugner (3:1)
15:41 GÓL USK Slavia Liberec B! 2:1
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #21 Jan Novotný, asistoval #10 Vojtěch Brož (2:1)
15:41 Tak rady zkušeného trenéra Veselého zabraly a Novotný J. dorážkou z blízkosti překonává bezmocného Charouska.
15:01 Domácí budou mít ještě 43 vteřin přesilovku. Uvidíme, co si trenérský štáb Slavie na tuto situaci připraví.
14:59 A po spolku šermířském dorazil i spolek debatní. Hosté reklamují u rozhodčích situaci na konci třetiny, ale zbytečně.
13:42 Vyloučen hráč #35 Jakub Zachariáš družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání
13:42 Spolek historického šermu dnes dorazil. A rozhodčí to ocenili dvouminutovým trestem pro Zachariáše.
12:20 Domácí obětavě blokují střely hostů. Jako například teď Třešňákovu Novotný L.
09:47 GÓL USK Slavia Liberec B! 1:1
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #96 Lukáš Novotný, asistoval #21 Jan Novotný (1:1)
09:47 Novotní zařídili vyrovnávající branku.
09:08 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 0:1
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #91 Lukáš Muška, asistoval #2 Michal Třešňák (0:1)
09:08 Muška trefuje odkrytou branku po krosovce Třešňáka.
08:55 Delší pasáž, kdy hosté drží balónek v útočném pásmu.
07:05 Brejk domácích bez zakončení.
05:40 První pořádná střela hostí a na svědomí jí má Strouhal. Voborník jistej.
05:00 V duchu poslední věty se nese první třetina první třetiny.
01:00 Začátek je nahoru dolů, hráči se chtějí zahřát.
00:01 A začíná zápas mezi Slávií Liberec a Českým Dubem B. A po zranění vidíme comeback legendy hostí Standy Pokorného. Uvidíme v jaké je formě. Na lavičce domácích se zase přísně tváří legenda tohoto celku Viktor Veselý. Všichni jsme napnutí, co svým svěřencům naordinoval.