3:16
    Petr JAREŠ
    (Šámal)

SC Podještědí Český Dub - FBC Česká Lípa B 3:16
branky: 42. Petr Jareš, 43. David Rubáš, 45. Petr Jareš - 4. Oliver Alexander Brodský, 9. Vojtěch Legner, 13. Ondřej Riljak, 13. Oliver Alexander Brodský, 14. Matyáš Flekl, 17. Zdeněk Petrák, 20. Jakub Knespl, 22. Matyáš Flekl, 22. Jakub Knespl, 26. Oliver Alexander Brodský, 30. Ondřej Riljak, 32. Vojtěch Legner, 38. Daniel Vosátka, 42. Marek Dzierža, 43. Jan Zátka, 44. Jakub Knespl; rozhodčí: Václav Váňa - Jakub Horák; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Michal Charousek 20 - Vojtěch Jirka 23; po třetinách: 0:5, 0:6, 3:5
45:00 Střely ve 3. části: 10:14
44:59 Kdyby Podještědí své šance proměňovalo, tak jako třeba teď, tak by to takovým rozdílem nebylo. Lípa avšak ukázala svou techniku na hokejce.
44:23 GÓL SC Podještědí Český Dub! 3:16
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Petr Jareš, asistoval #5 Jaroslav Šámal (3:16)
43:15 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:16
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #3 Zdeněk Petrák (2:16)
42:48 GÓL SC Podještědí Český Dub! 2:15
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #9 David Rubáš bez asistence (2:15)
42:48 Domácí Rubáš se na to nemohl koukat a z buly překonal jinak výborně chytajícího Jirku střelou pod víko. Celá hala jásá.
42:44 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:15
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #63 Vojtěch Legner (1:15)
41:29 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:14
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža bez asistence (1:14)
41:29 Lípa, respektive Dzierža, rychle odpovídá.
41:04 GÓL SC Podještědí Český Dub! 1:13
41:04 Jareš rozjásal halu v Českém Dubu. Čestný gól.
37:38 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:13
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #29 Daniel Vosátka, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (0:13)
37:38 Střelu Vosátky ztečoval nešťastně domácí Rechcígl. Smolný třináctý gól.
33:40 Charousek v brance zase čaruje. Přesilovka zatím nevyužita.
33:13 Vyloučen hráč #99 Petr Jareš družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání
31:18 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:12
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #9 Marek Dzierža (0:12)
31:18 Hostující Dzierža přešel asi přes všechny hráče SCP na hřišti a přihrávkou nelezl Legnera, který bez rozmislu přesně zakončil.
30:00 Střely ve 2. části: 11:13
29:10 Domácí Jareš v úniku neproměňuje. Škoda.
29:02 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:11
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #63 Vojtěch Legner (0:11)
25:44 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:10
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #41 Josef Hanzalík (0:10)
25:44 Brodský střelou nad nohu překonává Charoskouv brance SCP. Pravdou je, že mu střela lehce sjela z čepele.
24:35 Český Dub začal vytahovat drábky.
23:55 Tyč SCP z brejku!
23:30 K vidění je krásné sportovní gesto Dzierži.
21:48 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #63 Vojtěch Legner (0:9)
21:48 Jakub Knespl přišel ke gólu asi jako slepý k houslím. Před brankou se k němu odrazil míček, který doklepl do branky.
21:15 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #37 Matyáš Flekl, asistoval #15 Jakub Knespl (0:8)
21:15 Flekl si hodil kuličku na bekhend a překonává gólmana SCP.
19:19 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:7
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #21 Jan Zátka (0:7)
19:19 Přesilovka hostí. A po necelé půl minutě využita střelou z dálky.
18:55 Vyloučen hráč #5 Jaroslav Šámal družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:10 Charousek gymnastickým výkonem v brance nepřipouští změnu skóre. Bravurně.
16:39 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (0:6)
16:39 Přesná střela Petráka pod rukou domácího gólmana mění skóre.
16:10 Česká Lípa kombinuje kolem obrany Dubu, ale ovšem bez střely.
15:01 Úvodní buly druhé části vyhrává Lípa.
15:00 Střely v 1. části: 5:9
13:49 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #37 Matyáš Flekl, asistoval #63 Vojtěch Legner (0:5)
12:51 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #15 Jakub Knespl (0:4)
12:25 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #15 Jakub Knespl (0:3)
08:39 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (0:2)
08:18 Vyloučen hráč #14 Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání
03:32 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský bez asistence (0:1)
03:32 Česká Lípa dotlačila míček za záda gólmana a otevírá gólový účet.
00:50 Česká Lípa na balónku drží Dub v šachu.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává celek SCP.