1

2

4.

BELO SK Jihlava - Snipers Třebíč 3:4pn
branky: 15. Beáta Ďurinová, 20. Sofie Smetanová, 36. Adéla Petulová - 3. Nela Palátová, 8. Barbora Davídková, 33. Marta Jurková, N Barbora Davídková; rozhodčí: Pavel Chromý - Adéla Lélyová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Nikola Rásochová ? - Dominika Horká ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva BELO SK Jihlava hráč #26 Eliška Orlíčková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #44 Barbora Davídková a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva BELO SK Jihlava hráč #77 Tereza Pazderková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #44 Barbora Davídková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BELO SK Jihlava hráč #3 Nela Vrátná , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #6 Eliška Hotová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BELO SK Jihlava hráč #26 Eliška Orlíčková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #65 Marta Jurková , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
35:54 GÓL BELO SK Jihlava! 3:3
Branku družstva BELO SK Jihlava vstřelil #8 Adéla Petulová, asistoval #17 Leontýna Tesařová (3:3)
34:38 Timeout Snipers Třebíč
32:05 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #65 Marta Jurková bez asistence (2:3)
31:00 Jihlava hraje opět v pěti.
28:42 Vyloučen hráč #7 Rozálie Kosová družstva BELO SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
22:50 Fandění Jihlavských fanoušků intenzivně pokračuje.
19:55 GÓL BELO SK Jihlava! 2:2
Branku družstva BELO SK Jihlava vstřelil #60 Sofie Smetanová bez asistence (2:2)
16:00 Hra se drží převážně na Jihlavské polovině.
14:52 GÓL BELO SK Jihlava! 1:2
Branku družstva BELO SK Jihlava vstřelil #23 Beáta Ďurinová bez asistence (1:2)
12:01 Týmy právě vstoupili do druhé třetiny.
08:30 I přes nepřízniví stav fanoušci Jihlavy vedou svůj tým stále dopředu, svým bubnem a trumpetou.
07:03 GÓL Snipers Třebíč! 0:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #44 Barbora Davídková, asistoval #6 Eliška Hotová (0:2)
07:00 Střely jsou velmi peprné.
02:27 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Nela Palátová bez asistence (0:1)
02:27 Hru sleduje rekordních 29 diváků.
02:24 Hra se drží převážně na Jihlavské polovině.
02:00 Na každé straně zatím po dvou šancích.
00:01 Vítám vás u tohoto zápasu kterým vás bude provázet Tobias Tůma.