(Terčová)
  • 42 41:59
    2

FbC Písek - Sklo Bohemia Světlá n/S 3:6
branky: 17. Emma Terčová, 42. Denisa Prokopová, 42. Julie Kudrnová - 4. Barbora Sýkorová, 10. Laura Karasová, 11. Kateřina Mottlová, 26. Kristýna Milfaitová, 26. Barbora Beránková, 29. Kristýna Milfaitová; rozhodčí: Lenka Morová - Matěj Pavliš; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Justýna Vlková 22 - Tereza Bláhová 8; po třetinách: 0:3, 1:3, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 4:8
44:36 Blíží se nám konec zápasu, ale i přesto je zápas neustále ve vysokém tempu.
43:30 Písek má šanci snížit v přesilovce, ale Světlá si krásně kryje míček.
41:59 Vyloučen hráč #20 Kristýna Milfaitová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
41:33 GÓL FbC Písek! 3:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #54 Julie Kudrnová, asistoval #63 Emma Terčová (3:6)
41:33 Písek rychle snižuje 2 krásnými góly. Jestli takhle bude pokračovat čeká nás drama.
41:20 GÓL FbC Písek! 2:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #82 Denisa Prokopová, asistoval #92 Beáta Zacharová (2:6)
38:10 Teď se gólmanka Písku vytáhla famózním zákrokem.
32:37 Vyloučen hráč #6 Šárka Kudlová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:04 Vyloučen hráč #77 Tereza Kapinusová družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 5:11
28:33 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #22 Kristýna Štrálová (1:6)
25:40 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #28 Laura Karasová (1:5)
25:40 Další gól v síti Písku. Světlá má otěže zápasu ve svých rukou.
25:09 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová bez asistence (1:4)
25:09 Světlá předvedla velký důraz ve velkém brankovišti a je z toho další gól v síti Písku.
22:40 Světlá dala další gól, nebyl ale uznán. Byl odpískán faul, následuje rozehrávka Písku.
20:00 Písek má přesilovku, ale na míčku jsou více hráčky ze Světlé.
18:34 Vyloučen hráč #26 Barbora Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
16:46 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Emma Terčová, asistoval #54 Julie Kudrnová (1:3)
16:46 Tak tomu říkám vymetené víko. Písek snižuje.
15:00 Střely v 1. části: 2:9
10:32 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #11 Kateřina Mottlová, asistoval #3 Adéla Hartlová (0:3)
10:32 Po střele ze střední vzdálenosti se opět mění skóre a Světlá zvyšuje na 3:0
09:46 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #28 Laura Karasová bez asistence (0:2)
09:46 Po krásném vybojování míčku hráčky Světlé zvyšují svůj náskok.
03:50 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #24 Barbora Sýkorová bez asistence (0:1)
03:50 Po rychlém rozehrání volného úderu mohou branku slavit hráčky ze Světlé.
01:56 Hned ve druhé minutě se v pěkné šanci objevila hráčka ze Světlé. Vynikající zákrok vytáhla golmanka z Písku. Stav utkání stále 0:0.
00:01 A máme zde poslední utkání dnešního turnaje. Uvidíme, kdo bude odjíždět domu štastnější.