• 60 59:31
    2
    Nikola BREJTROVÁ

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Dobruška 3:5
branky: 2. Martina Joudalová, 44. Markéta Pruchová, 56. Lucie Hejnová - 11. Adriana Horáková, 16. Diana Peterová, 18. Sandra Peterová, 45. Sandra Peterová, 56. Sandra Peterová; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Lucie Ondráčková 26 - Dominika Flídrová 16; po třetinách: 1:3, 0:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích M. Krýsla: Od nás dnes nezvládnutý zápas, měli jsme pár hezkých akcí, ale bylo to vždy jen chvilkové. Individuálně jsme na Dobrušku nestačili a nasazení bylo minimální. Musíme navázat na hru, ktrou jsme předváděli v minulých utkáních. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentř trenéra hostů J. Černého: Dnes to byl z naší strany protrápený zápas. K tomu co jsme chtěli hrát jsem se dostali asi tak dohromady třetinu celého zápasu. Naštěstí to dnes stačilo. Do příště ještě zpřesníme mušku a budeme mít takové zápasy klidnější. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely hosté- 11, střely domácí- 8
59:31 Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra na zemi
55:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #20 Markéta Pruchová (3:5)
55:52 Perfektní střela Lucie Hejnové, která vymetla šíbu
55:34 Chválíme brankářku Rtyně, ta předvádí luxusní výkon
55:07 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:07 GÓL FBC Dobruška! 2:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #14 Vanesa Bašová (2:5)
44:38 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #5 Lenka Rozínková (2:4)
43:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Markéta Pruchová, asistoval #8 Martina Joudalová (2:3)
17:14 GÓL FBC Dobruška! 1:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #88 Victoria Bartošová (1:3)
17:14 Dobruška opět boduje
15:56 Dobruška předvádí krásnou kombinaci a dává gól
15:55 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (1:2)
10:53 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #41 Adriana Horáková, asistoval #88 Victoria Bartošová (1:1)
09:05 Dobruška se snaží dostat na soupeřovu půlku, ale marně
06:27 Romančáková Jíťa ničím už nepřekvapí, dokázala nám, že se dá hrát i s jednou botou.
04:56 Krásná přihrávka Romančákové na Ondráčkovou Lenku, která ale minula bránu
04:12 Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:35 Romančáková Jitka perfektně našla Joudalovou, která jednoznačně zakončuje
01:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Martina Joudalová, asistoval #31 Jitka Romančáková (1:0)
00:01 Dobrý podvečer vítáme vás na utkání Rtyně proti Dobrušce, přejeme příjemnou zábavu