Nabídka práce: Koordinátor(ka) vzdělávání pro Český florbal

Nabídka práce: Ilustrační foto | foto: Český florbal

Český florbal hledá motivovaného a organizačně zdatného kolegu nebo kolegyni na pozici Koordinátor(ka) vzdělávání pro západní část republiky. Pokud tě baví práce ve sportovním prostředí, máš zájem o trenérské vzdělávání a chceš se podílet na dalším rozvoji florbalu, pak hledáme právě tebe!

Náplň práce
  • Organizace a zajištění školení a seminářů pro trenéry a trenérky v rámci Českého florbalu.
  • Koordinace nadstavbových seminářů a zahraničních i domácích trenérských stáží.
  • Spolupráce s hlavním metodikem při plnění úkolů a účasti na pravidelných setkáních koordinátorů vzdělávání.
  • Podpora rozvojového prostředí v oddílech a budování partnerských vztahů (program PP3 - Komplexní rozvoj oddílů, kempy talentované mládeže).
  • Propojování trenérské komunity (trenéři, oddíly, jiné sporty, zahraničí, reprezentace).
  • Komunikace s dalšími složkami Českého florbalu (reprezentace, regionální sekretariáty, oddíly, atd.).
  • Úzká spolupráce s vybranými trenéry a podpora jejich rozvoje s dopadem na oddíly.
  • Podíl na tvorbě koncepce trenérského vzdělávání, sportovního rozvoje klubů a metodiky hráčského rozvoje, včetně práce s talenty.
  • Podpora realizace vzdělávání pod vedením hlavního metodika (Licence A, B, projekty ČUS).
  • Možnost zapojení do organizace významných národních i mezinárodních florbalových akcí.
Požadavky
  • Práce na IČO.
  • Řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil.
  • Dokončení trenérské licence B do dvou let.
  • Znalost prostředí Microsoft 365 (SharePoint, OneDrive, Office 365).
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.
  • Časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení.
  • Ochota a schopnost učit se novým věcem.
Nabízíme
  • Stabilní zázemí a přátelský kolektiv.
  • Zajímavou práci ve sportovním prostředí.
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci.
  • Možnost profesního a osobního rozvoje v rámci firemního vzdělávání.
  • Účast na florbalových akcích.
Požadované vzdělání
  • Minimálně SŠ s maturitou.
Nástup
  • Ihned (případně dle dohody).
Zaměstnavatel a místo výkonu práce
  • Český florbal, západní část republiky.

Pokud máte zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj životopis do 31. 8. 2024 na adresu franzeova@ceskyflorbal.cz (Denisa Franzeová). Do předmětu uveďte název pozice: Koordinátor(ka) vzdělávání.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů