(Polcar)
  • 41 40:04
    Olomouc

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - SAMIGAS FBS Olomouc 5:1
branky: 12. Michal Soják, 35. Juda Otradovec, 36. Rostislav Bolom, 41. Juda Otradovec, 41. Vojtěch Gut - 9. Marek Opluštil; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Prokop Stejskal 9 - Šimon Vrána 13; po třetinách: 1:1, 0:0, 4:0
45:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Výsledek sice není pozitvní, ale všechno je otevřené. Máme za sebou jen první poločas a zítra budeme připraveni předvést mnohem lepší výkon. Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Bořecký Jiří (Asistent trenéra): Dnes opět děkujeme našim fantastickým fanouškům, zítra vás budeme taky potřebovat. Jinak zatím jen první poločas za námi, nic víc, nic míň.
45:00 Střely ve 3. části: 7:2
44:30 Trenéři domácích si s kamennými výrazy jistě užívají kontrolovaný konec utkání.
42:30 Poznámka pracujího člověka o víkendu - Motá se mi tu hlava z té hry nahoru dolů. Oba tými se rozhodli běhat a jezdit tam a zpět
40:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #27 Jakub Polcar (5:1)
40:19 Nestíhám psat, heroická část se právě prokazuje dvěmi krásnými goly. První jsem neviděl, druhá šla do víka. Jestli to chceš líp, přijď příště podpořit na halu
40:04 Timeout SAMIGAS FBS Olomouc
40:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #85 Juda Otradovec, asistoval #22 Kryštof Kronek (4:1)
39:10 Šimko teď chtěl rozkopnout stav svojí prudkou střelou - podobně jako politici ekonomiku. Ani v jednom případě se však o úspěch nejedná a Olomouc tak nadále zůstane v inflaci "pouze" dvou golů
37:30 Gut už vyzkoušel všechny kličky, které má v zásobníků a jako voják bez nábojů se i on teď raději schoval do bezpečí střídačkového zákopu a dělá, že ho nevidím
36:50 Kiprý tvrdě narazil soupeře na vlastního brankáře a za redakci stolku dostává palec dolů
35:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #49 Rostislav Bolom, asistoval #85 Juda Otradovec (3:1)
35:41 Rosťa to tam s Juďákem hrozně zandali a domácí slaví ve vlně dopaminu
34:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #85 Juda Otradovec, asistoval #24 Vojtěch Sumec (2:1)
34:47 Brněnský kabrňák Otradovec si teď nekompromisně smls na šanci, jak Homer Simpson na pořádném Donutu
34:20 Dohnálek hasí vlastní chybu na modré a Gut tak mohl jít z boku sám na gološe. Mířil na bližší, ta ho však odmítá jako Soju holky na party
34:00 Dnes nám brněnští taxikáři přivezli úžasnýcgh 103 diváků. Díky chlapy, já jedu klasicky sockou
32:30 Polcar kuchtí za bránou jako Přemek v Mekáči
31:00 Celá část hry 4 na 4 byla stejná nuda, jako když Vám přítelkyně poprvé pustí West Side Story
30:00 Freed from desire doprovodí hráče do třetí části.
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
29:40 Gut pomotal hráče jak Jarda Jágr za zlatých časů a přenechal potíže na Polcarovi, který sám na bránu nezvládl přesvědčit švédského agenta Nedělu
28:59 Vyloučen hráč #48 Radek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
28:59 Vyloučen hráč #72 Filip Kutil družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
28:00 Spurný teď ostře dohrává protihráče u mantinelů. Jeho herní styl je mi vlastním
27:50 Študent teď dostává od rozhodčího lekci z rétoriky
27:00 Hablerův bratr by měl se svým bratrem něco dělat, protože produktivita těchto bratrů je rozdílná jako rozdíl skore včerejšího zápasu Litvínov - Kometa
26:10 Olomouc teď táhl tříčlenou křížovou výpravu, která však dopadla jako její druhá podoba z roku 1146
25:00 Polcar vyslal střelu mezigalaktické rychlosti, kterou nestihl ani adresát Gut
23:50 Trojice áčkařů Matulič,Arný,Krtek nás dnes potěšila nejen svoji vzácnou přítomností, ale také nás obohacují svými tipy na správné pojetí přesilovky. Ta se však domácím nepodařila
21:42 Vyloučen hráč #9 Štěpán Mach družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
21:42 Na hale teď zní vyloučení song z MS 2015, kde BOB a BOBEK doručují rozhodnutí o vyloučení hříšníkovi
20:30 Rosťa napadá ve čtyřech jako když zemědělci přijíždí do Prahy. Všude plno, rozjet se do pásma či práce nemožné
19:00 Čeček se svým úsměvem na tváři představuje Gogolského Revizora, jemuž se soupeři snaží vyhnout a zavděčit. Vybojoval díky tomu faul v rohu domácích
17:30 Zpráva pro florbalové fanynky: Sumec si hledá sumičky vidno dle jeho fešných brejlý. Golovku do prázdné, však zatím neproměňuje
16:20 Play-off souboj před bránou je vyhodnocen jako faul pro domácí, ale standartka velké L pro útok gulls
15:20 Juda se domáhá teči, avšak tento complaiment zůstane pouze v čekačce na ministerstvu spravedlnosti
15:00 Střely v 1. části: 5:3
14:40 Gulls si moc v pásmu nezahráli, ale Kiprému se velmi líbí UFC souboje na půlce
13:53 Vyloučen hráč #7 Denis Jašurek družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
13:53 Jašurek teď poslal domácího na tribunu a moje kafe minuli jen o pár cenťáků. Soudci to spatřili a uvvidíme prvbní přesilovku
13:10 Pražský velvyslanec Lanýž teď diktuje rozehrávku
12:10 Krtek řve: Nemůže nemůže! - A rozhodčí tak je nucen písknout faul
11:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #83 Michal Soják, asistoval #62 Vojtěch Gut (1:1)
11:03 Gut to udělal bien a Miši to neskutečně zametl jako prvotřídní uklízečka
10:40 Svoboda se prodral z vlastní půlky jako Winston z Londýna roku 1984 a společně se svým milovaným míčkem předvedl velmi dobrou střelu
08:30 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil bez asistence (0:1)
08:30 Závar před bránou domácích využil svižný Opluštil a stav se poprvé mění. Konečně slyšíme také fanoušky, kteří se zčista jasně probrali
07:30 Kutil si teď vykutil velmi dobrou šanci po dramatické chybě obránce Gulls. Neskutečný save však předvedl úřadující Stejskal Prokop
07:00 Kutil nadzvedl hůl domácímu a jeho slovní reakce byla všeříkající
06:00 Kronek prodlužoval na Hablera, jehož bratr se včera stal úspěšným 4 golovym střelcem při juniorském brněnském derby. Snad ho za noc naučil chytat bodíky
04:30 Spurný urputně vystihuje rozehrávku domácích
04:00 Vysoká hra vysokou holí končí standartkou pro Gulls
03:00 Dle komentářů za mnou byla Bolomova šance tutovka
02:00 Otradovec, na způsob obrovité hory vzkříšení, teď proráží soupeře za bránou soupeře a vytuneloval si faul
01:10 Na bolonku začínají domácí, za jejimiž zády stojí obstojné společenstvo dorostenecko-staršácko-mladšáckých fanoušků
00:01 Zápas začíná, jdeme na to! Bouřlivá atmosféra je na značkách
00:00 Zdravím všechny diváky atraktivního florbalu! Dnešní utkání bude mít úvodní vhazování až v 16:30 - a to sice na brněnské hale VUT. Pokud jste tedy již plánovali vzít Uber na čtvrtou, můžete si vklidu stavit ještě na kebab.