• 42 41:18
    5:2
    (Iral)

FBC Sokol Vodňany - FA Č. Budějovice B 5:2
branky: 12. Josef Procházka, 34. Libor Zezula, 38. Libor Zezula, 40. Kamil Kuneš, 42. Zdeněk Špaček - 17. Oliver Prouza, 33. Richard Suchý; rozhodčí: Martin Klán - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Adam Říha ? - Jan Vališ ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 4:1
41:18 GÓL FBC Sokol Vodňany! 5:2
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #9 Zdeněk Špaček, asistoval #39 Matěj Iral (5:2)
40:18 Timeout FA Č. Budějovice B
39:17 GÓL FBC Sokol Vodňany! 4:2
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #8 Kamil Kuneš, asistoval #13 Lukáš Vojík (4:2)
38:30 Vodňanská #22 trefuje brankáře tvrdou střelou z osy hřiště. Střela tvrdá, umístění taky, ale gólman to zkrátka viděl.
37:20 GÓL FBC Sokol Vodňany! 3:2
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #2 Libor Zezula, asistoval #22 Josef Procházka (3:2)
37:20 Libor trefuje po přihrávce od #22 a pouští emoce ven. Oslavné vulgarity publikovat nebudeme.
36:31 Vodňanskému duu 2&22 vstoupil do souhry hráč #9, který netrefil v přečíslení. Stav tedy stále srovnaný na 2:2.
33:41 GÓL FBC Sokol Vodňany! 2:2
33:41 Pan Zezula posilněn novou dávkou vody zdejším nosičem vody trefuje nekompromisně levý horní roh českobudějovické branky.
32:40 GÓL FA Č. Budějovice B! 1:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #10 Richard Suchý, asistoval #23 Jan Novotný (1:2)
22:51 Utkání vchází do druhé poloviny a s tím sledujeme jak pan Zezula opět pálí těsně nad.
18:17 Dlouho jsme neviděli pana Zezulu na míčku. Teď pouze botou blokuje propagační střelu soupeře.
16:58 GÓL FA Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #75 Oliver Prouza, asistoval #23 Jan Novotný (1:1)
13:34 Vyloučen hráč #8 Kamil Kuneš družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za vysoká florbalka
11:59 GÓL FBC Sokol Vodňany! 1:0
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #22 Josef Procházka, asistoval #2 Libor Zezula (1:0)
11:59 Tak konečně je to tu! Úspěšná vodňanská dvojka 2&22 otevírá skóre. Zezula poslal přízemní střelu na čepel Procházkovi, který před brankou vložil čepel do střely, kterou zvedl nad brankáře pod víko. Pěkný gól.
08:55 Libor zašlápnul míček při pokusu o výjezd s předpokládanou následnou střelou z otočky.
08:45 Pan Zezula předvádí krasojízdu s míčkem na čepeli. Nejdřív hasil krizovku v obraně, poté zakládal útočnou akci, ale nakonec se s míčkem rozešel.
07:18 Vyloučen hráč #9 Zdeněk Špaček družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za sekání
06:32 Opět Libor na míčku, vyběhl si zase přes větší část hřiště, mířil, ale střelu mu zblokovali, takže zase mimo.
04:25 Libor projel s otočkou většinu hřiště, ale přihrávku adresoval nepřesně.
02:47 Libor jde do šance, ale pálí nad.