2
    Františka MAKOVSKÁ
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové 1:1
branky: 17. Denisa Peroutková - 18. Eliška Mačí; rozhodčí: Ondřej Kroutil - Patricie Šedivá; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 21 - Lucie Melicharová 33; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0
35:36 Vyloučen hráč #11 Františka Makovská družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
35:08 Celá hala fandí a trenéři podporují své týmy.
32:52 Timeout FTC Vysoké Mýto
32:42 Diváci a trenéři soucítí s hráči při nepřesných zákrokách. Je neuvěřitelné jak diváci v hale fandí.
31:25 Tým Hradce skvěle brání a rozehrávku domácích golman blokuje.
29:30 Domácí tým v plném počtu.
28:30 Začala druhá minutka domácího trestu, VM se i tak dostává k míčku a snaží se skórovat.
27:30 Vyloučen hráč #18 Jolana Mihulková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:29 Počet lidí v hledišti se z rána zvýšil a na neskutečné utkání dorostenek dohlíží 83 diváků, Moc děkujeme!!
25:45 Hradecké dorostenky také skvěle brání a odolávají nátlaku Mýta.
25:21 Vysoké Mýto skvěle brání.
23:59 Počet střel po 2.třetině Vysoké Mýto 14 - 10 IBK Hradec Králové.
22:41 Blíží se poslední minuta druhé třetiny, hra se otáčí jako ingredience v polévce.
21:35 Týmy předvádí neskutečné přihrávky a dostávají se do šancí, golmani blokují a zakládají nové útoky.
19:01 Hradec rozehrává, Denisa Peroutková blokuje střelu a nahrává Tereze Beránkové, ta je blokována hradeckou hráčkou a skóre se nemění.
18:05 Obě golmanky předvádí neskutečné zákroky.
17:08 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #15 Eliška Mačí bez asistence (1:1)
16:52 Timeout IBK Hradec Králové
16:52 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Denisa Peroutková, asistoval #2 Tereza Beránková (1:0)
16:04 Tereza Beránková střílý na bránu a golmanka Lucie Melíková bez pohyby zasahuje a míček vyblokuje.
15:55 Teď skvěle zakročila golmanka Vysokého Mýta Nikola Dlouhá, která vyhazuje míček do hřiště a dává tak naději spoluhráčkám.
15:01 Denča Peroutková z Mýta si nenechává nic líbit a chce dostat míček za golmana, Zatím neúspěšně.
13:00 V první minutě je vidět jak vysokomýtské hráčky mají silnější tým. Hradec se nenechává a bojuje
11:59 Počet střel domácí VM 10 - 7 IBK Hradec
11:07 Na bránu střílý hráčka s č. 67 Kateřina Vaňásková, ale střelu zabraňuje hráčka hostí.
09:53 Hradec v útočné polovině rozehrává a Mýto zahládá zeď. Hradci ne nepodařilo vystřelit na bránu.
08:01 Hráčka č. 2 Tereza Beránková střílý na bránu, ale mimo.
07:30 Vysoké Mýto rozehrává, ale špatnou přihrávkou získává míček hradecký tým.
07:10 Hradecké dorostenky zakládají útok a míček končí za mantinely.
05:35 Domácí obrana exceluje, zachycuje nebezpečnou střelu, která mířila do brány.
04:00 Tyč zvoní na straně domácí brány.
03:58 Nepozornou nahrávku na straně domácích, využívá hráčka hostí, která jde sama na bránu.
03:20 Skvěle se proplétá domácí hráčka s číslem 68 Denisa Peroutková, která si hradecké hráčky obehrává jako kuželky.
01:03 Utkání během první minuty nabírá na obrátkách, střely po první minutě 2 - 3
00:36 Vysoké Mýto na míčku už od úplného začátku.